Temat: HUMOR

Użytkownik Pirat drogowy Avatar KamilDG
    Mieszka w
    DG
    Auto
    AR 156 1,9jtd fl

Domyślnie

Kiedyś go słyszałem ale w tej wersji:

Żydowi, Murzynowi i Niemcowi urodzili się synowie (wszyscy tacy sami). Pielęgniarka zapomniała ich oznaczyć i nie wiedziała, który jest czyj.
    - Przepraszam panów ale nie wiem, który to czyj bo zapomniałam oznaczyć. Proszę wejść może panowie poznają.
    Wchodzi i wychodzi Żyd:
    - Wszystkie takie same nie mam pojęcia.
    Wchodzi i wychodzi Murzyn:
    - Myślałem, że mój będzie czarny ale jednak i to nie. Nie mam pojęcia.
    Wchodzi Niemiec, wychodzi z dzieckiem na ręce i mówi:
    - Ten jest mój, tamten żyda a Tamten Murzyna.
    - Skąd wiesz?
    - Wszedłem i powiedziałem "hi Hitler". Mój się wyprostował, Żyda się zesrał a Murzyna posprzątał.

Pewnie było,ale ja znam tą wersję:

Szpital. Oddział położniczy. Na korytarzu czeka trzech przyszłych ojców: Hanys, Zagłębiak i Murzyn. Są tak podekscytowani, że zapomnieli o animozjach. Czekają. W pewnym momencie drzwi od sali porodowej otwierają się i wychodzi położna.
    - Gratulacje! Wszyscy panowie mają przepięknych i zdrowych synów! Tylko... Hmmm... Jakby to powiedzieć... Było lekkie zamieszanie, sami panowie rozumieją, trzy porody na raz... No cóż, krótko mówiąc, pomieszały nam się niemowlęta. Ufam jednak, że każdy z panów rozpozna swoje dziecko. Może pan pierwszy? - to do Zagłębiaka,
    który znika za drzwiami.
    Po chwili pojawia się z małym murzynkiem.
    - Chwileczkę! Przepraszam, na pewno nic się panu nie pomyliło? - z troską pyta położna.
    - k...a! Wiem, że jest czarne, ale przecież nie będę ryzykował że wezmę Hanysa!!!

Hanys Romeo Avatar george11
    Mieszka w
    slask
    Auto
    szukam nastęcy GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03' Ford Custom 2.0 2018, Doblo 1,6 JTDM 2015.

Domyślnie

niech no Cie spotkam...

a jak juz opisze to wytkne błąd w dowcipie,napisane jest "zagłebiak", a powinno byc gorol

pzd.
    Ostatnio edytowane przez george11 ; 30-09-2012 o 18:04

Użytkownik Pirat drogowy Avatar seba_css
    Mieszka w
    w drodze
    Auto
    159 SW 1,9 jtdm

Domyślnie

Cholera bez takich bo ja na dniach jestem... A w sumie to już niby po terminie nawet... a choć gorole mówią na mnie hanys, a hanysy gorol to i tak nic sobie z tego nie robię

Użytkownik Pirat drogowy Avatar KamilDG
    Mieszka w
    DG
    Auto
    AR 156 1,9jtd fl

Domyślnie

Cytat Napisał george11 Zobacz post
    niech no Cie spotkam...

a jak juz opisze to wytkne błąd w dowcipie,napisane jest "zagłebiak", a powinno byc gorol

pzd.

hehehe wiadomo o co chodzi......to żeby nie było ze spam to w drugą stronę:

- Dlaczego na osiedlu Gwiazdy w Katowicach mieszkania od 8 piętra wzwyż są tańsze...??
    - Bo powyżej 8 widać już Sosnowiec....

pzdr

Moderator Romeo Avatar Belfer
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Aktualnie 156 GTA Q2, 159 TBi berlina, 147 1,9 FL, Lancia Phedra FL 2,0 i Vitara 1,6

Domyślnie

Cytat Napisał KamilDG Zobacz post
    hehehe wiadomo o co chodzi......to żeby nie było ze spam to w drugą stronę:

- Dlaczego na osiedlu Gwiazdy w Katowicach mieszkania od 8 piętra wzwyż są tańsze...??
    - Bo powyżej 8 widać już Sosnowiec....

pzdr
    Taa. I Ci z Sosnowca mogą już strzelać do hanysów w ich własnym mieszkaniu

Hanys Romeo Avatar Adam$72
    Mieszka w
    SI
    Auto
    sztrucel 156 2.4TDI , FZS 600

Domyślnie

Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Taa. I Ci z Sosnowca mogą już strzelać do hanysów w ich własnym mieszkaniu
    Ze szlojdra

Użytkownik Romeo Avatar drift-r
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001

Domyślnie

Macie tam proce z takim zasięgiem?

Hanys Romeo Avatar george11
    Mieszka w
    slask
    Auto
    szukam nastęcy GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03' Ford Custom 2.0 2018, Doblo 1,6 JTDM 2015.

Domyślnie

nie mamy procy, ale momy gable i sznojdry na guzole i haftki, i tak prowda godajonc nie znom gorola co by go guzol nie dogonił...

Moderator Romeo Avatar Belfer
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Aktualnie 156 GTA Q2, 159 TBi berlina, 147 1,9 FL, Lancia Phedra FL 2,0 i Vitara 1,6

Domyślnie

Cytat Napisał george11 Zobacz post
    nie mamy procy, ale momy gable i sznojdry na guzole i haftki, i tak prowda godajonc nie znom gorola co by go guzol nie dogonił...
    No i mają teraz gorole klina o co tu chodzi...

Użytkownik Romeo Avatar drift-r
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001

Domyślnie

A ja tam na czuja obstawiam że strzelacie kamieniami albo sztyftami z procy jak wszędzie i tyle.

ruda cipa

cipa zalana

doustnie czy w czopkach obrazy

wklej to osobie ktora wisi ci piwo

daje ci okejke

wstaw to na tablice osobie która ma cię tam zabraćskype sex cycki cipkawstaw to na tablice osobie która kochasz bestywstaw to na tablice osobie która pije piwośmieszne krowyczary mary engel pencegprzerubka rozmowa z ksoedzem ze. zgrzeszylem pocalowalemdrift smiesznekierowca jak sprzedaje alfe smiesznewstaw to na tablice swojemu bratuwstaw to na tablice osobyktóra jest chudakobiety o duzych piersiach i rozowych psitkachbesty takie jak wstaw to na tablice osobą które powiiny być za sobąwstaw to na tablice jakiemuś alkoholikowi niech wiewtsaw to na tablicę osobe któa jest mendąwstaw to na tablice osobie która kradniewstaw to na tablice swojemu słudzewstaw to na tablice swojemu słudze niech wie ze pan o nim pamiętawstaw to na tablice osobie która lubi kostki cukruwstaw to komuś na tablice kto ładnie śpiewawstaw to na tablicę osobie która Cię dziś zaskoczyłamówi mąż do żony: - idź po piwo. - ależ kochanie może jakieś magiczne słowo - hokus pokus czary mary wypie...aj po browary!wstaw to na tablice osobie która stawia piwowstaw to na tablice osobie ktora stawia piwo kwejkwklej to na tablice osobie która lubi chodzić bez bluzkiwtaw to komuś na tablice kto ma stawiaćwstaw to na tablice osobie która kocha biżuteriewstaw to na tablice osobie z którą się zaczepiasz h-35wklej to na tablice osobie ktora dużo gadawstaw to na tablice osobie z którą obgaduje dziewczynyto nie dla mnie jezdze alfąwstaw to na tablice osobie ktora wisi ci pieniadzeszuflady w kuchniwstaw to na tablice osobie która jest za chudawstaw to na tablice osobie ktora sie będzie bicwklej to na tablice osobie która sie smieje z niczegokłejk wstaw to na tablice z która chcesz wyjśćrosyjskie nagrobki kwejknasza klasa demotywatory 18mbabcie z wiochy sto aspiryna na twmaniek sdero

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia