Temat: HUMOR

Użytkownik Maniak resoraków Avatar Fojut
    Mieszka w
    pomorskie
    Auto
    156 JotTeDe

Domyślnie

Jak się nazywa niejadalna częsc warzywa?
    -respirator :]

Uploaded with ImageShack.us

Użytkownik Romeo Avatar 156X
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    była 156SW JTD jest 159SW 1,9 JTD 8V 2008r.

Domyślnie

Jedzie sobie kierowca tirem drogą patrzy przy drodze stoi czerwony ludek, zatrzymuje się i pyta : co się stało czerwony ludku?? czegoś Ci potrzeba ?? Ludek mówi że jest głodny i że jest pedałem. Kierowca dał mu więc kanapkę i pojechał dalej. Jedzie, jedzie minęło kilka kilometrów, patrzy znów stoi ludek tyle, że zielony. Zatrzymuje się i pyta co się stało zielony ludku?? czegoś Ci potrzeba ?? Ludek na to że chce mu się pić i jest pedałem. Kierowca dał mu kawy z termosu i pojechał dalej. Nie przejechał 2km patrzy i widzi niebieskiego ludka przy drodze - wkurzył się wyskoczył do niego i krzyczy a Ty czego chcesz pedale??? A niebieski ludek - prawo jazdy i dowód rejestracyjny...

Dlaczego kierowcy tirów wysiadając z auta kopią w oponę ??
    Żeby im się jajka od nogi odkleiły...

Kierowca tira wrócił z długiej podróży. Nie było go z tydzień w domu. Szybki prysznic i z żoną do łóżka. Riki tiki i te sprawy. Po wszystkim przeciąga się i mówi " wszędzie dobrze ale w domu najlepiej"

dowcipy usłyszane na 19ch we Wrocławiu

aha i jeszcze jeden

Rzecz się dzieje w sypialni. Żona tuli się do męża i mówi. Kochanie opowiedz mi jakąś bajkę na dobranoc. Mąż na to - kocham Cię...

Użytkownik Romeo Avatar kt0sfajny
    Mieszka w
    Luxembourg | Rzeszów
    Auto
    Byla Alfa Romeo 156 TS

Domyślnie

Cytat Napisał 156X Zobacz post

Rzecz się dzieje w sypialni. Żona tuli się do męża i mówi. Kochanie opowiedz mi jakąś bajkę na dobranoc. Mąż na to - kocham Cię...
    podobny

Para w łóżku. Żona do męża:
    - Kochanie, włóż od tyłu...
    - Żółw.
    gdzie kucharek szesc tam jest co poklepac| jeszcze tu wroce | jezdze alfa bo mnie stac;P

Miss Alfaholicy 2011 Pirat drogowy Avatar Victoria
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD TI

Domyślnie

Moja ulubiona branża - medyczna

Kobieta wpada do ginekologa. - Panie doktorze, proszę mi pomóc!
    - W zasadzie jest już po godzinach mojej pracy, więc proszę przyjść jutro.
    - Ale panie doktorze, ja nie wytrzymam, proszę mi pomóc!
    - A co sie stało?
    - No, więc mrówka weszła mi tam, gdzie nie powinna i chodzi, łaskocze, szczypie... no po prostu nie do wytrzymania! Proszę mi ją wyciągnąć!
    - Wie pani, jest już po pracy, narzędzia niewysterylizowane, nie bardzo mogę pani pomóc...
    - Ależ musi pan coś wymyślić... Błagam!
    Doktor po chwili namysłu:
    - No jest sposób, ale musi się pani zgodzić, bo jest trochę niekonwencjonalny...
    - Zgadzam się na wszystko, byle by ją wyciągnąć!
    - Pani sie rozbierze i położy na leżance. Ja mam tu taki krem, który nałożę sobie na czubek penisa, wsunę go, mrówka przyklei się do kremu i ja ją wyciągnę!
    - Dobrze, niech pan działa.
    Lekarz zrobił jak powiedział, nałożył krem, wsunął penisa i w tym momencie mówi:
    -Wie pani... zmieniłem zdanie. Ja ją po prostu zatłukę!!!
    Z Alfą jak z kobietą - trzeba wiedzieć jak się z nią obchodzić

epion
    Gość

ViP Romeo Avatar Lesio
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Alfa 146 1.4 T.S '98, Seicento 1.1 '00

Domyślnie

Cytat Napisał epion Zobacz post
    Niektóre Tempry S.W nazywały się Marengo.

Użytkownik Romeo Avatar kt0sfajny
    Mieszka w
    Luxembourg | Rzeszów
    Auto
    Byla Alfa Romeo 156 TS

Domyślnie

Cytat Napisał Lesio Zobacz post
    Niektóre Tempry S.W nazywały się Marengo.
    wpisalem w google grafika fiat marengo i same sa tempry sw i marea kombi

"Od roku 1990 produkowano użytkowy model Fiat Marengo na bazie modelu Fiata Tempra SW. Zastąpił on model o tej samej nazwie wytwarzany w latach 1985-1990 powstający na bazie Fiata Regata Weekend."

http://pl.wikipedia.org/wiki/Fiat_Tempra
    gdzie kucharek szesc tam jest co poklepac| jeszcze tu wroce | jezdze alfa bo mnie stac;P

klekot ™ gorol Romeo Avatar bocian
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm- była. Volvo 4.4 V8jest :-)

Domyślnie

Cytat Napisał epion Zobacz post

no i miało być śmieszne
    ale wyszły braki w wiedzy

Użytkownik Pirat drogowy Avatar prodigyboy
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    była 156 2.4 JTD z przesiadką na X5 , obecnie 156 1.9 SW

Domyślnie

Jedzie facet autem przez las i zachciało mu się siku a okazało się że założył spodnie bez rozporka . Obawiał się zatrzymac za potrzebą bo wiedział , że w lesie grasuje Szybki Lopez - najszybszy pedał na świecie .
    Po chwili namysłu i parcia na pęcherz postanowił , że zatrzyma się , ściągnie spodnie , wsadzi sobie palec w tyłek , po czym się wysika .
    Jak pomyślał , tak też zrobił.
    Zatrzymał się , sciągnął spodnie , wsadził palec w tyłek ...
    Po chwili okazało się , że był to tyłek Szybkiego Lopeza ...

Użytkownik Romeo Avatar premek
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    164 2.0 TB '93/ Spider (916) 2.0 TS '01

Domyślnie

Cytat Napisał bocian Zobacz post
    no i miało być śmieszne
    ale wyszły braki w wiedzy
    Ale też się można pośmiać. Bez urazy epion

ruda cipa

cipa zalana

doustnie czy w czopkach obrazy

wklej to osobie ktora wisi ci piwo

daje ci okejke

wstaw to na tablice osobie która ma cię tam zabraćskype sex cycki cipkawstaw to na tablice osobie która kochasz bestywstaw to na tablice osobie która pije piwośmieszne krowyczary mary engel pencegprzerubka rozmowa z ksoedzem ze. zgrzeszylem pocalowalemdrift smiesznekierowca jak sprzedaje alfe smiesznewstaw to na tablice swojemu bratuwstaw to na tablice osobyktóra jest chudakobiety o duzych piersiach i rozowych psitkachbesty takie jak wstaw to na tablice osobą które powiiny być za sobąwstaw to na tablice jakiemuś alkoholikowi niech wiewtsaw to na tablicę osobe któa jest mendąwstaw to na tablice osobie która kradniewstaw to na tablice swojemu słudzewstaw to na tablice swojemu słudze niech wie ze pan o nim pamiętawstaw to na tablice osobie która lubi kostki cukruwstaw to komuś na tablice kto ładnie śpiewawstaw to na tablicę osobie która Cię dziś zaskoczyłamówi mąż do żony: - idź po piwo. - ależ kochanie może jakieś magiczne słowo - hokus pokus czary mary wypie...aj po browary!wstaw to na tablice osobie która stawia piwowstaw to na tablice osobie ktora stawia piwo kwejkwklej to na tablice osobie która lubi chodzić bez bluzkiwtaw to komuś na tablice kto ma stawiaćwstaw to na tablice osobie która kocha biżuteriewstaw to na tablice osobie z którą się zaczepiasz h-35wklej to na tablice osobie ktora dużo gadawstaw to na tablice osobie z którą obgaduje dziewczynyto nie dla mnie jezdze alfąwstaw to na tablice osobie ktora wisi ci pieniadzeszuflady w kuchniwstaw to na tablice osobie która jest za chudawstaw to na tablice osobie ktora sie będzie bicwklej to na tablice osobie która sie smieje z niczegokłejk wstaw to na tablice z która chcesz wyjśćrosyjskie nagrobki kwejknasza klasa demotywatory 18mbabcie z wiochy sto aspiryna na twmaniek sdero

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia