widzę ładna wiązankę puściłeś kolesiowi i o to chodzi
ps. oryginalne ogłoszenie
Już po raz trzeci mam do sprzedania dwie kamery i wkurzę, się jeśli tym razem się nie sprzedadzą!!!
Co ja tu będę dużo pisał, zniosłem je ze strychu więc nie mam o nich pojęcia! Nie zadawajcie durnych pytań jaką pojemność ma bateria i czy kamery mają funkcję niszczenia wszechświata! Skoro producent tak mówi to pewnie tak jest!!!
Za pierwszym razem kupił kamery Pan który się rozmyślił, a że byłem miły to w miły sposób się dogadaliśmy!
Teraz kupił je człowiek który twierdzi, że Internetu nie ma i o allegro nie słyszał!!!
Wkurzę się jeśli ktoś mi i tym razem wykręci taki numer, zapowiadam że znajdę Cię i nogi z dupy powyrywam!!!
Przez takich debilów, kretynów, dzieci neo i innych dekli tracę tylko czas i pieniądze które są mi teraz szczególnie potrzebne bo muszę zapisać się na egzamin z prawa jazdy, przerejestrować ubezpieczyć i zrobić przegląd w świeżo kupionym samochodzie! A ponieważ to Alfa Romeo części są droższe niż do promu kosmicznego! A ponieważ to stara Alfa Romeo 33 to są dodatkowo nie do zdobycia! Nawet w lombardzie tych kamer nie chcą, bo mówią że to złom i się na śmietnik nadaje, więc tam to trafi jeśli znowu się nie sprzedadzą!!!
A jeśli kupisz i nie zapłacisz, to poślę Ci takiego wirusa na komputer w prezencie, że będziesz marzył o tym aby chociaż pasjans Ci się odpalił! Dziękuję bardzo! A teraz licytować bo jestem wnerwiony!
Zdjęcia macie, więc dostaniecie to co na zdjęciach, a nie słonia na łańcuszku! Kamery działają sprawdziłem! Do szarej nie ma ładowarki! Kasetki są! Nawet kilka!
AHA! Samochodu nie sprzedaję!!! Wkleiłem tylko jego zdjęcie, żeby Wam się mnie żal zrobiło, i żeby się kamery lepiej sprzedały!!!
pozwoliłem se je tu wkleic
Zakładki