Sonuç göster 1 Hedef 3 ile 3
    Kullanıcı Romeo Avatar awj1
    O katıldı
    11 2014
    Hayatımızda
    Szczytno Savaşı-Maz
    Otomatik
    1.9 8V + JTDM haritası EGR maly_777 Kapalı AR 159

Domyślnie Android Samsung A5 2017

Koledzy w MOJE PLIKI, OBRAZY pojawiły mi się 2 pliki których nie mogę usunąć ani otworzyć. Gdy próbuję usunąć wyskakuje komunikat że nie można usunąć katalogu a gdy próbuję otworzyć katalog nie istnieje. Próbowałem przenieść i też nie można. Instalowałem inne menadżery i też nie mogły usunąć. Dane cach i pamięć podręczną galerii i zdjęć googole. I na pewno to nie wirus. Pomysły o twardym resecie odpadają bo za dużo danych to zwalenia, ponowna konfiguracja telefonu pod siebie itp.
    bir hipermarket otoparkta yer almaktadır. Aile alışveriş pancerwagena paketleri. çocuk, yaklaşık 5-6 yıllık bir oğlan:
    Anne ne tür bir araba?
    -Read. Kayıt için yazılır
    ROMEO alfa. Neden VW veya Audi binmek gerekiyor?
    Anne babası ve benim için babama bakar.
    Mina'nın babası PRICELESS !!!

Kullanıcı Romeo Avatar bobby
    O katıldı
    10 2014
    Hayatımızda
    Lublin
    Otomatik
    Franny (159 2.4 JTDM 06')

Domyślnie

Sprobuj root explorer. W płatnej wersji pozwala zmieniac flagi plikow zwiazane z dostepem. - czyli odczyt, zapis, odczyt i zapis , wymienione opcje z podzialem na tzw administratora i uzytkownika. Jak przydzielisz sobie (uzytkownikowi) wszystkie prawa to mozesz nawet edytowac i zmieniac pliki systemowe androida, ktorych z poziomu innych narzedzi nawet nie widac

Wysłane z mojego galaxy A5

Kullanıcı Romeo Avatar awj1
    O katıldı
    11 2014
    Hayatımızda
    Szczytno Savaşı-Maz
    Otomatik
    1.9 8V + JTDM haritası EGR maly_777 Kapalı AR 159

Domyślnie

Dzięki za info ale temat już sam się rozwiązał. Nie wiem jak ale rozwiązał. Zacząłem bawić się aparatem do zdjęć a potem zauważyłem że pliki zniknęły. Walczyłem z tym 2 tygodnie a one sobie zniknęły od tak. Nie wiem co było przyczyną. Temat do usunięcia admin.
    bir hipermarket otoparkta yer almaktadır. Aile alışveriş pancerwagena paketleri. çocuk, yaklaşık 5-6 yıllık bir oğlan:
    Anne ne tür bir araba?
    -Read. Kayıt için yazılır
    ROMEO alfa. Neden VW veya Audi binmek gerekiyor?
    Anne babası ve benim için babama bakar.
    Mina'nın babası PRICELESS !!!