Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 64
    Użytkownik Romeo Avatar Krusz
    Mieszka w
    Warszawa / Lancaster UK
    Auto
    156 1.8TS '02

Domyślnie

Pewnie do mnie, bo zasugerowalem, ze kolega robi kryptoreklame.
    PIerwszych parenascie poatow bylo napisane w tematach o cb, jammerach itd. Posty bylybna zasadzie copy-paste w trzech watkach takie same
    Juz jednego takiego uzytkownika mielismy, z serwisu sztukalakierowania.pl czy puller.pl.
    No i klasyczny argument adPersona - nie masz co powiedziec nasokcz na rozmowce

Użytkownik Romeo Avatar premek
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    164 2.0 TB '93/ Spider (916) 2.0 TS '01

Domyślnie

A ja nadal jestem zadziwiony, że moderator pozwala na takie wycieczki. Co do przeklejek to są oczywiste, bo są to jedyne części jego wypowiedzi, które mają pełne zdania, poprawną interpunkcję i brak błędów
    166 2.4 JTD '00 - była
    164 2.0 V6 TB '91 - była
    156 1.9 JTDm '04 - już nie
    156 1.8 TS '00 - juz nie ma
    164 2.0 V6 TB '93 - jest
    Spider 2.0 TS '01 - śmiga
    Do tego Golf 7, 2xRenault 16, Pontiac Catalina, Fiat 127 Sport, Maserati Biturbo...

Użytkownik Romeo Avatar Nazar
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08

Domyślnie

Chłopaki zluzujcie...Temat przydatny bo każdy kiedyś tam dostanie fote do "albumu rodzinnego" , nie ma się co przegadywać. Jak ktoś reklamuje sprzęt to też nie grzech - zawsze można stestować albo choćby wygooglować info i opinie na temat danego jammera czy innego ustrojstwa.. Ze swojego doświadczenia ( jak się myle to mnie poprawcie ) wiem ,że antyradar jest dobry na stacjonarne radary bo na suszarke "wyskakującą " z krzaków może być już za pózno . Wtedy tylko "dżamer " . A na trasie najlepszym przyjacielem jak już koledzy pisali jest CB - gdzie stoją , po której stoją , w którą jest obrócony , gdzie krążą i czym krążą . Nie wspominając o korkach , objazdach itd. Kierowcy z ciężarówek latający w tranzycie ( jak ja ) znają trasy na pamieć i możliwe objazdy więc napewno pomogą

Użytkownik Maniak resoraków Avatar Barsolis
    Mieszka w
    wielkopolska
    Auto
    Alfa Romeo 166

Domyślnie

Panowie :
    o jemmerach uslyszalem 1 raz na tym forum , szukajac antyradaru lub cudownego urzadzenia przeciw mandatom .

kt0sfajn pisze 27.12.2009 r

JAMMER - spowalniacz radarow/fotoradarow

Prosze nie insynuowac mi jakiejsc tam kryptoreklamy - za nazwy urzadzen sorry - przypadek nazewnictwa.

o poszczegolnych urzadzeniach dowiaduje sie z forum oraz z netu i You Toube.

Jestem tylko wlascicielem Alfy Romeo 166 i nic wiecej .

Spokojnych , zdrowych , pogodnych i radosnych

Świąt Bożego Narodzenia

Spędzonych w rodzinnym i przyjacielskim gronie

Życzenia składa Barsolis
    Ostatnio edytowane przez Barsolis ; 23-12-2012 o 22:10 Powód: bvbbv

Użytkownik Romeo Avatar Nazar
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08

Domyślnie

Mi tam "afiszowanie się" nie przeszkadza bo zawsze można się czegoś dowiedzieć albo zobaczyć... I również Panowie zdrowych i spokojnych świąt , oby zawsze więcej nas łączyło niż dzieliło...

