Temat: HUMOR

Użytkownik Romeo Avatar drift-r
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001

Domyślnie

A to zmienia postać rzeczy. Jednak umowa słowna lokatorów ma tu niewiele do zdziałania. Ostatnio widziałem fajny motyw - ktoś pod klatką wyznaczył dwa miejsca parkingowe - samowolka jak się patrzy, ale może kogoś to odstrasza od parkowania w tym miejscu. Możecie sobie na parkingu wyznaczyć miejsca i wpisać numer rejestracyjny.

polkilosera
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał drift-r Zobacz post
    A to zmienia postać rzeczy. Jednak umowa słowna lokatorów ma tu niewiele do zdziałania. Ostatnio widziałem fajny motyw - ktoś pod klatką wyznaczył dwa miejsca parkingowe - samowolka jak się patrzy, ale może kogoś to odstrasza od parkowania w tym miejscu. Możecie sobie na parkingu wyznaczyć miejsca i wpisać numer rejestracyjny.
    Wyznaczenie jest to w planach jak tylko zbierzemy reszte kasy na kostkę, bo jak widać póki co tłuczeń straszy. No a miejsca są póki co słownie "dogadane" bo kazdy swoje odśnieża itp.

Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto

Domyślnie

Wiesz jak to wygląda z tym odśnieżaniem - odśnieżysz swoje a ktoś przejedzie (taka sąsiadka) i się na nim ulokuje bo takie odśnieżone, więc łatwiejsze do zajęcia.

polkilosera
    Gość

Domyślnie

odśnieżysz swoje a ktoś przejedzie (taka sąsiadka) i się na nim ulokuje bo takie odśnieżone, więc łatwiejsze do zajęcia.
    Właśnie dlatego odważyłem się powiedzieć, że moje. Zapłaciłem niemałą kasę, niemałą kase jeszcze włożę, łopatą sie namacham, a jedna osoba z całej (małej bo małej) społeczności, ma gdzieś czyjąś pracę i czyjeś ustalenia.
    Ostatnio edytowane przez polkilosera ; 06-12-2011 o 22:29 Powód: literówka

Użytkownik Romeo Avatar Jester
    Mieszka w
    Wrocław/Włodawa
    Auto
    AR 146 1.4 bx

Domyślnie

Wiesz jak to wygląda z tym odśnieżaniem - odśnieżysz swoje a ktoś przejedzie (taka sąsiadka) i się na nim ulokuje bo takie odśnieżone, więc łatwiejsze do zajęcia.
    kiedyś we wro popadało obficie, szwagra nie było a siostry auto zakopane po drzwi. na dodatek plug miał lemiesz w prawo i zrzucił snieg kompletnie blokując auta. siostra w ciąży chce jechać na badania a nie może, złapałem saperkę i przez półtorej godziny odsniezyłem jej miejsce (zawsze tam staje, sąsiedzi o tym dobrze wiedzą) do samej gleby ba nawet chodnik zrobilem lepszy i po sobie posprzątałem. i co? 30min później jakaś pipa grochowa staneła....moj wyraz twarzy wszystko wyrażał. było na minusie a ja machałem jak durny tą łopatką by siostra mogła zdążyć do lekarza- efekt? siostra miejsca nie miala, pipa grochowa zadowolona z siebie a ja zapalenie płuc bo ganiałem w samej bluzie.

dlatego kazde miejsce swoje odkopuje i zakopuje spowrotem czasami działa ot tak mnie wzięło na smęty, przepraszam za offtop
    If you just let me I'll find a way
    To ease your mind and for you to stay
    And I will untie all the ropes
    It's hard for me but believe me, I'm trying.

Użytkownik Romeo Avatar bikermarek
    Mieszka w
    Kampinos
    Auto
    Alfa Romeo 155 2,0 Twin Spark 16V 1995

Domyślnie

Panowie, wystarczy off topu, to nie ma nic wspólnego z humorem. są do tego odpowiednie wątki.
    Pozdrawiam
    bikermarek

Alfa Romeo 155 1,8 Twin Spark 16V 1997: 13.05.2007 - 02.07.2011
    Fiat Seicento 1,1 SPI 1999: 24.02.2012 - 09.03.2013
    Alfa Romeo 155 2,0 Twin Spark 16V 1995: 31.07.2011 - ?
    sigpic154_7.gif

Moderator Romeo Avatar Belfer
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Aktualnie 156 GTA Q2, 159 TBi berlina, 147 1,9 FL, Lancia Phedra FL 2,0 i Vitara 1,6

Domyślnie

Za Ot nie przepraszać tylko kawałami sypać...

Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto

Domyślnie

mo to ja dam swoj:
    Jak nazywa sie tuńczyk, który dużo pływa?

Maratuńczyk

Użytkownik Alfa i Omega Avatar zulek1986
    Mieszka w
    Bystrzyca Kłodzka, Londyn
    Auto
    Byla: Alfa 166 2.4JTD, Jest: Alfa 159Ti oraz Alfa 145 1.6TS

Domyślnie

PROBLEM:
    Pomóżcie! Dzisiaj kupiłam samochód z komisu i nie wiem jakie paliwo mam wlać? Po czym poznać, czy to dizel czy benzyniak? Jeżdżę na oparach, a nie mogę zatankować, bo nie wiem co wlać.

