Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
Wyświetlany wątek znajduje się w dziale Hyde Park - Rozmowy na każdy temat, nie kwalifikujące się do pozostałych działów - motoryzacja, elektronika, GSM, humor, gry wideo, polityka, wczasy za granicą, rozrywka, hobby.
    Użytkownik Rowerzysta
    Mieszka w
    Mikluszowice
    Auto
    Była Alfa Romeo 146 2.0 TS, jest Fiat Bravo II Sport
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    11 h 14 m

Domyślnie Jaka lodówka turystyczna?

Witam. Jako, że powoli zbliża się termin urlopowy planuję zakupić lodówkę turystyczną( samochodową). I teraz mam dylemat- w zeszłym roku objechałęm Chorwację z lodówą z wkładami i nawet zdała egzamin (Curver) ale chyba skuszę się na opcję z podłaczeniem do zapalaniczki (dłużej trzyma). Co bardziej polecacie? Jeśli z podpięciem to jakiej firmy bo ja się kompletnie na tym nie znam? Dzięki za podpowiedzi.
    P.S Przedział cenowy do powiedzmy 250 zł.
    " Alfa Romeo (...) to styl życia, niezwykle oryginalny sposób pojmowania pojazdu silnikowego. Coś, czego nie da się zdefiniować.”- bez komentarza.

ʇɧɹqoq Romeo Pokaż na mapie Avatar bobryt
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    AR 155 2.0
    Czas spędzony na forum
    13 d 14 h 19 m

Domyślnie

w tesco takie z zasilaniem chyba są w granicach 150zł. myślę że wystarczy dla zwykłego zjadacza chleba, tym bardziej że zawsze w razie czego ma gwarancje. ewentualnie rozejrzyj się po allegro.

'97 AR 155 for sale

Redaktor Romeo Avatar fiergloo
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    to nie lekarstwo psychoterapeutyczne, przynajmniej wg mnie
    Czas spędzony na forum
    30 d 11 h 13 m

Domyślnie

Swojego czasu "dzierżawiłem" lodówkę absorpcyjną zasilaną gazem. Wydajnośc bardzo wysoka- kabina nagrzana do ponad 40 stopni ciepła a w lodówce chłód. I co najważniejsze nie katowała akumulatora na postoju. Ale takie lodówki tanie nie są.
    http://fiergloo.blog.pl lub http://fiergloo.pl/ - moje spojrzenie na motoryzację

Użytkownik Romeo Avatar kt0sfajny
    Mieszka w
    Luxembourg | Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 156 TS
    Czas spędzony na forum
    42 d 16 h 35 m

Domyślnie

nie wiem czy ma dobre parametry 24l z wysylka jakies 150zl
    http://allegro.pl/item1007518560_lod...wa_ly0324.html

http://allegro.pl/item1011308113_lod...hlodzenie.html

albo taka 32l z wysylka za jakies 220 http://allegro.pl/item1014220455_lod..._220v_hit.html

ostatnio chyba w reklamie z tesco widzialem lodowki sam. na wklady chyba za 40zl a na zapaliczke za 130 czy jakos tak
    gdzie kucharek szesc tam jest co poklepac| jeszcze tu wroce | jezdze alfa bo mnie stac;P

Użytkownik Rowerzysta
    Mieszka w
    Police
    Auto
    AR 166 2,4JTD 2003 r.
    Czas spędzony na forum
    12 h 4 m

Domyślnie

Zdecydowanie podłączaną do zapalniczki. Ja jeszcze dodatkowo pakuję wkłady wyjęte z zamrażarki. Nie wiem, czy jest sens kupować jakiejś renomowanej firmy. Ja mam jakąś tam i działa już ładnych parę lat. Fakt, używam jej tylko w okresie urlopowym, na czas przejazdu. W każdym razie cały dzień jazdy trzyma super, nawet w solidne upały. Przed zakupem sprawdź wymiary, aby mieściła się w bagażniku.

amoook
    Gość

Domyślnie

Fajna jest ta firmowana Head'em na stacjach Lotos za punkty

okiz
    Gość

Domyślnie

tych z tesco (itp) niepolecam kompletna strata kasy wolałbym juz tą z wkładami. ja juz 2 rok uzuwam lodówki waeco. świetna chodz droga ok 450zł oprucz tego że jast cicha to chłodzi nawet do 3 stopni i grzeje do +65 stopni (dobre na zimowe wypady) to mozna ją podłączyć do sieci w zwykłym domowym gniazdku

dbh
    dbh jest nieaktywny
    Użytkownik Romeo Pokaż na mapie
    Mieszka w
    Dębica
    Auto
    AR 156 1,8 TS 2001
    Czas spędzony na forum
    30 d 6 h 18 m

Domyślnie

w tamtym roku tez mialem taki dylemat przed wypadem na Chorwacje. mialem od kolegi lodowke ktora zajmowala pol kanapy z tylu, mozliwosc podlaczenia pod zapalniczke, siec i gaz jednak bla to lodowka z ciezarowki i jak wlaczylem ja pod 12v to stopila sie prawie wtyczka. na szybko musialem kombinowac cos innego i kupilem taka pod zapalniczke za cos okolo 120zl w zwyklym sklepie z agd. wczesniej wszystko trzymalem w lodowce normalnej a na droge dopiero zapakowalem do auta i chyab jeszcze jakies stare wklady dorzucilem i dojechalo wszystko bez problemu mimo tego ze droga nam sie troche wydluzyla bo Bella kolegi odmowila posluszenstwa 50km przed celem.
    jak ktos chce kupic cos tylko po to zeby pojechac gdzies 2-3 razy w roku to radze sie zastanowic czy jest sens kupowac markowe produkty za jakies 300zl i w gore. taka najzwyklejsza lodowka tez ma 2 lata gwarancji i w zupelnosci wystarczy na amatorskie wypady. jedyny problem jaki mialem z moja lodowka byl taki ze do zapalniczki mialem wlaczony rozdzielacz zeby podlaczyc CB i lodowke i praca lodowki zaklocala CB wiec wkoncu zostalem przy samym CB bo bylo dla mnie wazniejsze.
    Z powodów osobistych i światopoglądowych odmawiam składania zeznań.

PILKA NOZNA DLA KIBOLI !!!

Redaktor Romeo Avatar fiergloo
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    to nie lekarstwo psychoterapeutyczne, przynajmniej wg mnie
    Czas spędzony na forum
    30 d 11 h 13 m

Domyślnie

Cytat Napisał dbh Zobacz post
    w tamtym roku tez mialem taki dylemat przed wypadem na Chorwacje. mialem od kolegi lodowke ktora zajmowala pol kanapy z tylu, mozliwosc podlaczenia pod zapalniczke, siec i gaz jednak bla to lodowka z ciezarowki i jak wlaczylem ja pod 12v to stopila sie prawie wtyczka
    Jeszcze się z czymś takim nie spotkałem. Pewnie przy 12v miała większe natężenie, bo takie lodówki zazwyczaj mają przełącznik 12/24. Ale i tak najlepiej to one pracują na gazie.
    http://fiergloo.blog.pl lub http://fiergloo.pl/ - moje spojrzenie na motoryzację

ethard
    Gość

Domyślnie

jezeli stopila wtyczke to wg mnie miales loozy w gniezdzie zapalniczki i nie bylo dobrego kontaktu. ja uzywam lodowki 45L agregatowej. schodzi bez problemu nawet do -2 i mam podlaczona ja do gniazda zapalniczki. kb7145 dla zainteresowanych http://www.avde.pl/lodowki-samochodo...goria/185.html

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)