Temat: HUMOR

JFC
    Gość

Domyślnie

"...spójrz w oczy me...." rozłożyło mnie
    http://www.youtube.com/watch?v=U-BYcJz_3B4

Hanys Romeo Avatar george11
    Mieszka w
    slask
    Auto
    szukam nastęcy GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03' Ford Custom 2.0 2018, Doblo 1,6 JTDM 2015.

Domyślnie

witam

- Wiesław, coś taki markotny?

- Nie wiesz?! Benek nie żyje!

- No coś ty?! Jak to?!

- Wrócił przedwczoraj do domu, wypił, położył sie do łóżka, zapalił szluga, pościel się zajęła...

- I spalił się?!

- Nie... Zdążył okno otworzyć i wyskoczyć...

- I połamał sie na śmierć?

- Nie. Straż wezwał. Strażacy rozciągnęli takie koło z gumy i na nie skoczył.

- Pekło?

- Nie. Jakoś tak sie od tego odbił i z powrotem wskoczył do chałupy.

- I sie spalił.

- Nie! Odbił sie od framugi i spadł...

- ... rozbijając się?

- Otóż nie! Stał tam wóz strażacki. Z plandeką. Trafił w to, odbił się i znowu wskoczył do okna.

- Zginął?

- Nie. Spadł, odbił sie znów od tej gumy i wleciał do mieszkania!

- Żesz w ryj! To jak ten Benek zginął?!

- Zastrzelili go... bo ich zaczął wkurwiać.
    Policjanci zostali wezwani na miejsce zdarzenia. Oglądają ciało kobiety w wieku mocno zaawansowanym.

Ciało znajduje sie w ubikacji - z głową w sedesie przytrzaśniętą deską klozetową.

Policjanci postanawiają przesłuchać gospodarza domu na okoliczność zdarzenia.

- Czy znał pan poszkodowaną?

- Tak, to moja teściowa.

- Zdzichu, sprawa jasna, pisz! Przyczyna zgonu: śmiertelne zatrucie domestosem podczas czyszczenia toalety.
    Do pokoju wchodzi strasznie pobity hrabia.

- O rany, sir, co sie panu stało? - pyta Jan.

- Dostałem w twarz od barona Stefana.

- Od barona stefana? Przecież to chucherko! Musiał mieć coś w ręku!

- Miał. Łopatę.

- A pan, panie hrabio? Nie miał pan nic w ręku?

- Miałem. Lewą pierś żony barona. Piękna rzecz, nie przeczę, ale do walki zupełnie się nie nadaje.

1. Jeżeli dławisz się kostką lodu, napij się szklanki wrzątku. Proste! Ciało obce natychmiast samoczynnie zniknie.

2. Aby uniknąć skaleczeń podczas krojenia warzyw, poproś kogoś innego, aby je trzymał, podczas gdy ty możesz bezpiecznie ciąć dalej.

3. Unikaj kłótni o deskę w toalecie, korzystaj z umywalki.

4. Osoby z nadciśnieniem - wystarczy sie skaleczyć i krwawić przez kilka minut, obniżając tym samym ciśnienie w żyłach. Pamietajcie aby używać stopera kuchennego lub minutnika.

5. Jeżeli trapi cię nieprzyjemny kaszel, zażyj dużą dawkę środków przeczyszczających. Będziesz się bał zakaszlać ponownie.

6. Pamiętaj, że każdy wydaje się być normalny dopóty, dopóki tego kogoś nie poznasz bliżej.

7. Jeżeli nie jesteż w stanie naprawić czegoś za pomocą młotka, to pewnie masz do czynienia z usterką elektryczną.

Dopiekło facetowi życie, postanowił się powiesić...

Zmajstrował stryczek, przymocował go do żyrandola, wlazł na stołek, wsadził stryczek na głowę, patrzy, a tu na szafie niedopita flaszka wódki stoi!

- Co się ma wódka zmarnować? - pomyślał sobie.

Wysunął głowę ze stryczka, przystawił stołek do szafy, patrzy, a tam jeszcze zapomniane pół paczki papierosów.

- O! - pomyślał - i zycie zaczyna się układać!

Zima. Alpy. Stok.