POMOC:
    - Przyświeć zapalniczką przy wlewie paliwa i zobacz sama! Potem wlej ropę. Bo jeśli benzyniak to nie doczekasz "potem".

- Nie ściemniaj koleżance. Słuchaj. Jeśli samochód jest koloru niebieskiego lub zielonego lejemy ropę. Jeśli żółty to na gaz. Do reszty lejemy benzynę. I od razu wymień powietrze w kołach na letnie. W tym roku modne jest górskie.

- Najlepiej nalej wody. Wtedy w serwisie udzielą ci wyczerpujących informacji.

- Jak samochód robi brum brum - to jest benzyniak, a jak kle kle - to ropniak. A jeśli robi brum i kle - śmiało lej gaz.

---------- Post added at 00:40 ---------- Previous post was at 00:37 ----------

BŁAGAM O POMOC!!!! - kolega mi powiedział, że płyta DVD lepiej odbija radar niż zwykła płyta - podpowiedzcie mi proszę, czy mnie nie skłamał - bo jeśli rzeczywiście to jest prawda, to czy w kazdym hipermarkecie, jak pojadę do miasta bede mógł taką płytę kupić? Na razie używam zwykłej płyty i jestem zadowolony - nie dostałem żadnego mandatu!!!

POMOC:
    - Powieś sobie jeszcze trzy takie płyty - już z daleka będzie widać, że jedzie idiota.

- Fakt, oni swoich nie zatrzymują.

- Jako że płyta DVD ma wiekszą pojemność, tak przy większej prędkości płyta ta lepiej działa. Tylko pamietaj, że strona przeznaczona do zapisu musi być skierowana w stronę policjantów, bo inaczej spowoduje wzrost prędkości pokazywanej przez radar. Sam stosuję 3 płyty DVD, 2 analogowe (tak na wszelki wypadek) i krawat samoobrony na ewentualne blokady.

- To prawda, w nowej wersji F-117A pokryty jest cały plytami DVD i dlatego jest niewykrywalny dla radarów.

- Nie jestem pewien z tą płytą DVD, nie próbowałbym, najlepiej stosować sprawdzone sposoby, polecem płytę gramofonową, ona ma większa powierzchnię i bardziej rozprasza wiązkę z radaru.

- Powieś CD, DVD, FDD, HDD, memory stick i ZIPa, to na pewno żaden policjant cię nie zatrzyma, bo jak cię zobaczy zza zakrętu to umrze ze śmiechu.

- Najlepiej radar odbija płyta chodnikowa. Tylko trzeba nią rzucić w radar z dużej odległości, zanim cię 'ustrzeli', a do tego trzeba sporo krzepy...

Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto

Domyślnie

- Jak samochód robi brum brum - to jest benzyniak, a jak kle kle - to ropniak. A jeśli robi brum i kle - śmiało lej gaz.

Jesli robi brum brum i kle kle to śmiało lej benzyne bo masz TS'a, a pozniej jedz na wymiane wariatora.

ruda cipa

cipa zalana

doustnie czy w czopkach obrazy

wklej to osobie ktora wisi ci piwo

daje ci okejke

wstaw to na tablice osobie która ma cię tam zabraćskype sex cycki cipkawstaw to na tablice osobie która kochasz bestywstaw to na tablice osobie która pije piwośmieszne krowyczary mary engel pencegprzerubka rozmowa z ksoedzem ze. zgrzeszylem pocalowalemdrift smiesznekierowca jak sprzedaje alfe smiesznewstaw to na tablice swojemu bratuwstaw to na tablice osobyktóra jest chudakobiety o duzych piersiach i rozowych psitkachbesty takie jak wstaw to na tablice osobą które powiiny być za sobąwstaw to na tablice jakiemuś alkoholikowi niech wiewtsaw to na tablicę osobe któa jest mendąwstaw to na tablice osobie która kradniewstaw to na tablice swojemu słudzewstaw to na tablice swojemu słudze niech wie ze pan o nim pamiętawstaw to na tablice osobie która lubi kostki cukruwstaw to komuś na tablice kto ładnie śpiewawstaw to na tablicę osobie która Cię dziś zaskoczyłamówi mąż do żony: - idź po piwo. - ależ kochanie może jakieś magiczne słowo - hokus pokus czary mary wypie...aj po browary!wstaw to na tablice osobie która stawia piwowstaw to na tablice osobie ktora stawia piwo kwejkwklej to na tablice osobie która lubi chodzić bez bluzkiwtaw to komuś na tablice kto ma stawiaćwstaw to na tablice osobie która kocha biżuteriewstaw to na tablice osobie z którą się zaczepiasz h-35wklej to na tablice osobie ktora dużo gadawstaw to na tablice osobie z którą obgaduje dziewczynyto nie dla mnie jezdze alfąwstaw to na tablice osobie ktora wisi ci pieniadzeszuflady w kuchniwstaw to na tablice osobie która jest za chudawstaw to na tablice osobie ktora sie będzie bicwklej to na tablice osobie która sie smieje z niczegokłejk wstaw to na tablice z która chcesz wyjśćrosyjskie nagrobki kwejknasza klasa demotywatory 18mbabcie z wiochy sto aspiryna na twmaniek sdero

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia