Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 72
    Administrator Romeo Avatar Piotriix
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.

Domyślnie

bardzo nas cieszy ,ze konik wraca do zdrowia

garys
    Gość

Domyślnie

Zapomniałam dodać, że akcja zbierania pieniędzy na leczenie Nurii nadal trwa.

Na allegro są prowadzone aukcje na rzecz Nurii. Całkowity dochód z aukcji jest przeznaczony na leczenie Nurii. Poniżej link do aukcji:

Wiele osób nie mogąc pomóc finansowo, przesyła nam niepotrzebne im przedmioty (książki, biżuterię, długopisy, etc.), które na aukcjach osiągają zaskakujące kwoty. Dla Nurii każda złotówka się liczy.

Pozdrawiam serdecznie
    mgr inż. Aleksandra Pacierpnik - wolonatariuszka

Maniek
    Gość

Domyślnie

garys
    Gość

Domyślnie

Odnosnie postępowania w sprawie Nurii, to właścicielka Fundacji była przesluchiwana przez miejscową Policje jako świadek w sprawie. Otrzymaliśmy status pokrzywdzonego, możemy reprezentować interesy Nurii w sądzie, wystąpić jako oskarżyciel posilkowy. Możemy sie także domagać kary pienieznej od bylego wlaściciela na pokrycie kosztów leczeni Nurii.
    Nie wiem jeszcze kiedy sprawa trafi do sądu, na razie gromadzone są zeznania. sporo osób się zglosilo.

W trakcie postępowania wyszlo, ze wcześniej znecal się nad krową...ta niestety padla

Niestety jeżeli wlaściciel przyzna sie do winy, ze sie znęcal to może dobrowolnie poddać sie karze , bo tutaj maksymalna kara to chyba do 3 lat...o ile sie nie mylę. Jeżeli dostanie wyrok to pewnie w zawieszeniu , pozostanie tylko latać i pilnować kiedy uderzy inne zwierzę, zeby mu odwieśili wykonanie kary. Z pewnością sprawa trochę potrwa.

Dobrze, że Nuria jest z nami, bo raczej marne szanse , że u niego doczekalaby końca postępowania.

Maniek
    Gość

Domyślnie

garys
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał Maniek
    Mam teraz pytanie czy na alegro które podaje garys nie mozna by wrzucic jakiegoś kubka,smyczy czy flagi.
    Chodzi Ci o np. kubek fundacyjny? czy z jakieś Wasze rzeczy? bo jeśli Wasze, to nie ma problemu, po przesłaniu do fundacji, możemy je wystawić na Allegro. Ewentualnie istnieje opcja, by osoba sama wystawiła dany przedmiot (po wczesniejszym ustaleniu z nami i pod naszym patronatem), tylko wówczas, gdyby było zbyt wiele osób wystawiających, to zrobi się bałagan.

A kubki fundacyjne na razie nam sie wyczerpały :>> jak "dodrukujemy" to na pewno sie na allegro pojawią.

pozdrawiam
    Ola

Maniek
    Gość

Domyślnie

garys
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał Maniek
    Garys,chodziło mi o rzeczy z logiem Alfa Romeo.Może się mylimy w tym temacie ale chciałem dobrze.
    Nie nie... nie mylimy bardzo fajna propozycja Powiem więcej, wszelkie nowości i "inności" się dobrze sprzedają na allegro. Ostatnio zwykły ołówek z etui uzyskał kwotę ponad 100zł. Co było dla mnie wielką niespodzianką.

Tak, że jestem ZA

Maniek
    Gość

Domyślnie

garys
    Gość

Domyślnie

Okej Maniek. Ale jak się orientujesz jestem tu nowa. Musisz mi po nickach mowić komu mam co wysłać

Poza tym, którą opcję będziecie wybierac? z przesłaniem rzeczy do nas i my się będziemy zajmować aukcją? czy wystawiacie sami? Jak będziecie wystawiać sami, to podeśle Wam tylko linka skąd skopiować tekst i zdjęcia (z dopiskiem, że aukcja jest wystawiona za naszą zgodą i będzie przez nas monitorowana).