Temat: HUMOR

Redaktor naczelny Romeo Avatar fiergloo
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 164 3.012v Automat // Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL

Domyślnie

Użytkownik Romeo Avatar RogerIZ28
    Mieszka w
    Siemianowice Śląskie
    Auto
    Była piękna 156 1.8TS 2000r LPI

Domyślnie

Alfa 147 na allegro, nie było by nic dziwnego w ogłoszeniu, gdyby nie kategoria w której znajduje się alfa

http://moto.allegro.pl/alfa-romeo-14...593474467.html

diesel power http://je.pl/qeuy

Użytkownik Romeo Avatar kt0sfajny
    Mieszka w
    Luxembourg | Rzeszów
    Auto
    Byla Alfa Romeo 156 TS

Domyślnie

Cytat Napisał RogerIZ28 Zobacz post
    Alfa 147 na allegro, nie było by nic dziwnego w ogłoszeniu, gdyby nie kategoria w której znajduje się alfa

http://moto.allegro.pl/alfa-romeo-14...593474467.html
    moze sprzedawal golfa 3 ktos kupil to zmienil aukcje na alfe zeby nie placic za nowe wystawianie
    gdzie kucharek szesc tam jest co poklepac| jeszcze tu wroce | jezdze alfa bo mnie stac;P

Użytkownik Alfa i Omega Avatar RobertWroc
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    AR166 3.0V6 24v

Domyślnie

Cześć,
    no to opowiem wam historyjkę z dnia dzisiejszego. Nie wiem czy śmieszna , ale za to prawdziwa:
    Byłem dzisiaj w przychodni MSW we wrocławiu. W czasie rejestraci do lekarza podałem nazwisko, rejestratorka spojrzała i zapytała "pan ze służb?" Więc odpowiedziałem jej ze " ja nie, wystarczy że ojciec jest, i brat i wujek i kuzyn, i drugi wujek,to chyba wystarczy?
    Zresztą z tego powodu też skojarzyła nazwisko...
    "No a Pan ? "
    "No ja poszedłem na studia..."

chmm tekst wyrwał się mimowolnie, ale wśród masy Policjantów wokół , jakoś tak nie na miejscu był..

ViP Romeo Avatar Alfamaniak156
    Mieszka w
    Luboń
    Auto
    Seat Leon FR 186KM/413Nm - Lancia Y 1,2 8V 1998r/ 60KM

Domyślnie

No to ja miałem podobnie ale na egzaminie do Szkoły Aspirantów daawnoo temu, siedzimy z chłopakami i wchodzi kapitan do sali. Rozdaje prace i pyta ilu z Was Panowie ma ukończone szkoły średnie i ma maturę, bo jak zdaliśmy maturę to te zadania będą bardzo proste...
    Na to koleś z tyłu sali "...Nie matura lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera..." heheheheh, walnął prosto w twarz kapitanowi i kilku innym oficerom w sali przed egzaminem kwalifikacyjnym Zapadła cisza i każdy udawał że nie słyszał hehehehe ale leje z tego do dzisiaj
    "Wiem że masz duszę. Masz Alfę - masz klasę" - Jeremy Clarkson
    Alfa Romeo 166 3.0V6 226 KM i uśmiech z twarzy nie schodzi
    Lancia Ypsilon 1,2 - Miejski przemieszczacz

Użytkownik Ogier Avatar GosiaW
    Mieszka w
    Jawor
    Auto
    Była AR 147 1.9 JTD 8V i AR GT 1.9 JTD 16V, obecnie AR MiTo 1,3 JTDm :D

Użytkownik Romeo Avatar radosuaf
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa 75 2.0 TS, Alfa Giulietta 1.4 MA, Peugeot 307 SW 1.6 16V

Domyślnie

Wygląda dokładnie jak mój .
    Alfa Romeo Giulietta Sprint 150KM 2015
    Alfa Romeo 75 2.0 TS 14?KM 1989
    Peugeot 307 SW 1.6 16V 110KM 2003

"Dynamically, Milanos are Alfas in the finest sense, but stylistically, it's another story."

Użytkownik Romeo Avatar drift-r
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001

Domyślnie

Dla tych co jeszcze nie widzieli

i jeszcze to samo z komentarzem niekrytego krytyka:
    Ostatnio edytowane przez drift-r ; 18-05-2011 o 13:46

Użytkownik Romeo Avatar YonasH
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Brerrrrra V6

Domyślnie

Szpera :F

...brzmienie V6 - bezcenne!

Użytkownik Romeo Avatar drift-r
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001

Domyślnie

Wkrętka, ale ciekawa

ruda cipa

cipa zalana

doustnie czy w czopkach obrazy

wklej to osobie ktora wisi ci piwo

daje ci okejke

wstaw to na tablice osobie która ma cię tam zabraćskype sex cycki cipkawstaw to na tablice osobie która kochasz bestywstaw to na tablice osobie która pije piwośmieszne krowyczary mary engel pencegprzerubka rozmowa z ksoedzem ze. zgrzeszylem pocalowalemdrift smiesznekierowca jak sprzedaje alfe smiesznewstaw to na tablice swojemu bratuwstaw to na tablice osobyktóra jest chudakobiety o duzych piersiach i rozowych psitkachbesty takie jak wstaw to na tablice osobą które powiiny być za sobąwstaw to na tablice jakiemuś alkoholikowi niech wiewtsaw to na tablicę osobe któa jest mendąwstaw to na tablice osobie która kradniewstaw to na tablice swojemu słudzewstaw to na tablice swojemu słudze niech wie ze pan o nim pamiętawstaw to na tablice osobie która lubi kostki cukruwstaw to komuś na tablice kto ładnie śpiewawstaw to na tablicę osobie która Cię dziś zaskoczyłamówi mąż do żony: - idź po piwo. - ależ kochanie może jakieś magiczne słowo - hokus pokus czary mary wypie...aj po browary!wstaw to na tablice osobie która stawia piwowstaw to na tablice osobie ktora stawia piwo kwejkwklej to na tablice osobie która lubi chodzić bez bluzkiwtaw to komuś na tablice kto ma stawiaćwstaw to na tablice osobie która kocha biżuteriewstaw to na tablice osobie z którą się zaczepiasz h-35wklej to na tablice osobie ktora dużo gadawstaw to na tablice osobie z którą obgaduje dziewczynyto nie dla mnie jezdze alfąwstaw to na tablice osobie ktora wisi ci pieniadzeszuflady w kuchniwstaw to na tablice osobie która jest za chudawstaw to na tablice osobie ktora sie będzie bicwklej to na tablice osobie która sie smieje z niczegokłejk wstaw to na tablice z która chcesz wyjśćrosyjskie nagrobki kwejknasza klasa demotywatory 18mbabcie z wiochy sto aspiryna na twmaniek sdero

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia