Strona 1 z 7 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 62
    shadow187
    Gość

Domyślnie CB RADIO - pomoc w wyborze

Witam serdecznie, Panowie w tym temacie jestem totalnie zielony , a jak wiadomo kazdy sprzedawca bedzie zachwalal wlasny towar wiec pytam tu.

Poszukuje czegos taniego tylko na trasy, bedzie uzywane 1-2 razy w miesiacu wiec sila rzeczy poszukuje czegos tanigo wiec president raczej odpada

Wiem ze radia Uniden sa ponoc rewelacyjne (mimo iz brak im homologacji)
    Ale co sadzicie o alanie 199 lub 109?

Chcialbym kupic cos z antena (pewnie badziewna i tak bedzie na "bagajerku" nie na dachu) do 250zl. Pozniej i tak bedzie antena mocowana na stale poniewaz samochod czasem przekracza 200km/h a z antena na magnes bym sie tego nie odwazyl zrobic.

Za wszystkie rady bede wdzieczny

Użytkownik Pirat drogowy Avatar Rocky147
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    147 JTD 8V 115 km

Domyślnie

Nie siedzę w temacie od roku ale... nie wiem kolego czy jest sens pakować się w tanie radia a zwłaszcza anteny.
    Ja swojego czasu użytkowałem Presidenta Harego II z antenką Missouri i byłem bardzo zadowolony
    Niestety za całość zapłaciłem 900 zł a za rok sprzedałem za 400
    Jeśli potrzebujesz taniego dobrego radia to Unidena można brać, ale polecam zainwestować w dobrą antenę.
    Radio i antenę masz na długie lata, a ten zakup to jednorazowy wydatek.
    Im lepsze radio i antena tym wcześniej usłyszysz, że misiaki stoją i zdążysz wyhamować z tych 200 km/h

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    Grodzisk Mazowiecki
    Auto
    Laguna III 2.0T

Domyślnie

Cytat Napisał shadow187 Zobacz post
    Wiem ze radia Uniden sa ponoc rewelacyjne (mimo iz brak im homologacji)
    Tylko z tym trzeba uważać, ponieważ teraz na allegro pojawiło się bardzo dużo podróbek tego radia i niestety nie jest już tak dobre. Z tanich radyjek to m-tech legend plus jakaś zwykła antenka (Little Will) a najlepiej ml-145 skoro na klapę. Najlepiej jakbyś kupił sobie nawet krótką antenkę (typu president florida) i trzymał ją na dachu bo na tylnej klapie to kiepsko, przerabiałem już ten temat.

Ogólnie z tanimi radyjkami jest tak, że po dłuższej jeździe zacznie Cię wkur*** bo albo kogoś nie usłyszysz, albo będzie piszczeć, skrzeczeć. Sprzedałem swoje zwykłe radyjko i kupiłem Stabo 3003xm z antenką blow 70 cm, którą trzymam na dachu i powiem Ci że to bardzo przyzwoity zestaw. Dobra modulacja i zasięg.

Użytkownik Rowerzysta Avatar adamus
    Auto
    AR 156 GTA Q2 kolor Azzuro nuvola AR 156 2,5 V6 AR145 1,6Ts AR 146 2,0 Ts AR 146 1,9 TD

Domyślnie

Zestaw Uniden Pro 520XL + Antena 80 cm koszt takiego zestawu około 350-400 zł i to jest najlepszy zestaw użytkuje go 3 lat i wszystkie inne radia ma pod sobą
    bądz tańsza wersja z uniden Pro 510

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    Grodzisk Mazowiecki
    Auto
    Laguna III 2.0T

Domyślnie

Cytat Napisał adamus Zobacz post
    Zestaw Uniden Pro 520XL + Antena 80 cm koszt takiego zestawu około 350-400 zł i to jest najlepszy zestaw użytkuje go 3 lat i wszystkie inne radia ma pod sobą
    bądz tańsza wersja z uniden Pro 510
    Zgadza się, 3 lata temu też bym kupił Unidena 520XL, ale teraz naprawdę ciężko kupić oryginalnego unidena. Bardzo dużo podróbek zwłaszcza na allegro i niestety nie da się ich rozróżnić na oko.
    A poza tym jeśli trafimy na "służbistę" podczas kontroli możemy mieć nieprzyjemności z powodu braku homologacji - ale to akurat najmniej prawdopodobne.

Użytkownik Alfa i Omega Avatar KamilP
    Mieszka w
    LPU
    Auto
    Alfa Romeo 1.9JTD 2002r

Domyślnie

Ja polecam Yosan 120 i Sirio 100. Na prawde dobry zestaw jak czytałem fora CB to sporo osób go poleca.
    Alfa Romeo 156 1.9JTD, 2002r, blu cosmo:-)
    Moje portfolio

Użytkownik Romeo Avatar piter
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    146 1,6 TS 2000r

Domyślnie

Yosan/Lafayette to chyba teraz jedyne radia nie produkowane w czajna.
    Yosan PRO-120/Lafayette ATENA + antena Sirio AS100 to będzie bardzo dobry zestaw.
    Co do Unidenów 520 to pomijając, że sprzedaż nowych jest nielegalna w Polsce, te które są sprzedawane to jakiś prywatny import jest i jest to chińszczyzna sprzedawana na kilogramy. Jakość tego nijak się ma do radii sprzedawanych kiedyś, więc jak ktoś koniecznie będzie chciał mieć Unidena to pozostają używki.

Użytkownik Romeo Avatar 1990mb
    Mieszka w
    Jarocin/Poznan, Poland, Poland
    Auto
    [Była] Alfa Romeo 145 TD 96 r.; [Jest] Alfa Romeo 147 07 r. 1,6 T.S. ; Alfa Romeo 145 1,9JTD++ 99r.

Domyślnie

ja posiadam unidena 510 - proste bardzo dobre radyjko, w połączeniu z przyzwoitą antenką naprawde daje rade. JA kupiłem ponad dwa lata temu wiec nie wiem jak teraz wyglada sprzedaż. A co do homologacji jeszcze nikt mi sie nie przyczepił. ale w razie czego wyłaczyc radio i tyle
    Masz zniszczony lakier w swoim aucie???
    Chętnie pomogę
    Szczegóły:
    http://www.forum.alfaholicy.org/wiel...ml#post1379105

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    Grodzisk Mazowiecki
    Auto
    Laguna III 2.0T

Domyślnie

Z tym że Uniden 510 nie ma rf gaina, który przydaje się w mieście.O Yosanie/Lafayette też słyszałem pozytywne opinie, jedyną wadą jest ten dwustopniowy potencjometr do regulacji rf gaina, który nie wytrzymuje próby czasu.

Użytkownik Pirat drogowy Avatar fkkamil
    Mieszka w
    Kraków/Dęblin
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 115KM Progression

Domyślnie

Wejdź na stronę audiopioneer.pl i kupuj Unidena 520XL. Do wyrwania z anteną i przesyłką za 280zł. Sam tam kupiłem z anteną hustler ic-100. Podobno antena dziad ale nieraz łapie z 9km
    Pozdrawiam