Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910
Pokaż wyniki od 91 do 95 z 95
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar kezsats
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    AR GT 3,2 v6 Q2

Domyślnie

Cytat Napisał Piotriix Zobacz post
    Zaborów już dawno nie ma a PRL się skończył prawie 30 lat temu.
    Chyba ,że masz równanie PRL=PIS
    Ja Ci o niebie a Ty o chlebie

Użytkownik Romeo Avatar bobby
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Franny (159 2.4 JTDM 06')

Domyślnie

Cytat Napisał kezsats Zobacz post
    Kto zna trochę historię Polski ten wie o co chodzi...
    to o co chodzi?

Powiedz, czy dla Ciebie żołnierz AL który przeszedł cały szlak na Berlin jest komunistycznym pachołkiem? Nie jest patriotą? Nie narażał się? Można go lżyć i wyzywać od najgorszych?

Czy można wygwizdywać Powstańców Warszawskich, bo mieli czelność sprzeciwić się przyćmiewaniu ich święta przez chory apel smoleński? Tak robią patrioci? Tak robią ku^&y które pod patriotyzm się podszywają.

Czy można tych którzy siedzieli w pace za walkę z komuną, dziś wyzywać od lewaków, sprzedawczyków, targowiczan dlatego, że mają inną wizję Polski niż ludzie, którzy obecnie sprawują władzę ustawodawczą? Najzabawniejsze, że tego typu epitety lecą bądź z ust jawnych współpracowników PRL, bądź z ust tych którzy ze strachu zapie^&*lali ze sztandarami partyjnymi na pochodach pierwszomajowych. Sprzeciwianie się władzy w głębokim PRLu to była odwaga i nielicznych było na to stać.

Czy obsadzanie ważnych stanowisk, czy urzędowych, czy w spółkach państwowych (które są własnością narodu, nie polityków) niekompetentnymi ludźmi jest przyzwoite? Czy to jest patriotyczne? Działanie na szkodę dobra narodowego.

Napisz jak Ty to widzisz.

Najważniejsze, czy ludzie którzy dopuszczają się takich występków mają moralne prawo organizować manifestację patriotyczną?

Użytkownik Romeo Avatar Tomtrz
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar

Domyślnie

Cytat Napisał kezsats Zobacz post
    O zabory i PRL.
    ale co to ma do dzisiejszych czasów?
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

Użytkownik Romeo Avatar Zenonzlasu
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    AR 156 1.8 TS 144 KM |Laguna II Ph II 2.0 16V

Domyślnie

Cytat Napisał Adam_P Zobacz post
    Panowie, dwie sprawy:
    po pierwsze ciśnie się na usta pewien cytat z Janusza Korwina Mikke: ":demokracja ma to do siebie, że 10 żuli z pod budki z piwem przegłosuje jednego profesora". i pewna część społeczeństwa demokratycznego, ta uważająca się za obrońców demokracji itd. jakoś nie może przyjąć do wiadomości, że ich propaganda z TVN-u przestała działać na tychże żuli, a zaczęła działać propaganda TVP/Rydzyka. ot demokracja w czystej postaci
    po drugie wszystkim mającym tutaj niezdrowe ciśnienie polecam piosenkę Kazika "prosto" https://www.youtube.com/watch?v=ALP2ZFypnHY
    Po pierwsze, powtórzę się: taki żul spod tej przysłowiowej budki z piwem (swoją drogą, budki z piwem skończyły żywot gdzieś pod koniec lat 60-tych, a więc w ciul dawno) może mieć więcej rozsądku niż profesor. Prof. Jacek Rońda, dr Andrzej Ziółkowski, prof. Wiesław Bienida, to name just a few. Towarzystwo obłąkanych od Smoleńska. Na forum też mieliśmy jednego. Posiadanie tytułu naukowego nie musi automatycznie oznaczać, że właściciel nie jest kompletnym kretynem - vide niejaka Ogórek Magdalena. Więc może ta demokracja nie taka głupia.

Po drugie, tez się powtórzę: coście się tak maniakalnie uczepili tego TVN i Gazety Wyborczej? Tacy jesteście niby wolno-myślący i ogarniający, a jak przychodzi co do czego, to w roli koronnych argumentów na stół wyjeżdża sałatka firmowa wymyślona dawno temu przez Jarosława K., czyli właśnie TVN i GW. A, jeszcze lemingi. To gdzie ten rozum macie, jeśli samodzielnie niczego innego nie potraficie wymyślić? I to od lat? A merytorycznie wbić szpilę to co - nie umita? Jeśli ktoś wyjeżdża z taką argumentacją, to jest dla mnie ograniczonym debilem-klepaczem po Jarku, sorry. Jak ci wszyscy Ziemkiewicze, Kurskie, Warzechy, czy inne intelektualne odpadki.

Dla jasności; ostatni raz, jeśli dobrze pamiętam, oglądałem TVN dłużej niż kilkanaście sekund w roku 2001, gdzie po przeprowadzce na nowe mieszkanie programowałem kanały w kablówce, i zostało coś włączone, akurat padło na TVN. Potem zresztą telewizora się pozbyłem całkiem, bo do Netfliksa telewizor mi niepotrzebny. Gazetę Wyborczą w wersji internetowej (papierową ostatni raz czytałem gdzieś pod koniec lat 90-tych) uważam za gorszy syf, niż Interię czy Wirtualną Polskę, bo tam przynajmniej potrafią pisać po polsku bez błędów - czego ,,dziennikarze" z GW nie umieją, dodatkowo, chciałbym się dowiedzieć czegoś o wydarzeniach, a nie o aktualnych celebrytach, promocjach na buty, czy Annie Lewandowskiej. Plus te wielkie, wrzaskliwe tytuły. GW to dla mnie obecnie synonim histeryczno-sensacyjnego tabloidu. (Już ten, często podawany za przykład kiepskiej prasy, Onet, jest lepszy, bo raz, że bardziej wyważony, a dwa, że czasem można znaleźć całkiem w porządku artykuły, czy opracowania.)

Tak, że ten. Pudło, proszę pana.

A sam Marsz oceniam pozytywnie. Było trochę zjebów, ale mam wrażenie, że zdecydowana większość przyszła po prostu się cieszyć ze święta, a nie robić oborę.
    Ostatnio edytowane przez Zenonzlasu ; Wczoraj o 18:46

Użytkownik Alfa i Omega
    Auto
    signiore Giuseppe Busso

Domyślnie

To jest ten sam zenek ? Chyba las opuścił.