Użytkownik Alfa i Omega Avatar adam.st
    Mieszka w
    Kraków, Poland, Poland
    Auto
    AR156 2.016VTS oraz AR159 1.9JTD

Domyślnie

Cytat Napisał Plemek4 Zobacz post
    To ja tam 6 lat jezdze i 0 punktow na koncie tylko jeden 500zl za jazde ale bez uprawnien bo wogole prawka jeszcze wtedy nie mialem tak ze nie mogli dac punktow a reszta to za picie w miejscach publicznych zaklucanie porzadku i takie tam Lubie sobie przycisnac ale tam gdzie wiem ze mozna ;] A co do manadatów z fotoradaru to idzie sie wymigac ale szkoda sie po sadach wloczyc za to pare stow bo wiecej czasu stracisz niz to warte a i tak nie zawsze sie udaje...
    Hehehe to się uśmiałem No ja mandatu nie dostałem a też tak mnie ciągnęło do aut że w wieku 16 lat już ukradkiem jeździłem... obyło się bez mandatu Potem w ciągu dwóch lat z prawkiem około 1500 zł -2000 mandatów, po czym się ogarnąłem i od wtedy równe zero. A wcale nie mówię że jeżdżę PSJ, po prostu wiem gdzie można i jeżdżę rozważniej
    A z piciem to akurat się kontroluję, tak samo z przechodzeniem pieszo na czerwonym (a w poznaniu oj polują i chowają się gdzie się da przy przejściach) i do tej pory ani razu nie zapłaciłem mandatu za tego typu wykroczenia :]

Anka Cyganka
    Gość

Domyślnie

Z policjantami nie ma takiego problemu , miła rozmowa i zawsze sie znajdzie "kompromis"
    Gorzej z fotoradarami , bo z nimi nie pogada , tak samo z tymi autami ITD z kamerami i radarami , oni w ogole nie zatrzymuja naierzonych tylko dostaje sie do domu fotke.
    Cos pisali ze bodajze w miesiac te auta zarobily kilkadziesiat milionow , i juz dwukrotnie sie zwrocily

Co za pogańskie czasy nadeszly

Użytkownik Romeo Avatar mattom
    Mieszka w
    dolnoslaskie DZL-> PO
    Auto
    Fiat CROMA 1.9 150ps

Domyślnie

Cytat Napisał adam.st Zobacz post
    (a w poznaniu oj polują i chowają się gdzie się da przy przejściach)
    Oj tam szybki wskok do tramwaju i nie ma problemu pare razy mnie haltowali na garbarach/estkowskiego ale dalo rade

Cytat Napisał Anka Cyganka Zobacz post
    Gorzej z fotoradarami , bo z nimi nie pogada , tak samo z tymi autami ITD z kamerami i radarami , oni w ogole nie zatrzymuja naierzonych tylko dostaje sie do domu fotke.
    pierwsze polowanie juz rozliczone - kumpel dostal kartke z podrózy niezla jakos nie powiem
    147 powodów do zadowolenia

Użytkownik Romeo Avatar rafter
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    BMW 528i f10

Domyślnie

Cytat Napisał Anka Cyganka Zobacz post
    Z policjantami nie ma takiego problemu , miła rozmowa i zawsze sie znajdzie "kompromis"Gorzej z fotoradarami , bo z nimi nie pogada , tak samo z tymi autami ITD z kamerami i radarami , oni w ogole nie zatrzymuja naierzonych tylko dostaje sie do domu fotke.Cos pisali ze bodajze w miesiac te auta zarobily kilkadziesiat milionow , i juz dwukrotnie sie zwrocilyCo za pogańskie czasy nadeszly
    33 tysiace mandatów w miesiąc !! Auta kosztowały 6.4 mln , zwróciły się po 2 tygodniach , po miesiacu juz zarobiły 11 mln zł .Znacie jakiś legalny biznes gdzie są takie przebitki ??
    AR 156 1.8 TS ( 2001-2006)
    AR 159 1.9 JTDM 16V ( 2006-2009)
    AUDI A5 2.0 TFSI MTM (2009 -2014)
    BMW 528i F10 ( 2014 - ......)

Lewostronnym powolno jeźdźcom mówimy kategorycznie NIE !!!

Anka Cyganka
    Gość

Domyślnie

33 tys mandatow w miesiac to nizle ale i tak sie chyba nie wysilaja , moga zwiekszyc wydajnosc.
    Bo jesli tych aut jest 29 tzn iz kazde " wystawilo" 1100 mandatow w miesiac , czyli 35 dziennie.
    Nawet jesli pracuja tylko 10 godzin , to jest 3-4 na godzine .
    A pewnie jakby chcieli i pojechali na dobra trase to co pare minut moga miec ofiare
    Boje sie ze moga sie mocniej przylozyc do pracy , i sie nie pozbieramy