Facet rusza z góry, odbija się kijkami i jedzie na bombę. Nagle podskakuje na muldzie, obraca go, leci, koziołkuje, w tumanie śniegu wali w drzewo...

Kijki w jedną, narty w drugą, gość rozwaliny, zęby wybite, krew z nosa, nogi poskręcane w dziwny sposób.

Otwiera nieprzytomne oczy, wciąga górskie powietrze i mówi:

- I ch*j, i tak lepiej niż w pracy!

pozdrawiam

Użytkownik Romeo Avatar zieloo007
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    156 1.9 jtd, Ford Fusion-wół roboczy

Domyślnie

Wycieczka szkolna uczniów szkoły podstawowej zwiedza stolicę.

- Uwaga, dzieci, dochodzimy do ulicy Lecha Kaczyńskiego, która przez wiele lat była nazywana Krakowskim Przedmieściem - mówi pani nauczycielka.

- Jak to? Przecież przed chwilą byliśmy na ulicy Lecha Kaczyńskiego!
    - Oj, Piotrusiu, znowu nie uważałeś. To nie była ulica, tylko aleja, i nie Lecha Kaczyńskiego, tylko Prezydenta Kaczyńskiego.

- Psze pani, a co to za budynek?

- To Sanktuarium Lecha Kaczyńskiego Jedynego Prezydenta IV RP, dawniej był to Pałac Prezydencki. Chciałabym wam zwrócić uwagę na stojące przy bramie krzyże. Wiecie skąd się wzięły?

- Kogoś tu ukrzyżowali?

- Nie, Wojtusiu. No jak to? Nie wiecie?

- Nie wiemy, psze pani.

- No przecież macie w tygodniu po 5 lekcji z historii życia Lecha Kaczyńskiego.

- No tak, ale w podstawówce przerabia się tylko młodzieńcze lata Kaczyńskiego, ostatnio mieliśmy lekcje o Pierwszej Komunii pana prezydenta.

- Jak to młodzieńcze lata? A reszta?

- Resztę żywota Lecha Kaczyńskiego przerabia się dopiero w gimnazjum i liceum, psze pani.

- Aaaa, chyba, że tak. No więc słuchajcie, drogie dzieci. Ten wielki krzyż postawiono tu po śmierci pana prezydenta, aby oddać cześć jego pamięci i przez długie lata toczono walki, aby mógł tu pozostać. Na szczęście teraz może tu stać i nikt go nie zabierze.

- Psze pani, a można sobie przy nim zrobić zdjęcie?

- Można Martynko, ale uważaj, aby go nie dotknąć, bo jest na nim metalowa siatka, która jest pod wysokim napięciem. To takie zabezpieczenie, gdyby ktoś próbował zabrać stąd krzyż.

- A ten mniejszy krzyż to skąd?

- Ten mniejszy postawiono, aby uczcić pamięć tych, którzy bronili tego krzyża.

- Psze pani, a wejdziemy do środka pałacu?

- Niestety, nie możemy, bo właśnie jest w nim remont. Włoscy malarze malują olbrzymi fresk na suficie.

- Psze pani, a co to jest fresk?

- Takie malowidło na suficie, widzieliście przecież fresk w Kaplicy Sykstyńskiej.

- Ja nie widziałem.

- Jak to, Wojtusiu? Nie byłeś z nami rok temu na wycieczce Śladami Wielkiego Męża Stanu ? misje zagraniczne Lecha Kaczyńskiego?

- Nie, bo byłem wtedy chory.

- A, psze pani, a co będzie na tym fresku namalowane?

- Arcydzieło, moje drogie dzieci. Będzie na nim przedstawione jak Bóg przekazuje Lechowi Kaczyńskiemu berło i koronę, aby zaprowadził porządek na Ziemi.

- Mówi się trudno, ale możemy obejrzeć pałac, to znaczy sanktuarium z zewnątrz, też jest co oglądać.

- Ooo, a co to są za tablice?

- To 14 stacji przedstawiających mękę Lecha Kaczyńskiego, jaką przeszedł w czasie swojego życia.

- ? Stacja 7 ? Lech Kaczyński kłóci się z Donaldem Tuskiem o krzesło w Brukseli po raz drugi??? Fajne!

- A patrzcie tu: ? Lech Kaczyński przez Niemców kartoflem nazwany?!

- No już starczy, musimy iść dalej, mamy jeszcze tyle do zobaczenia w Warszawie.

- O kurcze! Patrzcie to! Co to za wielkie bryły, psze pani?

- Oj, Piotrusiu, przecież widać, że to buty.

- A po co ktoś postawił taki wielki pomnik butom?

- To nie jest pomnik butów, tylko pierwszy element budowanego pomnika Lecha Kaczyńskiego

- Na razie zrobili mu tylko buty, ale cały czas budują resztę postaci

- Ale psze pani, ten pomnik będzie tak wielki, że jego głowy w ogóle nie będzie widać z ziemi!

- No, w Warszawie na pewno nie da się zobaczyć twarzy pana prezydenta, ale za to z Moskwy jego srogie spojrzenie będzie widoczne doskonale...

Użytkownik Maniak resoraków Avatar Fojut
    Mieszka w
    pomorskie
    Auto
    156 JotTeDe

Domyślnie

Jas krzyzowke rozwiazuje:

- Tato! jaka to bedzie czesc ciala kobiety na p
    - A poziomo czy pionowo?
    - Poziomo
    - Pysk

;]

Użytkownik Romeo Avatar radosuaf
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa 75 2.0 TS, Alfa Giulietta 1.4 MA, Peugeot 307 SW 1.6 16V

Domyślnie

Cytat Napisał george11 Zobacz post
    zima. Alpy. Stok. Facet rusza z góry, odbija się kijkami i jedzie na bombę. Nagle podskakuje na muldzie, obraca go, leci, koziołkuje, w tumanie śniegu wali w drzewo... Kijki w jedną, narty w drugą, gość rozwaliny, zęby wybite, krew z nosa, nogi poskręcane w dziwny sposób. Otwiera nieprzytomne oczy, wciąga górskie powietrze i mówi:
    - i ch*j, i tak lepiej niż w pracy!
    Miszcz .
    Alfa Romeo Giulietta Sprint 150KM 2015
    Alfa Romeo 75 2.0 TS 14?KM 1989
    Peugeot 307 SW 1.6 16V 110KM 2003

"Dynamically, Milanos are Alfas in the finest sense, but stylistically, it's another story."

ViP Romeo Avatar Lesio
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Alfa 146 1.4 T.S '98, Seicento 1.1 '00

Domyślnie

Cytat Napisał Fojut Zobacz post
    Jas krzyzowke rozwiazuje:

- Tato! jaka to bedzie czesc ciala kobiety na p
    - A poziomo czy pionowo?
    - Poziomo
    - Pysk

;]
    Dobre dobre

Chojnak79
    Gość

Domyślnie

Siedzi sobie gość na rybach, w pewnym momencie ma branie. Wyciąga, a tu złota rybka. Przyjrzał się jej i stwierdził, że taką malizną głowy sobie nie będzie zawracał i już chce ją wrzucić do wody, gdy nagle rybka się odzywa:
    - Czekaj! Ja jestem złotą rybką i spełnię twoje życzenie.
    - Wiesz co, ale ja już mam wszystko o czym można tylko marzyć.Dzięki za propozycję, ale po
    prostu wrzucę cię do wody.
    - Nie, tak nie może być, tradycji musi stać się zadość.Słuchaj postawię ci taką chatę, że
    ludzie w promieniu 100 km będą ci zazdrościć.
    - Kiedy ja już mam taką chatę.
    - No to dam ci brykę jakiej nikt w Polsce nie ma.
    - Też już mam taką.
    Rybka chwilę się zastanawia i pyta:
    - A jak z twoim życiem seksualnym, jak często to robisz?
    - Ze dwa razy w tygodniu.
    - To ja ci załatwię, że będziesz miał dwa razy dziennie!
    - Eee tam, księdzu nie wypada...

Chojnak79
    Gość

Domyślnie

Do pokoju wchodzi strasznie pobity hrabia.
    - O rany, sir, co się panu stało? -pyta Jan.
    - Dostałem w twarz od barona Stefana.
    - Od barona Stefana? Przecież to chucherko! Musiał mieć coś w ręku!
    - Miał. Łopatę.
    - A pan,panie hrabio? Nie miał pan nic w ręku?
    - Miałem. Lewą pierś żony barona.
    - Piękna rzecz, nie przeczę, ale do walki zupełnie się nie nadaje.

Użytkownik Romeo Avatar kt0sfajny
    Mieszka w
    Luxembourg | Rzeszów
    Auto
    Byla Alfa Romeo 156 TS

Domyślnie

rozmawia dwoch dresow
    - stary gdzie masz zeby?
    -* mam wyjebane

- Co mają wspólnego miś koala i ginekolog krótkowidz?
    - Wilgotny nosek.
    gdzie kucharek szesc tam jest co poklepac| jeszcze tu wroce | jezdze alfa bo mnie stac;P

Użytkownik Romeo Avatar 156X
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    była 156SW JTD jest 159SW 1,9 JTD 8V 2008r.

Domyślnie

Cytat Napisał Chojnak79 Zobacz post
    Siedzi sobie gość na rybach, w pewnym ...
    dobre - czytając przypomniałem sobie tez kawał o złotej rybce...

Siedzi sobie chłop nad stawem i łowi ryby. W pewnej chwili ma branie, zacina a tu złota rybka.
    Rybka: wypuść mnie a spełnię Twoje trzy życzenia ale Twojemu sąsiadowi wszystko spełni się podwójnie.
    Chłop chwilę się zastanawia bo i tak sąsiadowi wiedzie się lepiej i dalej będzie miał więcej niż on ale myśli sobie a co tam zgoda.
    Pierwsze życzenie.
    -chcę mieć piękny dom - mówi chłop
    cyk chłop ma piękny dom, a sąsiad piękny dom za płotem chłopa i drugi piękny w górach
    Drugie życzenie.
    - chcę mieć piękną żonę.
    cyk chłop ma piękną żonę a sąsiad piękną żonę i piękną kochankę w domu w górach.
    Chłopa bierze lekki wkurw - myśli, myśli i podaje trzecie życzenie:
    -chcę aby uschło mi jedno jądro...

ruda cipa

cipa zalana

doustnie czy w czopkach obrazy

wklej to osobie ktora wisi ci piwo

daje ci okejke

wstaw to na tablice osobie która ma cię tam zabraćskype sex cycki cipkawstaw to na tablice osobie która kochasz bestywstaw to na tablice osobie która pije piwośmieszne krowyczary mary engel pencegprzerubka rozmowa z ksoedzem ze. zgrzeszylem pocalowalemdrift smiesznekierowca jak sprzedaje alfe smiesznewstaw to na tablice swojemu bratuwstaw to na tablice osobyktóra jest chudakobiety o duzych piersiach i rozowych psitkachbesty takie jak wstaw to na tablice osobą które powiiny być za sobąwstaw to na tablice jakiemuś alkoholikowi niech wiewtsaw to na tablicę osobe któa jest mendąwstaw to na tablice osobie która kradniewstaw to na tablice swojemu słudzewstaw to na tablice swojemu słudze niech wie ze pan o nim pamiętawstaw to na tablice osobie która lubi kostki cukruwstaw to komuś na tablice kto ładnie śpiewawstaw to na tablicę osobie która Cię dziś zaskoczyłamówi mąż do żony: - idź po piwo. - ależ kochanie może jakieś magiczne słowo - hokus pokus czary mary wypie...aj po browary!wstaw to na tablice osobie która stawia piwowstaw to na tablice osobie ktora stawia piwo kwejkwklej to na tablice osobie która lubi chodzić bez bluzkiwtaw to komuś na tablice kto ma stawiaćwstaw to na tablice osobie która kocha biżuteriewstaw to na tablice osobie z którą się zaczepiasz h-35wklej to na tablice osobie ktora dużo gadawstaw to na tablice osobie z którą obgaduje dziewczynyto nie dla mnie jezdze alfąwstaw to na tablice osobie ktora wisi ci pieniadzeszuflady w kuchniwstaw to na tablice osobie która jest za chudawstaw to na tablice osobie ktora sie będzie bicwklej to na tablice osobie która sie smieje z niczegokłejk wstaw to na tablice z która chcesz wyjśćrosyjskie nagrobki kwejknasza klasa demotywatory 18mbabcie z wiochy sto aspiryna na twmaniek sdero

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia