Temat: HUMOR

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.0 TB byla Alfa romeo 166 FL 2.4 JTD jest

Domyślnie

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20121215_135033.jpg
Wyświetleń:	317
Rozmiar:	86.6 KB
ID:	80301

Ostatnio bylem na zakupach w Tesco i oto co znalazlem Dobra okazja??

klekot ™ gorol Romeo Avatar bocian
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm- była. Volvo 4.4 V8jest :-)

Domyślnie

z szybkiego wybiegu to bym brał
    ale z wolnego ...
    lipa

ale promocja zacna :
    lepsza niż te z 8.99 na 9.99

Użytkownik Alfa i Omega Avatar OnanBarbarzynca
    Mieszka w
    Würselen / Niemcy
    Auto
    Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.4 JTD (140PS) 2001 r.

Użytkownik Romeo Avatar FerraEnzo
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 2.0 jtdm (170cv)

Domyślnie

Bocian masz muskle?
    wiem wiem Tyś nie ślązok Tyś gorol

Użytkownik Romeo Avatar drift-r
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001

Domyślnie

Cytat Napisał bocian Zobacz post
    ale promocja zacna :
    lepsza niż te z 8.99 na 9.99
    Super obniżka:

I super anty-obniżka

Użytkownik Maniak resoraków Avatar MarcusPolo
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    156 SW 1,9JTD

Domyślnie

Super okazje!!!

Coś ode mnie, czasem mam wrażenie, że niektórzy tak mają na szosie...
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=ZRcOdCW_Tvw
    Ostatnio edytowane przez MarcusPolo ; 18-12-2012 o 16:26

Użytkownik Romeo Avatar premek
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    164 2.0 TB '93/ Spider (916) 2.0 TS '01

Domyślnie

- Dzień dobry, do czego służą okulary?
    - Do widzenia.
    166 2.4 JTD '00 - była
    164 2.0 V6 TB '91 - była
    156 1.9 JTDm '04 - już nie
    156 1.8 TS '00 - juz nie ma
    164 2.0 V6 TB '93 - jest
    Spider 2.0 TS '01 - śmiga
    MIlano Verde 3.0 '87 - Ha!
    Do tego Golf 7, 2xRenault 16, Pontiac Executive, Fiat 127 Sport, 2xMaserati Biturbo, Geo Storm, Mini Classic 35...

Użytkownik Romeo Avatar FerraEnzo
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 2.0 jtdm (170cv)

Domyślnie

Cytat Napisał premek Zobacz post
    - Dzień dobry, do czego służą okulary?
    - Do widzenia.
    Suche jak pustynia Gobi

Hanys Romeo Avatar george11
    Mieszka w
    slask
    Auto
    szukam nastęcy GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03' Ford Custom 2.0 2018, Doblo 1,6 JTDM 2015.

Domyślnie

Ogłoszono Światowy Konkurs Gadających Odbytów. Zgłosiło się trzech śmiałków.
    Ogromna scena w blasku reflektorów, tłumy publiczności...
    Wychodzi reprezentant Francji. Na sali zaległa cisza. Opuścił spodnie, odwrócił się, wypiął tyłek do mikrofonu, a z głośników słychać:
    - Dobrrrry wieczórrrrr.
    Na widowni szał, brawa i okrzyki.
    Wychodzi reprezentant Wielkiej Brytanii znów zapadła cisza. Ten również opuścił spodnie i wypiął się do mikrofonu. Z głośników popłynęło:
    - Dobrrry wieczórrr, szanowne panie i drrrodzy panowie.
    Widownia zgotowała zawodnikowi owację na stojąco.
    Na scenę wychodzi reprezentant Rosji. Znów cisza na sali. Zawodnik rozpiął spodnie, odwrócił się, ustawił... Z głośników rozległo się pochrząkiwanie. Uczestnik wyprostował się, opuścił niżej spodnie, znów się wypiął, a z głośników rozległo się tylko:
    - Hmmmm... Hmmm...
    Na sali konsternacja, słychać pojedyncze gwizdy...
    Zawodnik wyprostował się, poprawił mikrofon, zrobił trzy przysiady, wypiął się znów do mikrofonu, a z głośników rozległo się:
    - Hmmm... Hmmmm... Serafin Tulikow - Pieśń o ojczyźnie...

Pewien facet został członkiem bardzo ekskluzywnego klubu nudystów. Podczas pierwszej wizyty na plaży postanowił się trochę rozejrzeć. Rozebrał się i poszedł na spacer. Po drodze zauważył rewelacyjną blondynkę i momentalnie mu stanął. Blondynka to zauważyła podeszła i pyta:
    - Wzywał mnie pan?
    Facet na to:
    - Nie, o co chodzi???
    Blondynka uśmiechnęła się i mówi:
    - Pewnie jest pan tu nowy. Tu jest taka zasada że jak komuś stanie to znaczy że mnie wzywał
    Nie bawiąc się w dalsze wyjaśnienia blondyna zrobiła gościowi loda.
    Facet uchachany idzie dalej myśli sobie, że warto by było saunę też zwiedzić. Tak więc wszedł do sauny usiadł sobie i pierdnął. Po chwili pojawił się wielki zarośnięty koleś i pyta:
    - Wzywał mnie pan?
    Facet na to:
    - Nie, o co chodzi???
    Zarośnięty koleś uśmiechnął się i mówi:
    - Pewnie jest pan tu nowy. Tu jest taka zasada że jak ktoś pierdnie to znaczy że mnie wzywał.
    Następnie nie bawiąc się w dalsze wyjaśnienia koleś wyruchał nowego członka klubu nudystów.
    Obolały facet idzie do biura klubu gdzie wita go uśmiechnięta, naga recepcjonistka:
    - Czym mogę służyć?
    Facet na to:
    - Tu moja karta członkowska i klucz do szafki na ubrania. Możecie zatrzymać 500$ wpisowego
    Recepcjonistka na to:
    - Ale jest pan tu dopiero od kilku godzin nawet nie poznał pan naszych wszystkich atrakcji!!!
    - Słuchaj paniusiu mam 58 lat. Staje mi raz na miesiąc, ale pierdzę przynajmniej trzydzieści razy dziennie

Angielski dżentelmen zażywa odświeżającej kapieli. W pewnej chwili zdarzyło mu się puścić podwodnego, przeciągłego bąka. Chwilę później wchodzi do łazienki lokaj; ściereczka przewieszona przez ramię, taca, butelka i szklaneczka...
    - Bob, przecież Cię nie wzywałem - dziwi sie dżentelmen.
    - Ależ sir, słyszałem wyraźnie: "Bob, bring a bottle of bourbon"...

Gdy Bóg stworzył Adama i Ewę, rzekł im:
    - Mam tylko dwa prezenty. Jednym jest sztuka siusiania na stojąco, a..... - Wtedy Adam skoczył do przodu i krzyknął:
    - Ja Ja Ja Ja to chcę, proszę Panie, prooooszę, istotnie ułatwi mi to życie.
    Ewa zgodziła się, mówiąc że takie rzeczy nie mają dla niej znaczenia. Wtedy Bóg dał Adamowi prezent, a ten zaczął krzyczeć z radości. Biegał Po Rajskim Ogrodzie i obsikał wszystkie drzewa i krzaki, biegał po plaży wysikując rysunki na piasku.... Nie przestawał się z tym obnosić. Bóg i Ewa obserwowali oszalałego ze szczęścia mężczyznę, gdy Ewa spytała:
    - Jaki jest drugi prezent? Bóg odpowiedział: - Mózg Ewo, mózg....
    Ostatnio edytowane przez george11 ; 20-12-2012 o 14:04

Użytkownik Romeo Avatar Zmianowy
    Mieszka w
    Mordorze na Domaniewskiej
    Auto
    Megane III RS

Domyślnie

ruda cipa

cipa zalana

doustnie czy w czopkach obrazy

wklej to osobie ktora wisi ci piwo

daje ci okejke

wstaw to na tablice osobie która ma cię tam zabraćskype sex cycki cipkawstaw to na tablice osobie która kochasz bestywstaw to na tablice osobie która pije piwośmieszne krowyczary mary engel pencegprzerubka rozmowa z ksoedzem ze. zgrzeszylem pocalowalemdrift smiesznekierowca jak sprzedaje alfe smiesznewstaw to na tablice swojemu bratuwstaw to na tablice osobyktóra jest chudakobiety o duzych piersiach i rozowych psitkachbesty takie jak wstaw to na tablice osobą które powiiny być za sobąwstaw to na tablice jakiemuś alkoholikowi niech wiewtsaw to na tablicę osobe któa jest mendąwstaw to na tablice osobie która kradniewstaw to na tablice swojemu słudzewstaw to na tablice swojemu słudze niech wie ze pan o nim pamiętawstaw to na tablice osobie która lubi kostki cukruwstaw to komuś na tablice kto ładnie śpiewawstaw to na tablicę osobie która Cię dziś zaskoczyłamówi mąż do żony: - idź po piwo. - ależ kochanie może jakieś magiczne słowo - hokus pokus czary mary wypie...aj po browary!wstaw to na tablice osobie która stawia piwowstaw to na tablice osobie ktora stawia piwo kwejkwklej to na tablice osobie która lubi chodzić bez bluzkiwtaw to komuś na tablice kto ma stawiaćwstaw to na tablice osobie która kocha biżuteriewstaw to na tablice osobie z którą się zaczepiasz h-35wklej to na tablice osobie ktora dużo gadawstaw to na tablice osobie z którą obgaduje dziewczynyto nie dla mnie jezdze alfąwstaw to na tablice osobie ktora wisi ci pieniadzeszuflady w kuchniwstaw to na tablice osobie która jest za chudawstaw to na tablice osobie ktora sie będzie bicwklej to na tablice osobie która sie smieje z niczegokłejk wstaw to na tablice z która chcesz wyjśćrosyjskie nagrobki kwejknasza klasa demotywatory 18mbabcie z wiochy sto aspiryna na twmaniek sdero

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia