Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
Wyświetlany wątek znajduje się w dziale Hyde Park - Rozmowy na każdy temat, nie kwalifikujące się do pozostałych działów - motoryzacja, elektronika, GSM, humor, gry wideo, polityka, wczasy za granicą, rozrywka, hobby.
    Użytkownik Pirat drogowy
    Mieszka w
    mazowieckie/łódzkie
    Auto
    AR 147 1.6TS 105KM
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    3 d 23 h N/A

Domyślnie

Cytat Napisał Scuderia Zobacz post
    No właśnie też bym chciał to ogarnąć. Szkoda by było aby zniknęło z półek w kioskach. Niby jest TG ale pomimo, że je kupuję to jakoś w zachwyt nad tym pismem nie wpadam. A w V12 artykuły z EVO były naprawdę dobre, jak choćby z ostatniego numeru o 4 generacjach berlinetty Ferrari z V12. Mógłby Dante w końcu ogarnąć co dalej z tym czasopismem, np zrobić z niego kwartalnik, który będzie regularnie wychodził, zwiększyć nieco objętość, podnieść lekko cenę, żeby była jakaś stabilność, a nie jak teraz mamy jakiś zupełny spontan - ja ma o czymś napisać to pismo wyjdzie, jak nie ma to nie wychodzi przez pół roku.
    Dokładnie, niech zwiększą objętość pisma, wydadzą raz na 2-3 miesiące, cenę nawet do 20zł podniosą i będzie ok. Niech tylko zostaną przedruki evo i załatwią lepszą korektę;p

A TG to nie jestem w stanie czytać, zupełnie nie ten klimat.

Wychodzi coś u nas w podobie v12 może? Tak bardziej na serio, fajne testy, dane techniczne, artykuły o historii motorsportu, luksusowych markach itp. to wszystko strasznie mnie przyciągnęło do tego magazynu i szkoda, żeby zniknęło.

Widziałem kiedyś Dantego w salonie Ferrari i miałem pozdrowić i pogratulować gazetki, ale jakoś mi pary zabrakło;p

Użytkownik Alfa i Omega Avatar Scuderia
    Mieszka w
    Warszawa, Tarchomin
    Auto
    Alfa Romeo 33 1.7 8v 1991r, Alfa Romeo 164 3.0 V6 24v Q4 1994r
    Czas spędzony na forum
    3 d 23 h 4 m

Domyślnie

Cytat Napisał mrt57 Zobacz post
    Wychodzi coś u nas w podobie v12 może? Tak bardziej na serio, fajne testy, dane techniczne, artykuły o historii motorsportu, luksusowych markach itp. to wszystko strasznie mnie przyciągnęło do tego magazynu i szkoda, żeby zniknęło.
    No w tym klimacie może być ten RAMP. Na razie tylko jeden numer, ale zaraz będzie kolejny, zobaczymy jaką drogą ten kwartalnik pójdzie. Niemniej był czas - 2009-2010 rok - kiedy V12 uważałem za naprawdę najlepsze czasopismo motoryzacyjne. Była konkretna objętość, poza testami aut były ciekawe relacje z dużych imprez motoryzacyjnych (Villa d'Este, Mille Miglia, Le Mans), były testy jakiegoś motocykla, artykuły o klasykach, a nawet artykuły o luksusowych łodziach czy zegarkach. Było co czytać.
    Alfa Romeo to rodzaj choroby, entuzjazm do czegoś co w podstawowej funkcji jest tylko środkiem transportu, to sposób na życie, szczególny rodzaj percepcji pojazdu wyposażonego w silnik

Użytkownik Pirat drogowy Pokaż na mapie Avatar NightDay
    Mieszka w
    Zgorzelec/Gunzburg DE
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 119kw ROSSO
    Czas spędzony na forum
    11 d 6 h 13 m

Domyślnie

Może by forum poszło wyżej tzn Guru z naszego forum i sami zorganizowali gazetę z autami włoskimi bo wiadomo że same alfy nie przejdą...Wydawać np.co miesiąc gazetkę myślę że z samego forum by było już sporo chętnych licząc mnie jako pierwszego .Myślę, że nie byłby to głupi pomysł.Stworzyć naprawdę polski magazyn o włoskich autach nawet w połączeniu z innym forum fiata czy lancii itd

ViP Romeo Pokaż na mapie Avatar williamdrake
    Mieszka w
    Erlensee (de)
    Auto
    AR 145 2.0 TS QV, Peugeot 207 1.4 Vti
    Czas spędzony na forum
    8 d 19 h 23 m

Domyślnie

Cytat Napisał NightDay Zobacz post
    Może by forum poszło wyżej tzn Guru z naszego forum i sami zorganizowali gazetę z autami włoskimi bo wiadomo że same alfy nie przejdą...Wydawać np.co miesiąc gazetkę myślę że z samego forum by było już sporo chętnych licząc mnie jako pierwszego
    polecam lekturę:
    http://www.forum.alfaholicy.org/hyde...c_o_alfie.html
    Ik@r 1111
    AR 33 1.7 IE 2000-2008 r.
    AR 145 2.0 16V TS 2008-...

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)