Temat: HUMOR

Użytkownik Romeo Avatar drift-r
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001

Domyślnie

Wygląda jakby poluzował jej sznurka żeby mogła z kuchni wyjść, ale nie za bardzo - żeby przez płot nie przeskoczyła - dlatego trzyma zawzięcie

A jak już cytat to mi się podobał ten: "Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie, wtedy dałbym sobie za nią rękę uciąć. I wiesz, co... I bym teraz, kurwa, nie miał ręki."

Użytkownik Alfa i Omega Avatar gechu
    Mieszka w
    konin,bełchatów
    Auto
    156 1.8ts

Domyślnie

Mały chłopiec wyszedł ze szkoły i idzie sobie chodnikiem. Nagle podjeżdża do niego samochód. Kierowca uchyla szybę i mówi:
    - Jak wsiądziesz do środka dam ci 10 złotych
    - Nie chcę. Idę do domu.- odpowiada chłopiec
    - No wsiadaj, dam ci 20 złotych.
    - Nie.
    - No dobra, dam Ci 50 złotych…
    - Tato, ile razy mam ci powtarzać, że jak kupiłeś Matiza to teraz radź sobie z tym problemem sam!

- - - Updated - - -

Kierowca Tira wchodzi do baru. Zamawia setkę, bierze zawartość do ust i natychmiast wypluwa, przeklinając pod nosem: ,,jeb….ny Matiz!”. Za chwilę powtarza tę samą czynność, także ze słowami ,,jeba.ny Matiz!” . Gdy zamawia kolejną setkę, barman pyta go, co jest powodem takiego zachowania. Kierowca odpowiada:
    - Słuchaj, jadę sobie dzisiaj trasą, przysnęło mi się i wjechałem do rowu. Szarpię się i szarpię, ale nie mogę wyjechać. Nagle podjeżdża koleś Matizem i mówi, że mnie wyciągnie. Ale pod warunkiem, że w zamian zrobię mu loda
    - No i co? -pyta barman
    - Zacząłem się z niego śmiać i dla żartu się zgodziłem.
    - No i?
    jeba.ny Matiz!

- - - Updated - - -

Jak się nazywa miłośnik Alfy Romeo? Alfista. A jak się nazywa miłośnik Passata?
    -Taksówkarz.

- - - Updated - - -

Czym się różni kierowca alfa romeo od kierowcy Volkswagena? Dla kierowcy alfa romeo Hektor to mityczny królewicz Trojański zaś dla właściciela VW, hektor to pole za domem.

- - - Updated - - -

Facet zobaczył na ulicy kobietę z idealnymi piersiami. Podbiegł do niej i spytał się:
    - Czy dasz mi jedną ugryźć za stówę?
    - Wal się pan.
    - To może za tysiąc?
    - Nie jestem dziwką.
    - A za 10.000 zł?
    Kobieta pomyślała sobie, że to spora sumka i warto ją zdobyć.
    - Dobrze, ale nie tu.
    Poszli w ciemny zaułek, gdzie kobieta rozebrała się od pasa w górę pokazując najpiękniejsze piersi na świecie. Facet zaczął je lizać, pieścić, ssać i całować, ale nie gryzł. W końcu zniecierpliwiona kobieta powiedziała:
    - To ugryzie pan czy nie?
    - Nie, trochę drogo...

- - - Updated - - -

ojciec do syna
    -pamiętaj żeby nigdy nie ufać rudym i łysym,bo rudy to fałszywy
    -a czemu nie ufać łysym
    -bo mógł być rudy

Użytkownik Romeo Avatar pafka
    Mieszka w
    Jaworzyna Śląska
    Auto
    Alfa GT

Domyślnie

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    Dębica
    Auto
    AR 156 1,8 TS 2001; Croma 1,9 16V 2005

Domyślnie

Koleś poznał dziewczę w klubie, wylądowali u niego i wiadomo co dalej...
    Laska po wszystkim mówi:
    - Ale czad, jak ty to robisz? Możesz jeszcze raz?
    Koleś na to:
    - No pewnie, ale musze się zdrzemnąć 10 min, a Ty w tym czasie trzymaj mnie obiema rękami za
    członka.
    Po 10 minutach dziewczyna budzi kolesia - i co? Dasz radę? Koleś bez problemu ponownie wyprawia
    cuda, wszystkie pozycje etc.
    Ona znowu:
    - Możemy powtórzyć?
    - Tak, tylko się prześpię 10 min, a Ty trzymaj mnie za członka, tylko obiema rękami.
    No i znowu ogień i tak do rana.
    Rano panna się pyta:
    - Wiesz co, ale powiedz mi, o co chodzi z tymi rękami? W czym Ci pomaga to trzymanie za członka?
    On - W sumie bez tego też dałbym radę, ale wiesz, słabo Cię znam, jeszcze byś mi chatę okradła..

Kowboj wjeżdża do niedużego miasteczka. Zeskoczywszy z konia przed saloonem podchodzi do szkapy, podnosi ogon i całuje ją prosto w tyłek. Staruszek, siedzący przed zakładem fryzjerskim, krzyczy w szoku:
    – Po co pocałowałeś konia w tyłek?!
    – Usta mi popękały
    – Taki całus nawilża usta?
    – Nie, powstrzymuje od ich oblizywania

Z powodów osobistych i światopoglądowych odmawiam składania zeznań.

PILKA NOZNA DLA KIBOLI !!!

Użytkownik Alfa i Omega Avatar nebeu
    Mieszka w
    Radom, Poland
    Auto
    Była: AR 146 TI '97 Zender | Jest: AR 166 3.0 V6

Domyślnie

Nie wiem czy było ale taki mały jeszcze akcent piłkarski znalazłem http://www.joemonster.org/i/ay/euronm_08.jpg

Użytkownik Alfa i Omega Avatar gechu
    Mieszka w
    konin,bełchatów
    Auto
    156 1.8ts

Domyślnie

Księdzu ginęła mąka. Podejrzewał organistę, więc postanowił dobrać się do niego podczas spowiedzi. Podchodzi organista Antek do konfesjonału, a ksiądz bez wstępów pyta:
    - Nie wiesz, kto mi mąkę kradnie?
    - Co ksiądz mówi?
    - Kto mi mąkę kradnie?
    - Tu nic nie słychać - odpowiada sprytny organista.
    - Co ty opowiadasz!
    - Zamieńmy się miejscami, to zobaczymy.
    Zamienili się miejscami.
    - A nie wie ksiądz, kto zaleca się do mojej żony? - pyta Antek.
    - Rzeczywiście, tu nic nie słychać.

Wchodzi do fryzjera ksiądz. Ten go przystrzygł i mówi:
    - Od duchownych nie biorę zapłaty!
    Na drugi dzień ksiądz przysłał mu paczkę kubańskich cygar. Następnego dnia do fryzjera przyszedł pastor. Fryzjer zrobił swoje i mówi:
    - U mnie duchowni nie płacą.
    Wieczorem pastor przysłał mu wspaniały koniak. Trzeciego dnia zjawił się u fryzjera rabin. Fryzjer przystrzygł to co u rabina przystrzyc można (pejsy i broda nie mogą byl przycinane) po czym powiedział o panującej w jego zakładzie zasadzie. Na drugi dzień rabin przysłał do niego swojego kolegę - innego rabina.

- - - Updated - - -

Do przedziału wagonu kolejowego wchodzą trzy osoby: kobieta, młody mężczyzna i ksiądz. Zaczyna się długa podroż, wiec aby skrócić czas wszyscy wyjmują gazety, traf chciał, ze takie same i zaczynają rozwiązywać krzyżówkę W pewnej chwili odzywa się kobieta:
    - Czy któryś z panów może wie, co to może być: 7 pionowo, cześć ciała kobiety, na piec liter, pierwsza "p", ostatnia "a".
    - Pięta - odpowiada chłopak.
    - Eeee... czy ktoś z państwa ma gumkę? - pyta ksiądz.

- - - Updated - - -

Przed bramą nieba staje ksiądz i kierowca autobusu. święty Piotr mówi:
    - Ty kierowco do nieba, a ty księże do czyśćca.
    - Ale czemu tak? - pyta ksiądz.
    - Bo widzisz, jak ty prawiłeś kazania to wszyscy spali, a gdy on prowadził autobus to wszyscy się modlili.

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    Dębica
    Auto
    AR 156 1,8 TS 2001; Croma 1,9 16V 2005

Domyślnie

Idzie facio po lesie... deszcz zacina, wiatr duje, noc czarna... zmarzł cały, patrzy - stoi samochód. Podszedł, zagląda do środka - nikogo, drzwi otworzył, wsiadł na tylne siedzenie chroniąc się przed deszczem.
    Nagle samochód ruszył...
    Facio zgłupiał.... samochód jedzie, on siedzi sam, za kierownicą nikogo...
    Nagle pojawia się owłosiona ręka, kręci kierownicą i znika... Facio w coraz większym strachu.... Patrzy wystraszony, pojawiają się pierwsze zabudowania, w końcu samochód zatrzymuje sie przed zapuszczonym domem na skraju wsi.
    Drzwi się otwierają, zarośnięty mężczyzna zagląda do środka i widząc wkulonego ze strachu w najdalszy kąt facia pyta:
    - Co tu k***a robisz!?!
    - Eeee... nic... jadę... - duka przestraszony pasażer.
    - No k***a można och*jeć!!! Ja pcham, a ten k***a sobie jedzie...
    Z powodów osobistych i światopoglądowych odmawiam składania zeznań.

PILKA NOZNA DLA KIBOLI !!!

Grzegorz147
    Gość

Domyślnie

Jak kto nie odwiedza JM, to autentyk :

Knajpa. Kolejka do wodopoju. Przy barze jakiś cwaniaczek, taki picuś glancuś, solara, kiety, lakierki w szpic itp. Chciał przyszpącić i zagaduje:
    - Jakie macie najlepsze whiskey? Cena nie gra roli.
    Barmanka wymieniła kilka nazw.
    - To wezmę Chivas Regal.
    - Z lodem?
    - Nie, bez loda, hłehłehłe.
    Na to barmanka z uroczym uśmiechem:
    - To pizda jesteś, bo drugi raz nie zaproponuje.

Użytkownik Romeo Avatar SCHNNAZZI
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDm 2007r nero

Domyślnie

Dobre!
    Alfa Romeo 159 2007- Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007
    Mam chorobę zwaną ITALIA

Użytkownik Romeo Avatar mmax88
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.5 V6

Domyślnie

- Mamo, dlaczego moja kuzynka ma na imię Róża?
    - Bo ciocia bardzo lubi kwiaty.
    - A Ty co lubisz Mamo?
    - Oj, nie zadawaj głupich pytań, Wacek!

ruda cipa

cipa zalana

doustnie czy w czopkach obrazy

wklej to osobie ktora wisi ci piwo

daje ci okejke

wstaw to na tablice osobie która ma cię tam zabraćskype sex cycki cipkawstaw to na tablice osobie która kochasz bestywstaw to na tablice osobie która pije piwośmieszne krowyczary mary engel pencegprzerubka rozmowa z ksoedzem ze. zgrzeszylem pocalowalemdrift smiesznekierowca jak sprzedaje alfe smiesznewstaw to na tablice swojemu bratuwstaw to na tablice osobyktóra jest chudakobiety o duzych piersiach i rozowych psitkachbesty takie jak wstaw to na tablice osobą które powiiny być za sobąwstaw to na tablice jakiemuś alkoholikowi niech wiewtsaw to na tablicę osobe któa jest mendąwstaw to na tablice osobie która kradniewstaw to na tablice swojemu słudzewstaw to na tablice swojemu słudze niech wie ze pan o nim pamiętawstaw to na tablice osobie która lubi kostki cukruwstaw to komuś na tablice kto ładnie śpiewawstaw to na tablicę osobie która Cię dziś zaskoczyłamówi mąż do żony: - idź po piwo. - ależ kochanie może jakieś magiczne słowo - hokus pokus czary mary wypie...aj po browary!wstaw to na tablice osobie która stawia piwowstaw to na tablice osobie ktora stawia piwo kwejkwklej to na tablice osobie która lubi chodzić bez bluzkiwtaw to komuś na tablice kto ma stawiaćwstaw to na tablice osobie która kocha biżuteriewstaw to na tablice osobie z którą się zaczepiasz h-35wklej to na tablice osobie ktora dużo gadawstaw to na tablice osobie z którą obgaduje dziewczynyto nie dla mnie jezdze alfąwstaw to na tablice osobie ktora wisi ci pieniadzeszuflady w kuchniwstaw to na tablice osobie która jest za chudawstaw to na tablice osobie ktora sie będzie bicwklej to na tablice osobie która sie smieje z niczegokłejk wstaw to na tablice z która chcesz wyjśćrosyjskie nagrobki kwejknasza klasa demotywatory 18mbabcie z wiochy sto aspiryna na twmaniek sdero

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia