Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 115

Temat: Klub

Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V

Domyślnie

Cytat Napisał misiu7911 Zobacz post
    A i super że już tego nie robi. Brawo Wy. Tylko czy to akurat wasza zasługa. Wątpię.
    Każdy moderator czy administrator ma prawo zamieszczać swoje ogłoszenia w ten sposób jeśli są zgodne z zasadami zamieszczania ogłoszeń
    Ostatnio edytowane przez Piotriix ; 28-11-2018 o 22:25

Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

Użytkownik Rowerzysta Avatar Krzemol
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Alfa Romeo 166 FL 3.2 V6 240KM '04r & Mazda5 CR 2.0 143KM '06r

Domyślnie

Cytat Napisał omen Zobacz post
    Kolejne potwierdzenie moich słów na oficjalnej grupie AH..
    Dodałbym jeszcze codzienne "Jaki olej lejecie do swoich Alf?" Lotos Mineralny cholera...
    Suzuki Swift MK4 GLX 1.0 53KM '99r (05.2012 - 05.2014)
    Suzuki Swift MK4 GLX 1.3 68KM '99r (05.2014 - 09.2016)
    Alfa Romeo 166 3.2 V6 240KM '04r (09.2016)
    Mitsubishi Colt CJ0 1.3 75KM '00r (01.2018 - 08.2018)
    Mazda5 CR 2.0 143KM '06r (05.2018)

Moderator Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    156 GTA Q2, 159 TBI, 147 FL Ti, Lancia Phedra FL, 147 2,0 3D, 147 1,6 FL 5d LPG i 159 SW 1,9

Domyślnie

Cytat Napisał dragon65 Zobacz post
    No, chyba od czegoś tutaj jesteście - nie świeć mi w oczy tym regulaminem, bo jest to przeciwskuteczne, jest tam np. zapis o nieobrażaniu innych, czy pisaniu poprawną polszczyzną i co, gdzie wówczas jesteś?
    Nie mogę widzieć każdego wpisu od razu i nie w każdym dziale jestem moderatorem. Jeśli ktoś, kogoś obraża to można raportować taki post. Nie ma to, jak zek mieniać temat, przy braku argumentów...

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Alfa

Domyślnie

Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Jeśli ktoś, kogoś obraża to można raportować taki post.
    A, te z "głupimi pytaniami", usuwasz na podstawie raportów?

Nie ma to, jak zek mieniać temat, przy braku argumentów...
    O, jakiej zmianie tematu, raczysz pisać, to Ty wszedłeś na temat regulaminu, nie ja, to Ty, przedstawiłeś nam męczenniczą rolę moderatora na tym forum.

Piszesz tak, jakbyś był jedynym moderatorem forum na Świecie i nikt, poza Tobą nie miał pojęcia, na czym polega praca moderatora - wątki, bez odpowiedzi, w ciągu kilku dni znikają w czeluściach forum, z powodu braku zainteresowania, a więc niczego nie trzeba z nimi robić - nie pytaj, skąd to wiem, po prostu wiem - przeczytałem tajemną księgę moderatorów.

Wątki te, zawdzięczają swoją bytność na forum, wszelkim forumowym mundralom, którzy nie mając nic sensowego do napisania, podbijają je tekstami typu "a, korzystałeś z szukajki", albo podobnymi - tymi, powinniście się zając, a nie tymi, w których ludzie pytają.
    Ostatnio edytowane przez dragon65 ; 29-11-2018 o 09:21

Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    156 GTA Q2, 159 TBI, 147 FL Ti, Lancia Phedra FL, 147 2,0 3D, 147 1,6 FL 5d LPG i 159 SW 1,9

Domyślnie

Piszesz tak, jakbyś był jedynym moderatorem forum na Świecie i nikt, poza Tobą nie miał pojęcia, na czym polega praca moderatora - wątki, bez odpowiedzi, w ciągu kilku dni znikają w czeluściach forum, z powodu braku zainteresowania, a więc niczego nie trzeba z nimi robić - nie pytaj, skąd to wiem, po prostu wiem - przeczytałem tajemną księgę moderatorów.
    Czyli Twoim zdaniem pisanie pytań, na które już są odpowiedzi w kilku miejscach jest ok? Rewelacja... Pomijając fakt, że inni mają przez to więcej tematów do przeglądnięcia bo wyszukiwarka kieruje wedle stałego algorytmu to jeszcze jest kwestia techniczna. Serwer nie jest z gumy.
    Bronisz patologicznych zachowań, jak by Ci ktoś płacił za to...

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Alfa

Domyślnie

Bronisz patologicznych zachowań, jak by Ci ktoś płacił za to...
    Tak, jestem finansowany przez określona koła zachodnie - jakbym słuchał TVPiS, albo reżimowego Dzienika Telewizyjnego - jeśli mam inne zdanie, to na pewno, ktoś mi za to płaci - skąd Ty bierzesz takie doświadczenia, z życia, czy z opowieści?

Tak, na marginesie, nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz i zanim, po raz kolejny użyjesz słowa "patologia", które jest obraźliwe, sprawdź co oznacza.

Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.

Domyślnie

Panowie przypomnę treść autora tematu z 1 postu
    Domyślnie Klub
    Koledzy szczerze mówiąc bardzo jestem zawiedziony formą naszych Alfaholików. Forum działa, można powiedzieć jako tako, ale działa. Myślałem, że Alfaholicy to społeczność, ludzie połączeni pasją, chcący dzielić się swoją fascynacją i integrować z innymi miłośnikami marki i motoryzacji. Niestety nic bardziej mylnego. Nie wiem jak na fb, bo go nie posiadam, ale na forum ludzie zupełnie nie są zainteresowani spotkaniami, czy jakąś imprezą. Zaproponowałem zorganizowanie wigilii klubowej. Myślę, że świetny pomysł, niestety przeszedł bez echa. Mam trochę doświadczenia z Jaguar Club Poland, którego jestem członkiem, miałem nadzieję, że tutaj mogłoby to wyglądać podobnie. Moje pytanie: czy w społeczności Alfaholików są ludzie zainteresowani stworzeniem prawdziwego klubu ludzi chcących się spotykać towarzysko? Mam na myśli imprezy typu wspólne obiady organizowane w restauracjach, wigilie klubowe, przywitanie sezonu itp.

Read more: http://www.forum.alfaholicy.org/hyde...#ixzz5YEZ7Hi9S
    Zrobił się z tego temat ,,wyżal się,,
    Ps.Widzę pretensje typu mod to ,mod tamto a to do bani administracja.
    I o dziwo nie widzę chętnych do pracy jako moderator ale do krytyki oooo chętni się zawsze znajdą.
    Z jednej strony chcecie wolności dla siebie a z drugiej są pretensje ,że jest regulamin.
    Tylko ,że rygory regulaminu to raczej dla tych innych bo panie to on, to oni ,a nie ja.
    Ilość zgłoszonych postów w skali moderowanych przez administracje to kropla w morzu.
    A i tak pretensja ,ze mod jest na tyle bezczelny ,że ma rodzinę ,pracę i nie siedzi 24 h na dobę i nie czyta wszystkich tematów i postów.
    Najlepiej jakby poprawiał od razy błędy ort. i stylistyczne no najważniejsze dał pełną odpowiedz na zadane pytanie.
    Wnerwia was jakiś temat zgłoś to.
    Wnerwia was jaki user to zgłoś to.
    I przestańcie biadolić jak wam jest tutaj żle i jesteście szykanowani przez moda.

Zamykam do momentu aż mod @Belfer postanowi co z tym tematem dalej zrobić.
    Ostatnio edytowane przez Piotriix ; 29-11-2018 o 10:41
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

Lancia Delta 1.8 TBI 269KM -jest

Mieszka w
    Gorlice
    Auto

Domyślnie

Cytat Napisał misiu7911 Zobacz post
    A jak się ma taką sytuacją. Moderator działu Hyde Park zamieszcza tam ogłoszenie sprzedaży bo pewnie niechce mu się czekać na zatwierdzenie przez moderatora odpowiedniego działu. I sam za chwilę przenosi to ogłoszenie w odpowiedni dział bo taka ma możliwość. I robi to kilka razy czyli w pełni świadomie. Taki daje się przykład? A poucza się innych? A dobra zmiana. Pisanie że wiesniacy i nieuki glosowali na PiS. To jest dobry przykład?
    Jeśli masz z tym faktem problem, dzwoń do mnie i wyjaśnij dlaczego Ci to leży na wątrobie. Jak kupuję od Ciebie różne rzeczy, nie wspominasz o tym. Umieszczając tak ogłoszenia, ułatwiam pracę moderatorowi bazaru. W żaden sposób nie łamie to regulaminu!

Boli Cię, że to są akurat często felgi i teoretycznie konkurencja dla Twoich ogłoszeń? Bo innego logicznego wytłumaczenia nie ma. Żeby było śmieszniej, nie pierwszy raz się o to rzucasz i to pokazuje, jaki masz stosunek do forum... Zarobkowo/rozrywkowy? Czy może sprzedajesz te felgi i zamieszczasz w każdym możliwym temacie informacje o tym z pobudek czysto filantropijnych?
    Chyba, że robisz to przez złośliwość? Bo nikomu poza Tobą to nie przeszkadza a tym, którzy coś ode mnie kupili nawet pomogło...

Wiem, że takie kwestie można wyjaśnić na PW ale skoro Ty podnosisz temat któryś raz i to na forum ogólnym, czuję się zobowiązany i mam prawo do przedstawienia sprawy w innym świetle.
    Ostatnio edytowane przez Belfer ; 29-11-2018 o 11:22

Mieszka w
    Gorlice
    Auto

Domyślnie

Temat otwieram, ponieważ niejako pokazuje on, że jest duża rozbieżność w interpretacji pojęcia "Klub".
    Widać, jaka jest atmosfera i kto ma pozytywne nastawienie a kto nieco inne oraz, jak niektórzy traktują obecność na forum.

- - - Updated - - -

Tak, jestem finansowany przez określona koła zachodnie - jakbym słuchał TVPiS, albo reżimowego Dzienika Telewizyjnego - jeśli mam inne zdanie, to na pewno, ktoś mi za to płaci - skąd Ty bierzesz takie doświadczenia, z życia, czy z opowieści?

Tak, na marginesie, nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz i zanim, po raz kolejny użyjesz słowa "patologia", które jest obraźliwe, sprawdź co oznacza.
    Ja wiem co to patologia i świadomie tak nazywam te zachowania,które nie powinny być normą.
    Ty za to zastanów się czy znasz pojęcie trollowania. Bo idziesz prosto w tę stronę.
    Ostatnio edytowane przez Belfer ; 29-11-2018 o 12:00

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Alfa

Domyślnie

które nie powinny być normą.
    A, są?

Ty za to zastanów się czy znasz pojęcie trollowania.
    O, proszę, mamy kolejny argument, nie do obalenia - to już finansowanie, przez określone kręgi nie wystarczy, trzeba przejść do, wyssanych z palca oskarżeń?

Faktycznie, masz "belferskie" podejście do dyskutantów.

Cyt.:
    "Termin troll bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych[2]. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia. Nie każda bowiem kontrowersyjna, poruszająca trudne zagadnienia i mogąca kogoś bulwersować wypowiedź jest formą trollingu."

Bo idziesz prosto w stronę.
    W "tę" stronę, Panie belfer.