Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Temat: EURO 2012

Korczu
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał AR_33
    Czytam Was i włos mi się jeży na głowie
    mnie tez!!! zero optymizmu i wiary w tzw.pospolite ruszenie!!!

wkoncu mamy szanse zmienic swoj wizerunek na swiecie a juz przynajmniej w europie!

ktos napisal ze po co te hotele skoro beda sluzyc tylko na kilka dni...takiej bzdury dawno nie slyszalem! przeciesaz to jest swoista promocja naszego kraju! daje sobie reke uciac ze wiele osob ktore nas odwiedzi w czasie EURO jeszcze wroci do nas,aby pozwiedzac kraj!

ostatnio bylem na lotnisku w Pyrzowicach,odprawa trawala tyle ze masakra,a dzieki EURO powstana lotniska i obecne sie znacznie rozbuduja.ale zaraz po co jak tylko europejczycy beda do nas przylatywac w czasie Euro???!!! i to by byla kolejna bzdura! Jakim mnie Panie Boze storzyles takiego mnie masz!!! taka postawe reprezentuja tu niekktorzy forumowicze.Żal...

Administrator ds. serwera Romeo
    Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    156 SW 1.9 JTDm

Domyślnie

Cytat Napisał Korczu
    jeszcze wroci do nas
    ... anglicy wroca poszukac swoich zebow, niemcy swoich samochodow, a francuzi napic sie polskiej, taniej wodki

jak to euro bedzie na poziomie europejskim to bede sie cieszyl, ale jak wyjrze przez okno to jak ma mi sie pesymizm nei wlaczyc? na sezon na zachodnie pomorze przyjezdza kupa niemcow, my ich goscimy. fakt, ze kultura ci neimcy nie grzesza, w wakacje co 2 metry jakis lezy pod zywoplotem zapity prawie ze na smierc, ale nikt nie wpadl na to, zeby wyremontowac droge wojewodzka, przez ktora do samego dziwnowa latem przyjezdza 40 tys turystow (a dziwnow jest przez miedzyzdrojami, swinoujsciem jak sie jedzie ze szczecina). wstyd... porzadniejsi neimcy ktorych stac na porzadny samochod zostawiaja go na granicy a do polski przyjezdzaja 5 letnim passatem.
    ta droga stoi tu dekady i spora jej czesc w ogole nie byla ruszana. sa odcinki ktore ostatnie kto robil to hitler - doslownie. i ja mam wierzyc, ze w miastach takich jak warszawa czy wroclaw, gdzie nie ma turystyki jutro wyrosna kurorty?
    wroclaw to w ogole powinni zburzyc doszczetnie, zaplanowc nowe drogi, a potem dopiero budowac stadion. co z tego, ze z krakowa do wrocka dojada autostrada jak przez wroclaw beda sie tlukli 3 godziny...

Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan

Domyślnie

Zobaczymy czy Polska zda ten egzamin i się postara wszystko zrobić.

... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

Administrator ds. moderatorów Romeo Avatar 75andrew155
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V

Domyślnie

Korczu, Czas żebyście młodzi pokazali jak to sie robi coś z niczego

Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

Korczu
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał Tuti
    ... anglicy wroca poszukac swoich zebow, niemcy swoich samochodow, a francuzi napic sie polskiej, taniej wodki ...
    heh... oki widze ze nie przegadam :roll: ale juz dzis ci moge powiedziec ze sie mylisz i jestes w wielkim błedzie,a Ty mi zwrocisz honor za Pieć lat :wink:

Administrator ds. serwera Romeo
    Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    156 SW 1.9 JTDm

Domyślnie

heh... oki widze ze nie przegadam ale juz dzis ci moge powiedziec ze sie mylisz i jestes w wielkim błedzie,a Ty mi zwrocisz honor za Pieć lat
    mam nadzieje, ze tak bedzie
    pozdro

Administrator ds. moderatorów Romeo Avatar 75andrew155
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V

Domyślnie

Patrze na budowe chociażby Metra Warszawskiego i naprawdę szkoda słów

Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

wera
    Gość

Domyślnie

mam nadzieję że nie zburzą parkingu pod Leszkiem w Poznaniu bo gdzie my będziemy spoty robić? :mrgreen:

adasco
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał AR_33
    EURO jest dla Polski szansą jakiej jeszcze nie mieliśmy.
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaabslotutnie sie z tym zgadzam. I bedzie to NIEWYKORZYSTANA szansa....
    Chcialbym sie mylic, chcialbym pracowac przy organizacji mundialu, dac z siebie wszystko i wyciagnac kase.... ale jak znam zycie, to bedzie jak zwykle...Nawet afere z biletami mamy jak w banku, chyba, ze do tego czasu PZPN trafi na wlasciwe sobie miejsce, czyli do paki.

AR_33
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał wera
    mam nadzieję że nie zburzą parkingu pod Leszkiem w Poznaniu bo gdzie my będziemy spoty robić?
    Niech burzą, my będziemu sie zbierać gdzie indziej :wink: , ale te biedne świry w BMW :cry: . Normalnie dramat :mrgreen: