Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 123456
Pokaż wyniki od 51 do 53 z 53
Wyświetlany wątek znajduje się w dziale Hyde Park - Rozmowy na każdy temat, nie kwalifikujące się do pozostałych działów - motoryzacja, elektronika, GSM, humor, gry wideo, polityka, wczasy za granicą, rozrywka, hobby.
    Użytkownik Romeo Avatar kt0sfajny
    Mieszka w
    Luxembourg | Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 156 TS
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    44 d 19 h 53 m

Domyślnie

dawniej fajnie zdawali;d
    przejechac sie kawalek i juz bylo zdane
    ale wtedy nie bylo tyle aut i tylko nielicznych bylo stac na samochod i osiagi tez nie byly jakies rewelacyjne

kiedys na tvnie lecial jakis program o nauce jazdy
    i jakas tam starsza babka sie uczyla i bylo jakies pytanie czy maz ma prawko a ona
    "ma ale tylko na malucha"
    gdzie kucharek szesc tam jest co poklepac| jeszcze tu wroce | jezdze alfa bo mnie stac;P

dbh
    dbh jest nieaktywny
    Użytkownik Romeo Pokaż na mapie
    Mieszka w
    Dębica
    Auto
    AR 156 1,8 TS 2001
    Czas spędzony na forum
    31 d 23 h 21 m

Domyślnie

najlepszy program to byl "Nauka jazdy" czy cos w tym stylu i pokazywali delikwentow ktorzy usilnie propbowali nauczyc sie jezdzic - na youtube jest chyba taki odcinek z bladynka ktora byla mega roztrzepana tak ze mozna sobie poprawic humor w pracy jak ktos ogladnie
    Z powodów osobistych i światopoglądowych odmawiam składania zeznań.

PILKA NOZNA DLA KIBOLI !!!

Użytkownik Romeo Avatar kt0sfajny
    Mieszka w
    Luxembourg | Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 156 TS
    Czas spędzony na forum
    44 d 19 h 53 m

Domyślnie

na tvnie
    byla panna co na rondzie pod prad wjechala
    http://www.youtube.com/watch?v=Y4pA3...ext=1&index=51
    ta fajnie na rondzie zawrocila
    http://www.youtube.com/watch?v=m84R7...eature=related

jesli to nie bylo specjalnie na potrzeby programu zeby ludzie ogladali
    to az strach ze tacy kierowcy jezdza po naszych drogach
    gdzie kucharek szesc tam jest co poklepac| jeszcze tu wroce | jezdze alfa bo mnie stac;P

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 123456

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

1. kontrola drogowa a prawo jazdy wydane w innym kraju
    Utworzone przez prymie w dziale Hyde Park
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-09-2013, 10:21
  2. Prawo jazdy ważne do końca życia?
    Utworzone przez Vanilia w dziale Hyde Park
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 22-05-2013, 12:03
  3. egzamin na prawo jazdy
    Utworzone przez Jester w dziale Hyde Park
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 24-10-2011, 20:58
  4. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 21-10-2008, 20:40
  5. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 21-10-2008, 20:40

