Temat: HUMOR

Użytkownik Romeo Avatar malin2k5
    Mieszka w
    Połczyn-Zdrój
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW '02 BLU VELA, 126p '78

Domyślnie

Użytkownik Alfa i Omega Avatar Vinc
    Mieszka w
    Złotoryja, Poland
    Auto
    GT Busso

Domyślnie

Cytat Napisał premek Zobacz post
    Ta. Jak masz dom...
    No bez przesady, nie sugerujesz chyba, że gość, co ma stosunkowo nowy samochód, nie ma domu. Poza tym nie trza sprzedawać domu, tylko coś Z domu
    155 TS 1.8 16v - była
    159 JTDm 1.9 16v - jest
    GT V6 3.2 - jest

Użytkownik Maniak resoraków Avatar AgaJ
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Auto
    Lancer

Domyślnie

Młody chłopak mówi do ojca:
    Tato, mam dziewczynę i chyba będę się żenił
    Ojciec:
    To świetnie synu, gdzie ją poznałeś?
    W Internecie
    Na Boga, mój chłopcze, co to się na świecie porobiło, że ludzie muszą się przez komputer poznawać,
    kompletne odczłowieczenie
    No dobra tato, a ty jak poznałeś mamę?
    Normalnie - wygrałem ją w pokera!

Ciemna noc. Włamywacz zakradł się do domu. Idzie cicho i nagle
    zatrzymuje się słysząc głos:
    Jezus na ciebie patrzy.
    Znów zapada cisza i włamywacz idzie dalej.
    Jezus na ciebie patrzy - słyszy znowu.
    Przestraszony staje i rozgląda się. Nagle w rogu pokoju dostrzega klatkę z papuga.
    Pyta się papugi.
    Czy to ty mówiłaś "Jezus na ciebie patrzy"?
    Tak - mówi papuga.
    Włamywacz oddycha z ulga i mówi:
    Jak ci na imię?
    Clarence - mówi ptak.
    To głupie imię dla papugi. Jaki idiota nazwał papugę Clarence?
    Ten sam, który nazwał rottweilera Jezus!

Użytkownik Alfa i Omega Avatar majster_85
    Mieszka w
    Trzebnica
    Auto
    GT KLEKOT POWER

Majster_85

Użytkownik Romeo Avatar premek
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    164 2.0 TB '93/ Spider (916) 2.0 TS '01

Domyślnie

Cytat Napisał Vinc Zobacz post
    No bez przesady, nie sugerujesz chyba, że gość, co ma stosunkowo nowy samochód, nie ma domu. Poza tym nie trza sprzedawać domu, tylko coś Z domu
    Ja myślę, że nie ma co kontynuować. Naprawdę różnie się w życiu potrafi podziać.
    166 2.4 JTD '00 - była
    164 2.0 V6 TB '91 - była
    156 1.9 JTDm '04 - już nie
    156 1.8 TS '00 - juz nie ma
    164 2.0 V6 TB '93 - jest
    Spider 2.0 TS '01 - śmiga
    Do tego Golf 7, 2xRenault 16, Pontiac Catalina, Fiat 127 Sport, Maserati Biturbo...

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    MiTo 1,4 TB 155KM

Domyślnie

Cytat Napisał premek Zobacz post
    Ja myślę, że nie ma co kontynuować. Naprawdę różnie się w życiu potrafi podziać.
    No, ale wtedy pozbywasz się auta, chyba nie? Skoro jest aż tak źle. Sprzedajesz Miciaka, kupujesz Golfa III i masz 40-50 tys. na ratunek. Nie można nie mieć nic poza w miarę nowym autem, bo to po prostu nie idzie w parze

Użytkownik Romeo Avatar drift-r
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001

Domyślnie

przesiadka z Mito do golfa III - bezcenne

Użytkownik Romeo Avatar premek
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    164 2.0 TB '93/ Spider (916) 2.0 TS '01

Domyślnie

Jak golfa 3? 145 przecież

Oczywiście masz rację. Może być też tak, że alfa zaciera silnik w dniu sprzedaży...
    166 2.4 JTD '00 - była
    164 2.0 V6 TB '91 - była
    156 1.9 JTDm '04 - już nie
    156 1.8 TS '00 - juz nie ma
    164 2.0 V6 TB '93 - jest
    Spider 2.0 TS '01 - śmiga
    Do tego Golf 7, 2xRenault 16, Pontiac Catalina, Fiat 127 Sport, Maserati Biturbo...

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    MiTo 1,4 TB 155KM

Domyślnie

No golfa napisałem, bo jest tańszy niż alfa 145/146. Bardziej popularny, więc zapewne więcej tańszych części jest dostępnych (choć do alfy 145, fiata bravy też dużo jest). Jak kogoś naprawdę przyciśnie, to kupi patrząc na cenę, a dobra alfa tania nie jest (chociaż golf może też nie, nie wiem, golfa nie szukałem )

Przesiadka z Mito na Golfa III to drastyczne wyjście, ale Premek podał drastyczną sytuację

Anka Cyganka
    Gość

Domyślnie

W filmie " chłopaki nie płaczą " Pazura mówił : Tak robili do XII wieku polscy chłopi, zakładali babom chomąto i orali nimi pole
    Wczoraj trafiłam na taka scenke :
    Załącznik 60963

Wyzysk człowieka przez człowieka hahahah. Chłop siedzi rozwalony na fotelu z piwem i kosi babą
    Jest tez opcja iż ona jest zdalnie sterowana , albo ze to taka smycz

ruda cipa

cipa zalana

doustnie czy w czopkach obrazy

wklej to osobie ktora wisi ci piwo

daje ci okejke

wstaw to na tablice osobie która ma cię tam zabraćskype sex cycki cipkawstaw to na tablice osobie która kochasz bestywstaw to na tablice osobie która pije piwośmieszne krowyczary mary engel pencegprzerubka rozmowa z ksoedzem ze. zgrzeszylem pocalowalemdrift smiesznekierowca jak sprzedaje alfe smiesznewstaw to na tablice swojemu bratuwstaw to na tablice osobyktóra jest chudakobiety o duzych piersiach i rozowych psitkachbesty takie jak wstaw to na tablice osobą które powiiny być za sobąwstaw to na tablice jakiemuś alkoholikowi niech wiewtsaw to na tablicę osobe któa jest mendąwstaw to na tablice osobie która kradniewstaw to na tablice swojemu słudzewstaw to na tablice swojemu słudze niech wie ze pan o nim pamiętawstaw to na tablice osobie która lubi kostki cukruwstaw to komuś na tablice kto ładnie śpiewawstaw to na tablicę osobie która Cię dziś zaskoczyłamówi mąż do żony: - idź po piwo. - ależ kochanie może jakieś magiczne słowo - hokus pokus czary mary wypie...aj po browary!wstaw to na tablice osobie która stawia piwowstaw to na tablice osobie ktora stawia piwo kwejkwklej to na tablice osobie która lubi chodzić bez bluzkiwtaw to komuś na tablice kto ma stawiaćwstaw to na tablice osobie która kocha biżuteriewstaw to na tablice osobie z którą się zaczepiasz h-35wklej to na tablice osobie ktora dużo gadawstaw to na tablice osobie z którą obgaduje dziewczynyto nie dla mnie jezdze alfąwstaw to na tablice osobie ktora wisi ci pieniadzeszuflady w kuchniwstaw to na tablice osobie która jest za chudawstaw to na tablice osobie ktora sie będzie bicwklej to na tablice osobie która sie smieje z niczegokłejk wstaw to na tablice z która chcesz wyjśćrosyjskie nagrobki kwejknasza klasa demotywatory 18mbabcie z wiochy sto aspiryna na twmaniek sdero

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia