Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 64
    Anka Cyganka
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał CodeMaker Zobacz post
    art. 60 ust. 1 pkt 2 p.r.d./art. 97 k.w. - 3 pkt + 100 pln
    Taaaaaa , wiem , i jakos sie nie boje

Użytkownik Romeo Avatar CodeMaker
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159 1,9 JTS

Domyślnie

Cytat Napisał Anka Cyganka Zobacz post
    Taaaaaa , wiem , i jakos sie nie boje
    Ja tylko tak przypominam, żebt nie było zdziwienia...

Użytkownik Romeo Avatar Avari
    Mieszka w
    Włodawa
    Auto
    AR 147 2003r 1,9JTD 115KM

Domyślnie

Co do tego magicznego 10km/h jest proste wyjaśnienie. Po pierwsze mandaty małe a pisania dużo.
    Po drugie mamy jeszcze stary sprzęt który z racji wieku i myśli technologicznej uprzednich lat ma duży błąd pomiaru.

- - - Updated - - -

Cytat Napisał CodeMaker Zobacz post
    Ja tylko tak przypominam, żebt nie było zdziwienia...
    Coś Ty taki bojaźliwy.
    Proste: O przepraszam panie władzo a rano jeszcze było widać. Ah te nasze drogi, takie brudne.

A myślisz że jak jeździ się na motorach to co się mówi?? Ah te gówniarze pod sklepem na chwile zostawić nie można motoru.
    I jakoś zawsze się uśmiechają, mandatu nie dają No chyba że ktoś cwaniaczka chce grać.

Użytkownik Romeo Avatar kylo1986
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    156 FL 1.9 8v JTD i eSka 156 2.5 V6 SP 3- kiedyś

Domyślnie

Cytat Napisał Nazar Zobacz post
    Fakt jest taki ,że urosło nam radarów jak grzybów po deszczu... Z własnego doświadczenia wiem ( ex-taxidriver a obecnie 18-wheeler trucker ) ,że pozwolić to ja se moge bardziej w miescie niż w trasie gdzie rozsiało stałych radarów a i chowających się policemaistrów pełno....No i co to za radocha prostą 2-3 pasmówką jechać 150-200km/h ? Adrenalinka rośnie w miescie jak licznik się zamyka... Sorry jak kogoś to bulwersuje ale ja nie potrafie jezdzić przepisowo a jakoś mandatów od kilku lat nie zbieram
    Tak, ostatnio jechałem 50 na 50 i pstryk, mandatu nie dostałem bo ładowali ostatni wolny masz w okolicy i teraz wsio załadowane w promieniu 100 kilometrów.
    Co do mandatów w mieście to tamten było ostatni, a z niezabudowanego co roku mam 4-6, i jest tak jak piszesz w zabudowanym to się nastawiają na maksymalnie 90km/h i że raczej więcej nie przekraczają, na jesieni leciałem do biura obok jakiejś czarnej osobówki ktoś obok stał, wracam wyskakuje policjant z lizakiem i z mordą, pokazał mi pomiar ja że ładny i że nie wyobrażam sobie jak można tyle polecieć i takie bzdety- ogólnie skończyło się tak że to jakaś Alfa, ale nie moja

Użytkownik Maniak resoraków Avatar Barsolis
    Mieszka w
    wielkopolska
    Auto
    Alfa Romeo 166

Domyślnie

witam ,czym sie przejmujecie .
    w takim panstwie gdzie kazdy palant w mundurze panstwowego urzednika moze ciebie przetrzepac od glowy do stop , bo ma taki kaprys lub ? Ja mam gdzies takich frajerow i tyle wlasnie nabylem i bede montowal tego Jammera - zaklocacz pacy laserow ..Obecnie kupuje Antyradar Cobra 9965Xrs i tez zamontuje i zastanawoam sie nad tym AntyLaser .Jak juiz pisalem nie smigam po 200km /h , ale za takie male pzrekroczenia (20 -30 km /h ) taka wysoka kara , a bedzie jeszce wyzsza. Policja juz sie uzbroila i sie zbroi . teraz kolej na Nas -Ja jestem za .
    z www. Przykra dla producenta laserowych mierników prędkości nowina okazuje się jednak prawdziwa – urządzenie AntyLaser rzeczywiście działa, i to w trudny do wykrycia dla policji sposób: przez 10 sekund uniemożliwia wykonanie pomiaru (policjant widzi „błąd”), ostrzegając jednocześnie kierującego, że jest „namierzany”. W tym czasie można z powodzeniem zwolnić do rozsądnej prędkości.

Urządzenie sprzedawane jest jako „czujnik parkingowy” (i rzeczywiście – z powodzeniem pełni tę rolę), ale handlowa nazwa „AntyLaser” i ostrzeżenie „Uwaga, blokuje lasery policyjne” nie pozostawiają wątpliwości co do jego faktycznego przeznaczenia. Chętnych odstraszać może wysoka cena gadżetu (3000 zł), mała skuteczność (nie oszuka on dużo popularniejszych mierników radarowych) oraz świadomość, że używanie urządzeń zakłócających pomiar prędkości .

Laser Interceptor używa komunikatów głosowych (Real Voice), dźwiękowych i wizualnych.
    Laser Interceptor działa w oparciu o najwyższej jakości technologię o standardach militarnych. Wykorzystane do jego budowy Diody Laserowe dają moc emisji wiązki ponad100-krotnie większą niż produkty konkurencji wykorzystujące diody LED. Doskonałej czułości moduły odbiorników ze wzmacniaczami oraz dopracowana optyka zapewniająwyśmienitą skuteczność przy jednocześnie bardzo wysokiej selektywności.

Laser Interceptor jest wyjątkowy, ponieważ dzięki unikalnemu, adaptacyjnemu algorytmowi (Generic Algorithm) zabezpiecza nawet przed nieznanymi wcześniej laserami.To dlatego jest najlepszą inwestycją na przyszłość, ponieważ został zaprojektowany tak, aby być gotowym do obrony przed laserami, które jeszcze nawet nie powstały.

Użytkownik Romeo Avatar Krusz
    Mieszka w
    Warszawa / Lancaster UK
    Auto
    156 1.8TS '02

Domyślnie

Mam nieodparte wrażenie, że kolega Barsolis się zarejestrował tylko po to by reklamować jakieś tam antyradary/jammery

Użytkownik Romeo Avatar premek
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    164 2.0 TB '93/ Spider (916) 2.0 TS '01

Domyślnie

Ja w pewnym momencie na mandaty to planowałem segregator. Przeszło mi na szczęście.
    166 2.4 JTD '00 - była
    164 2.0 V6 TB '91 - była
    156 1.9 JTDm '04 - już nie
    156 1.8 TS '00 - juz nie ma
    164 2.0 V6 TB '93 - jest
    Spider 2.0 TS '01 - w dobrych rękach
    MIlano Verde 3.0 '87 - Ha!
    Do tego Golf 7, 2xRenault 16, Pontiac Executive, Fiat 127 Sport, 2xMaserati Biturbo, Geo Storm, Mini Classic 35, Datsun Violet, Fiat 124 Spider...

Użytkownik Maniak resoraków Avatar Barsolis
    Mieszka w
    wielkopolska
    Auto
    Alfa Romeo 166

Domyślnie

witam
    jestem tutaj juz od jakiegocz czasu. potrzebuje konkretnej porady w sprawie nie placenia mandatow za friko .
    mam gdzies jakies tam jeeemery , antyradary ( takich czy innych firm) . wiec bez zaluzji do mnie ( romeo ?) , bo obrazasz mnie i innych takich jak ja ktorzy potrzebuja porad , nie przyglupawych tekstikow.

tym bardziej ze to ty sprzedajesz (promujesz sie na tym forum) jakis zlom -czesci
    Ostatnio edytowane przez Barsolis ; 22-12-2012 o 20:07 Powód: vbvbvb

Użytkownik Romeo Avatar FXX
    Mieszka w
    Wieluń/Gdynia
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4JTDm SW/ Alfa Romeo MiTo 1.4 16V

Domyślnie

Potrzebujesz porady? Zwolnij i nie będziesz nic musiał płacić.

Użytkownik Romeo Avatar premek
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    164 2.0 TB '93/ Spider (916) 2.0 TS '01

Domyślnie

Cytat Napisał Barsolis Zobacz post
    witam
    jestem tutaj juz od jakiegocz czasu. potrzebuje konkretnej porady w sprawie nie placenia mandatow za friko .
    mam gdzies jakies tam jeeemery , antyradary ( takich czy innych firm) . wiec bez zaluzji do mnie ( romeo ?) , bo obrazasz mnie i innych takich jak ja ktorzy potrzebuja porad , nie przyglupawych tekstikow.

tym bardziej ze to ty sprzedajesz (promujesz sie na tym forum) jakis zlom -czesci
    Ciekawe do kogo to było, ale za tak bezczelnie prostacki post powinieneś dostać ostrzeżenie.
    166 2.4 JTD '00 - była
    164 2.0 V6 TB '91 - była
    156 1.9 JTDm '04 - już nie
    156 1.8 TS '00 - juz nie ma
    164 2.0 V6 TB '93 - jest
    Spider 2.0 TS '01 - w dobrych rękach
    MIlano Verde 3.0 '87 - Ha!
    Do tego Golf 7, 2xRenault 16, Pontiac Executive, Fiat 127 Sport, 2xMaserati Biturbo, Geo Storm, Mini Classic 35, Datsun Violet, Fiat 124 Spider...