Tagi dla tego tematu

Tagi użytkowników

po ilu dniach można odebrać prawo jazdy

czy mozna jezdzic z kartka zdanego egzaminu

czy można jeździć z kartka od egzminatora

po ilu dniach word przesyla wniosek

jak odebrac prawojazdy radom

status prawa jazdy skarzysko

czy na papierze z wordu moge jezdzic aute

wczoraj zdalam prawko czy moge juz jezdzic

czy jak ma się papier z egzaminu na prawojazdy b mozna juz kierowac

Zdalem na prawko czy moge jezdzic z papierkiem

odbior prawa jazdy w radomiu

odbiór prawo jazdy radom gdzie

czy można jeżdzić na papierku z wordu

jak sprawdzic czy word wyslal dokumenty

jazda na papierek od prawa jazdy

nie odebralem prawka moge jezdziczdałem prawo jazdy a nie odebrałem jeszcze prawajazdy czy mogę jeżdzić samochodempo ilu dniach są dane o prawie jazdyjak sie zda prawko to mozna odrazu jezdzic2 tygodnie word nie wysyła dokumentówPo ilu dniach od zdania wysyłają papiery z WORDuczy na kartce po zdaniu prawojazdy mozna jezdzic można jeździć na kartce z worduzdaneprawko czy moge jezdzic czy musze czekac na odbiórco z dokumentami jak zdam prawo jazdyzdalam prawo jazdy ale jeszczr czekam na odbior czy moge juz jezdzicczy moge kierowac autem z papierkiemczy mozna robic prawojazdy majac odroczeniepo ilu dniach mozna odbierac prawko od mometu wplyniecia wnioskutychy word jak sprawdzic czy sa juz dokumenty prawojazdyco zrobic po zaliczonym egzaminieczy kartki wydane przez egzaminatora sa potrzebne przy odbiorze prawa jazdyodebranie prawa jazdy ale nie dokumentu czy moge na tym dalej jeździćGdzie i kiedy odebrac w radomiu Prawo jazdyzdałem prawo jazdy moge jezdzicczy można jeżdzić samochodem jeżeli ma się papier od egzaminatora z wynikiem pozytywnymZdalam prawo jazdy czy moge jezdzic przed odbiorem dokumentujak sie zda prawo jazdy można jeżdzić na tym papierku czy można jezdzić na papierku egzaminatoraczy po zdaniu prawo jazdy trzeba czekac na plastik czy mozna jezdzicczy mozna robic prawojazdy majac odroczkejeśli mam zdane prawko mozna juz jezdzicczy z papierkiem zdania prawa jazdy mozna jezdziczdałam prawo jazdy i czy moge jezdzic na druczkumam odebrane prawo jazdy ale jezdże dalej co mi groziczy z kartka ze zdanym egzaminem mozna jeździćmożna jeździć autem majac sam papier z pozytywnym wynikiemZdany egzamin na prawo jazdy wniosek żeby jeździć przed odbioremczy jak zdalam prawko a niem jeszcze dokumentu moge jezdzic autemjazda samochodem na papier z worduczy mozna jedzic na papierku z wydzialu komunikacjiczy moge na tym papierze od egzaminatora jezdzicczy mozna jezdzic na papierze od zdanego prawkajak sie zda prawo jazdy to co potem robiczdalem prawko kiedy moge jezdzicczy po zdaniu prawa jazdy mozna jezdzic na tej kartceczy na papierku o pozytywnym wyniku egzaminu na prawo jazdy można jeździćjak sprawdzić czy sie zdało prawo jazdyczy z tym papierem ze sie zdalo prawo jazdy mozna jezdzicczy mogę jeździć na papierach czy moge jezdzic samochodem jal zsalem prawkpcale jescze go nie odebralemzdalam prawko gdzie sprawdzić kiedy beda dokumentyjak sie zdalo prawko czy mozna jezdzicSprawdz czy twoje prawo jazdy jest w bazie danychgdzie idą dokumenty prawa jazdygdzie do warszawy wysylaja dokumenty z prawa jazdypo ilu dniach odebrac prawo jazdyjak wyglada papierek prawa jazdyzdałem prawo jazdy czy mogę jeździć na tym papierkuco trzeba zrobic z kartka po zdanym egzaminie na prawo jazdy prawo jazdy jak sprawdzic czy jestem w bazie danychczy moge jezdzic samochodem z kartka od egzaminatora 2014Gdzie sprawdzic czy zdalem prawo jazdypo ilu tygodniach odebrać prawo jazdypo ilu dniach mozna jezdzic jak sie zda prawo jazdyprawo jazdy czy można już jeździć na papierekmoge jezdzic beza prawka a z karteczkaczy można jeździć na papierCzy mozna jezdzic na papier z worduzdalem na prawo jady ale nie odebranejak sprawdzić czy można odebrać już prawo jazdy skarzyskopapiery z wordu gdzie ida po zdaniu prawkajak sie zda prawo jazdy to mozna jezdzic na kartke jak sprawdzić czy prawo jazdy jest już w radomiujak inaczej sprawdzić kiedy do odebrania prawo jazdyczy word sam wysyla wniosek o prawo jazdyczy mozna jezdzic na kartce od egzaminatorajak zdałęm prawo jazdy ale jeszcze go nie mam co mi groziCzy można jeździć z karteczka czy czekać na prawkoprawo jazdy nie jest wydane mozna jezdziczdalem prawko jak pojade samochodem co mi grozi jeszcze nieczy mogę jeździć gdy oczekuję na dokument prawa jazdypo 2 tyg brak dokumentow z wordu w wkjak sorawdzic czy jestem w bazie danych na prawonjazdyjak zdasz prawko to już możesz sam jeździć nie mam dokumentu moge jezdzic baza danychjak sprawdzić czy zdałem prawo jazdygdzie i po ilu dniach odebrac prawo jazdyprawo jazdy gdańskjak odebrać prawo jazdy po zdanym egzaminie w radomiu

Zakładki

Uprawnienia