Użytkownik Romeo Avatar CodeMaker
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159 1,9 JTS

Domyślnie

Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    heh
    może dlatego, że nie lubię tuningu optycznego
    za to nie mam nic przeciwko temu mechanicznemu (tudzież coraz częściej elektronicznemu)
    Optyczny też jest ok, ale pod warunkiem że jest robiony z głową.
    Dobrym przykładem jest pakiet stylizacyjny TI (Celowo nie piszę o wersji TI a o pakiecie), który de facto jest tuningiem optycznym a chyba każdy się ze mną zgodzi że AR z takim pakietem wygląda bosko.

ViP Romeo Avatar maciekk
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts

Domyślnie

Cytat Napisał BURATINO Zobacz post
    Ein Traum wird jetzt verkauft !
    Jetzt ist es soweit leider muss ich mich von mein Baby trennen
    Es wurde in dieses Auto sehr viel Geld investiert. Bei fragen stehe ich euch gerne zur Verfügung .

Alfa Romeo GT 3.2 V6 Bj. 2004 / 34.900km Laufleistung
    ( Es liegt ein Wertgutachten des TÜV SÜD vor über 49.000,-€ )

Karosserie:
    G&S Tuning Bodykit bestehend aus:
    - Frontstoßstange inkl
    Nebelscheinwerfer, Heckstoßstanke inkl. Diffusor, Motorhaube und seitenschweller
    - Kotflügel hinten inkl. Stoßstange ca 30mm / Seite verbreitert
    - Lufteinlass in vordere Kotflügel eingearbeitet ( verzinnt und verschweißt )
    - Kennzeichenaussparung hinten verkleinert

Lackierung:
    - Oben: Klavierschwarz
    - Unten: Beige
    - Paint stripping ( Gold ) Airbrush als Übergang
    - Frontscheinwerfer innen schwarz lackiert

Räder/Fahrwerk:
    - Bilstein B14 PSS Gewindefahrwerk
    - MAM MT2 Chromfelgen
    - VA: 8,5 x 19" ET30 auf 215/35
    - HA: 9,5 x 19" ET30 auf 245/30
    - Spurverbreiterung: VA: 40mm ( HA: 30mm

Innenraum:
    - Sitze mittig in Napal Leder Beige überzögen so das es mit der Aussenlackierung zusammen passt
    - Armaturen diverse Abdeckungen in beige lackiert, Paint stripping ( Gold ) Airbrush wie außen

Auspuffanlage:
    - Ragazzon Topline ESD komplett aus Edelstahl mit 4x102
    - Ragazzon Gruppe N MSD komplett aus Edelstahl

Sonderaustattung:
    - Navigationsystem inkl Multifunktionslenkrad, Autotelefon und Bose Soundsystem
    - Lederaustattung
    - Sitzheizung
    - Tempomat
    - 2 Zonen Klimatronik
    - Xenon Scheinwerfer
    - ESP

ja po tym opisie szału nie widze zadnych modow pod maska w tej kasie nie ma :/
    jest body z GiS jest malowanie są felgi jest skora przeszyta na beżowy kolor lampy przednie w srodku pomalowane na czarno plastiki w srodku pomalowane pod kolor auta gwintowane zawieszenie wydech razzona i to tyle no ale gosc twardo pisze o navi,skórze,podgrzewanych fotelach,tempomacie,klimie,xenonach i esp tak jakby to wszystko tez sam tam włozył za 50K euro???? nie wiem ale gosc chyba fantazjuje....chociaz to jest w niemczech wiec moge sie zgodzic bo ceny maja chore na takie rzeczy
    o co k'mon???

Użytkownik Romeo Avatar Nazar
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08

Domyślnie

Cytat Napisał maciekk Zobacz post
    .chociaz to jest w niemczech wiec moge sie zgodzic bo ceny maja chore na takie rzeczy
    Maciek może być ,że tyle włożył bo robocizna w niemczech i body kity to majątek ( zresztą wystarczy spojrzeć na strone AutoDS'a i zobaczyć ceny laminatu w euro ) więc się nie dziw . Ja kiedyś przywiozłem M5 E34 od Gebelsów i gośc mi dał na pamiątke rachunki które trzymał za felgi Schnitzera i pakiet Alpiny . Cena zabijała . Tam żaden przegląd ci nie przepusci auta które ma choćby stożek bez atestu i homologacji . Gość od którego brałem BMW gadał ,że na przeglądy sciągał dystanse i przekładał ostatni wydech bo był za głośny . Choć osobiście nie wierze w te 50 tysi ( chyba ,że z autem licząc )

ViP Romeo Avatar maciekk
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts

Domyślnie

no nie wiem moim zdaniem kwota sporo przesadzona a tak btw nie dziwi cie naprzykład ze gosc wywala 50 tysi euro w samochod i zostaje przy seryjnych parametrach silnika nie wspominajac juz o hifi????????????? kolo został przy bose troche zenada nie?
    o co k'mon???

Użytkownik Alfa i Omega Avatar dejv667
    Mieszka w
    zza chorej rzeki
    Auto
    Lancia Delta HPE HF

Domyślnie

Cytat Napisał BURATINO Zobacz post
    Ein Traum wird jetzt verkauft !
    Jetzt ist es soweit leider muss ich mich von mein Baby trennen
    Es wurde in dieses Auto sehr viel Geld investiert. Bei fragen stehe ich euch gerne zur Verfügung .

Alfa Romeo GT 3.2 V6 Bj. 2004 / 34.900km Laufleistung
    ( Es liegt ein Wertgutachten des TÜV SÜD vor über 49.000,-€ )

Karosserie:
    G&S Tuning Bodykit bestehend aus:
    - Frontstoßstange inkl
    Nebelscheinwerfer, Heckstoßstanke inkl. Diffusor, Motorhaube und seitenschweller
    - Kotflügel hinten inkl. Stoßstange ca 30mm / Seite verbreitert
    - Lufteinlass in vordere Kotflügel eingearbeitet ( verzinnt und verschweißt )
    - Kennzeichenaussparung hinten verkleinert

Lackierung:
    - Oben: Klavierschwarz
    - Unten: Beige
    - Paint stripping ( Gold ) Airbrush als Übergang
    - Frontscheinwerfer innen schwarz lackiert

Räder/Fahrwerk:
    - Bilstein B14 PSS Gewindefahrwerk
    - MAM MT2 Chromfelgen
    - VA: 8,5 x 19" ET30 auf 215/35
    - HA: 9,5 x 19" ET30 auf 245/30
    - Spurverbreiterung: VA: 40mm ( HA: 30mm

Innenraum:
    - Sitze mittig in Napal Leder Beige überzögen so das es mit der Aussenlackierung zusammen passt
    - Armaturen diverse Abdeckungen in beige lackiert, Paint stripping ( Gold ) Airbrush wie außen

Auspuffanlage:
    - Ragazzon Topline ESD komplett aus Edelstahl mit 4x102
    - Ragazzon Gruppe N MSD komplett aus Edelstahl

Sonderaustattung:
    - Navigationsystem inkl Multifunktionslenkrad, Autotelefon und Bose Soundsystem
    - Lederaustattung
    - Sitzheizung
    - Tempomat
    - 2 Zonen Klimatronik
    - Xenon Scheinwerfer
    - ESP
    I gdzie tu mowa o rachunkach na 50 tyś euro?

"... I guess it's just the way I'm wired."
    www.delta-HF.com

Użytkownik Romeo Avatar Nazar
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08

Domyślnie

No troche masz racje . Ale co do Bose to mi akurat u mnie ono nie przeszkadza Jeno suba zmieniłem.

Mieszka w
    zza chorej rzeki
    Auto
    Lancia Delta HPE HF

Domyślnie

no ale gosc twardo pisze o navi,skórze,podgrzewanych fotelach,tempomacie,klimie,xenonach i esp tak jakby to wszystko tez sam tam włozył
    Poważnie? A ja myślałem że po prostu wypisał Sonderausstattung czyli dosłownie wyposażenie dodatkowe.

za 50K euro???? nie wiem ale gosc chyba fantazjuje....chociaz to jest w niemczech wiec moge sie zgodzic bo ceny maja chore na takie rzeczy
    A moim zdaniem nie fantazjuje. Inną kwestią jest fakt, że ani słowem nie wspomina o rachunkach na 50tyś euro.

www.delta-HF.com

ViP Romeo Avatar maciekk
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts

Domyślnie

dejv nie madrzyj sie w nie przyjemny sposob ktos wczesniej napisał ze jest długa lista przerobek a ja daje do zrozumienia ze to nie sa zadne przerobki tak czy nie? wiec to odcinamy i co zostaje za te 50K euro??
    nie wiele bo tylko body malowanie i szycie...zreszta czy to niemcy czy austria 50 tysi euro to jest spora kupa kasy dla kazdego a taka przerobka za takie pieniadze?? albo gosc jest jelen albo sciemnia

- - - Updated - - -

Cytat Napisał Nazar Zobacz post
    No troche masz racje . Ale co do Bose to mi akurat u mnie ono nie przeszkadza Jeno suba zmieniłem.
    mi tez nie przeszkadza ale nie myslisz ze jakby facet tyle kasy wyebał w auto to o audio tez by zadbał tym bardziej ze koszt byłby pewnie z 2-3 K euro wiec co to jest jak sie takie sumy inwestuje

no i w sumie nigdzie nie pisze ze sa mody za 50 k euro przeczytałem to jeszcze raz i pisze ze jest wycenione na 50 k euro a ile kosztowały mody nie pisze wiec trzeba od tej sumy odliczyc wartosc samego auta i mniej wiecej zostaje ile kosztowały mody...
    Ostatnio edytowane przez maciekk ; 23-04-2013 o 21:00
    o co k'mon???

BURATINO
    Gość

Domyślnie

A ja sobie mysle ze tak naprawde obojetne jest jaka kwota jest wsadzona w ten samochod,bo zupelnie nie oto idzie i jest to bez znaczenia,zas z tych komentow jedynie co wynika to fakt iz kazdy ocenia ten pojazd przez pryzmat kalkulatora.Badz co badz jesli ten pojazd jest w takim stanie na jaki wyglada ze zdjec to za kilka lat moze nawet wyladowac chocby i w muzeum,jako ciekawostka.A najzwyklejsza seryjna GT bedzie sobie mozna fundnac w cenie kompletu kol.

- - - Updated - - -

Bynajmniej dla mnie jest on conajmniej ciekawy stylistycznie,ktos mial pomysl,zrealizowal go i chwala mu za to,a to czy sie to komus podoba to zupelnie inna para kaloszy.

Mieszka w
    zza chorej rzeki
    Auto
    Lancia Delta HPE HF

Domyślnie

dejv nie madrzyj sie w nie przyjemny sposob ktos wczesniej napisał ze jest długa lista przerobek a ja daje do zrozumienia ze to nie sa zadne przerobki tak czy nie? wiec to odcinamy i co zostaje za te 50K euro??
    nie wiele bo tylko body malowanie i szycie...zreszta czy to niemcy czy austria 50 tysi euro to jest spora kupa kasy dla kazdego a taka przerobka za takie pieniadze?? albo gosc jest jelen albo sciemnia

- - - Updated - - -

mi tez nie przeszkadza ale nie myslisz ze jakby facet tyle kasy wyebał w auto to o audio tez by zadbał tym bardziej ze koszt byłby pewnie z 2-3 K euro wiec co to jest jak sie takie sumy inwestuje

no i w sumie nigdzie nie pisze ze sa mody za 50 k euro przeczytałem to jeszcze raz i pisze ze jest wycenione na 50 k euro
    I to wiele zmienia bo wycena wartości pojazdu na taką kwotę dokonana przez rzeczoznawcę jest jak najbardziej możliwa. Pamiętaj, że przeważnie uwzględnia ona koszta robocizny potrzebnej a w tym wypadku właśnie robocizna będzie lwią częścią tej sumy.

www.delta-HF.com