Temat: HUMOR

Użytkownik Dwusuwowiec Avatar venioo
    Mieszka w
    Międzychód wlkp
    Auto
    była AR 156 1.6TS

Domyślnie

Cytat Napisał nietyx Zobacz post
    sparodiowali nieźle
    jak to zobaczylem tak samo sie usmialem DOBREEE
    była Alfa Romeo 156 1.6ts, teraz jest 156 1.9jtd

Użytkownik Romeo Avatar NERO2287
    Mieszka w
    Kwidzyn/Bydgoszcz
    Auto
    jest- Alfa Romeo 156 FL 1.9 JTD 16V, była-alfa romeo 155 2.0 ts 16v

Domyślnie

raczej nie było, wg mnie spoko

http://www.youtube.com/watch?v=acG0XKn9IyQ

Użytkownik Romeo Avatar R.Y.D.Z.U
    Mieszka w
    Brzeszcze / Wieliczka / Bieruń, Poland
    Auto
    Była - Alfa 159 Distinctive 1.9 JTDM 150KM; Obecnie - żółty Fiat 500L Trekking :)

Domyślnie

Dobre . Tak to jest jak mudżiny śpiewają po polsku.

Użytkownik Romeo Avatar kt0sfajny
    Mieszka w
    Luxembourg | Rzeszów
    Auto
    Byla Alfa Romeo 156 TS

Domyślnie

to ja dorzuce maciej poczul tampon
    http://www.youtube.com/watch?v=we7TK7kBooM&feature=fvsr
    gdzie kucharek szesc tam jest co poklepac| jeszcze tu wroce | jezdze alfa bo mnie stac;P

klekot ™ gorol Romeo Avatar bocian
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm- było/ Volvo xc90 4.4 V8 jest

Domyślnie

Cytat Napisał NERO2287 Zobacz post
    raczej nie było, wg mnie spoko
    było i to bardzo dawno ...

Mieszka w
    Luxembourg | Rzeszów
    Auto
    Byla Alfa Romeo 156 TS
    gdzie kucharek szesc tam jest co poklepac| jeszcze tu wroce | jezdze alfa bo mnie stac;P

Hanys Romeo Avatar george11
    Mieszka w
    slask
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05 sprzedałem przyjaciela, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03' Ford Custom 2.0 201

Domyślnie

Ojciec od jakiegos czasu podejrzewal syna o ćpanie. Pewnej nocysyn wraca pozno do domu i szybciorem kladzie sie spac. Ojciecwstaje i wali mu rentgena po kieszeniach i.......... znajdujetorebeczke z bialym proszkiem.Bierze to i idzie do lazienki. Trzaska jedna kreske i .....pojasnialo, pociemnialo i nic.Hmm.... trzasnal na druga dziure i ..... pojasnialo, pociemnialo inic. Pomalu zaczyna sie irytowac ale wali po raz kolejny.Znow -pojasnialo pociemnialo i nic.Nagle slyszy walenie do drzwi lazienki i glos zony:- Stefek co ty robisz?!Odpowiada : Gole sie!Żona: Ku.wa trzy dni?!

15 lipca 1410 roku. Wstaje świt. W lesie budzi się polski obóz. Porannyposiłek, modlitwa. Jagiełło staje przed namiotem, powiadomiony oprzybyciu posłów krzyżackich.- Panie, Wielki Mistrz, Ulrik von Jungingen, proponuje, by zamiasttoczyć tu krwawą bitwę i stracić kwiat rycerstwa,
    wyznaczyć jednego zkażdej ze stron. Niech oni stoczą pojednek, a który z nich zwycięży,tego strona uznana zostanie za zwycięską w całej bitwie.Po chwili namysłu Jagiełło się zgodził. Posłowie odjechali, a Jagiełłopodążył do namiotów rycerzy.- Słuchaj Zawisza, zamiast bitwy będzie pojedynek - pójdziesz walczyć owygraną bitwę ?- No wiesz Władek, pojutrze tak. No może jutro... Ale dziś nie dam rady.Rozumiesz, imprezka była,
    daliśmy czadu no i ... Po prostu nie damrady...Król udał się więc do kolejnego rycerza:- Powała, pójdziesz walczyć w pojedynku o wygraną bitwę ?- Sorki Władek, wczoraj byla imprezka u Zawiszy. Daliśmy czadu no iwiesz.... Pojutrze spoko, dziś nie dam po prostu rady....Udał się więc Jagiełło do kolejnego namiotu:- Zbyszko, pójdziesz walczyć o wygraną bitwę ?- Królu złoty, nie dam rady. Była imprezka ...- Tak, tak,
    wiem - u Zawiszy. Kto jeszcze tam był ?- No chyba wszyscy...- Zwołaj wojska, niech się ustawią w szeregu pod lasem..Stanęło więc polskie wojsko pod lasem, naprzeciw król.- Słuchajcie, bedzie pojedynek o wygraną bitwę. Czy ktoś z was jest wstanie stanać do niego ?Siedzą rycerze w kulbakach, każdy łypie na drugiego, głowy pospuszczali.Nikt nie chce ... Nagle slychać:- Ja ! Ja ! Ja chce !!! Ja pójde !!!Rozglądają się i widzą -
    stary dziad z brodą do pasa, ubrany w jakiśtaki jutowy worek, łachmany.- Rany Boskie, nie ma nikogo innego ????No i nikogo innego nie bylo.Dali więc dziadkowi długi dwuręczny miecz.Idzie dziadek przez pole, miecza nie dał rady dźwignać więc ciagnie goza sobą .... Patrzą Polacy, a z przeciwnej strony wyjeżdża na koniuwielkim jak stodoła zakuty cały w lśniącą zbroję wielki jak dąb rycerz.Jagiełło chwyta się za głowę i jęczy, a Polacy wrzeszczą:- Dziaaaadeeeeek !!! W nooooogiiiiii !!! W noooooogggiiiiiiiiiiiiiii!!Rycerz niemiecki jednak juz ruszyl, dopadl dziadka który wogóle niezamierzal uciekać, podniósl sie tuman kurzu. Nic nie widać tylko jakieśtakie jeki slychać. Po chwili wiatr oczyscil pole z pylu. Patrza Polacy,A tam koń bez nóg, krzyżak bez nóg, a dziadek stoi i trzesącą sie rekatrzyma miecz na gardle Niemca. I mówi:- Masz szczescie ch..., ze
    krzyczeli "w nogi", bo bym ci łeb upierdolił!!

Kobieta dzwoni do radia:-

Dzień dobry, chciałam powiedzieć, że znalazłam dziś rano portfel. Wśrodku były trzy tysiące złotych w gotówce oraz czek na okazicielaopiewający na sumę 10.000 euro. Było też prawo jazdy na nazwiskoStanisław Kowalski zamieszkały przy ulicy Koszarowej 15 m 6 w Warszawie.Mam w związku z tym ogromną prośbę: Proszę panu Stasiowi puścić jakiśfajny kawałek ode mnie!

Kobieta słyszy dzwonek do drzwi. Po chwili otwiera je i widzi kolegęmęża, który pracuje z mężem w browarze.- Mam dla pani złą wiadomość. W browarze był wypadek i pani mąż zginął.- O Boże! Jak to się stało?- Wpadł do kadzi z piwem i się utopił.Kobieta pyta przez łzy:- Ale czy przynajmniej miał szybką śmierć?- Obawiam się, że nie. Zanim utonął, wyłaził z kadzi pięć razy, żeby sięodlać...

Mieszka w
    Luxembourg | Rzeszów
    Auto
    Byla Alfa Romeo 156 TS

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    okolice Wieliczki
    Auto
    AR 159 & Jaguar XF

ruda cipa

cipa zalana

doustnie czy w czopkach obrazy

wklej to osobie ktora wisi ci piwo

daje ci okejke

wstaw to na tablice osobie która ma cię tam zabraćskype sex cycki cipkawstaw to na tablice osobie która kochasz bestywstaw to na tablice osobie która pije piwośmieszne krowyczary mary engel pencegprzerubka rozmowa z ksoedzem ze. zgrzeszylem pocalowalemdrift smiesznekierowca jak sprzedaje alfe smiesznewstaw to na tablice swojemu bratuwstaw to na tablice osobyktóra jest chudakobiety o duzych piersiach i rozowych psitkachbesty takie jak wstaw to na tablice osobą które powiiny być za sobąwstaw to na tablice jakiemuś alkoholikowi niech wiewtsaw to na tablicę osobe któa jest mendąwstaw to na tablice osobie która kradniewstaw to na tablice swojemu słudzewstaw to na tablice swojemu słudze niech wie ze pan o nim pamiętawstaw to na tablice osobie która lubi kostki cukruwstaw to komuś na tablice kto ładnie śpiewawstaw to na tablicę osobie która Cię dziś zaskoczyłamówi mąż do żony: - idź po piwo. - ależ kochanie może jakieś magiczne słowo - hokus pokus czary mary wypie...aj po browary!wstaw to na tablice osobie która stawia piwowstaw to na tablice osobie ktora stawia piwo kwejkwklej to na tablice osobie która lubi chodzić bez bluzkiwtaw to komuś na tablice kto ma stawiaćwstaw to na tablice osobie która kocha biżuteriewstaw to na tablice osobie z którą się zaczepiasz h-35wklej to na tablice osobie ktora dużo gadawstaw to na tablice osobie z którą obgaduje dziewczynyto nie dla mnie jezdze alfąwstaw to na tablice osobie ktora wisi ci pieniadzeszuflady w kuchniwstaw to na tablice osobie która jest za chudawstaw to na tablice osobie ktora sie będzie bicwklej to na tablice osobie która sie smieje z niczegokłejk wstaw to na tablice z która chcesz wyjśćrosyjskie nagrobki kwejknasza klasa demotywatory 18mbabcie z wiochy sto aspiryna na twmaniek sdero

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia