Temat: HUMOR

Użytkownik Romeo Avatar Rzmudzior
    Mieszka w
    wschód
    Auto
    145 1.4 TS '00, Fiat 127 Sport '82

Domyślnie

Chciałbym zauważyć, że w opisie jest podany silnik 16 cm3 To pewnie modelarski na nitrometan
    Z Alfą jak z kobietą... Żyć trudno, a zabić szkoda

Alfa Romeo 145, Mazda Xedos 6, Seat Cordoba, Fiat 127

Użytkownik Romeo Avatar FerraEnzo
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 2.0 jtdm (170cv)

Domyślnie

Ja bym się nie smiał z tej pojemności...moja koleżanka z poprzedniej pracy sprzedawała swojego Roverka 45, ogłoszenie miała naklejone na szybie. Idę, patrze a tam Rok fajnie, dane kontaktowe ale pojeność 1900 m3 Niestety powiedziałem jej o tym Niech zna moje dobre chamskie serce , ale śmiechu w pracy przez miesiąc nie brakowało

Użytkownik Romeo Avatar zieloo007
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    156 1.9 jtd, Ford Fusion-wół roboczy

Domyślnie

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.0 TB byla Alfa romeo 166 FL 2.4 JTD jest

Domyślnie

Cytat Napisał Monia Zobacz post
    MAM AC drogi kolego, ale jakoś nie chce mi sie tracic znizek, juz raz skorzystalam to zamiast 2,5 tys musialam zaplacic 3,400 w hestii, dlatego tez zmienilam ubezpieczalnie i delikatnie podchodze co do korzystania z ac z byle przyczyny
    W takim razie po co Ci AC?? Płacisz za coś z czego boisz się korzystać. Lepiej było by odkładać co roku te 2500 i lepiej byś na tym wyszła. Wg, mnie AC to zupełnie nie potrzebne ubezpieczenie.

Użytkownik Romeo Avatar zieloo007
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    156 1.9 jtd, Ford Fusion-wół roboczy

Domyślnie

Cytat Napisał Dziubek99 Zobacz post
    W takim razie po co Ci AC?? Płacisz za coś z czego boisz się korzystać. Lepiej było by odkładać co roku te 2500 i lepiej byś na tym wyszła. Wg, mnie AC to zupełnie nie potrzebne ubezpieczenie.
    Zgadzam sie z kolegą, ja korzystam co roku i powiem, że baardzo się opłaca. W tym roku dostałem szkodę za zderzak i dzięki temu mogę pomalować kilka elementów dodatkowo

Użytkownik Romeo Avatar Zmianowy
    Mieszka w
    Mordorze na Domaniewskiej
    Auto
    Megane III RS

Domyślnie

Użytkownik Romeo Avatar Czarny_28
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.

Domyślnie

widzialem juz wczesniej.Rewelacja jak wszystkie parodie ktore widzialem

Użytkownik Romeo Avatar Jester
    Mieszka w
    Wrocław/Włodawa
    Auto
    AR 146 1.4 bx

Domyślnie

dzika dzika bomba a ja wale z bonga
    If you just let me I'll find a way
    To ease your mind and for you to stay
    And I will untie all the ropes
    It's hard for me but believe me, I'm trying.

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE

Domyślnie

Jutro mecz Polska - Ukraina na czymś co miało przypominac stadion narodowy, a tymczasem to europejski średniak. Będą dziś na sts-ach można juz obstawiac, czy dach będzie zamknięty, czy otwarty. Kurs do przewidzenia
    Teraz to zamiast pływać na stadionie będzie mozna przynajmniej na sankach pojezdzic.
    Kupię Lancia Y 1.2 - ze zdrową podłogą.

Użytkownik Romeo Avatar Czarny_28
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.

Domyślnie

Cytat Napisał Jester Zobacz post
    dzika dzika bomba a ja wale z bonga
    widze ze to niedlugo zacznie bic rekordy ogladalnosci.Swietni sa.Swiatowa klasa

ruda cipa

cipa zalana

doustnie czy w czopkach obrazy

wklej to osobie ktora wisi ci piwo

daje ci okejke

wstaw to na tablice osobie która ma cię tam zabraćskype sex cycki cipkawstaw to na tablice osobie która kochasz bestywstaw to na tablice osobie która pije piwośmieszne krowyczary mary engel pencegprzerubka rozmowa z ksoedzem ze. zgrzeszylem pocalowalemdrift smiesznekierowca jak sprzedaje alfe smiesznewstaw to na tablice swojemu bratuwstaw to na tablice osobyktóra jest chudakobiety o duzych piersiach i rozowych psitkachbesty takie jak wstaw to na tablice osobą które powiiny być za sobąwstaw to na tablice jakiemuś alkoholikowi niech wiewtsaw to na tablicę osobe któa jest mendąwstaw to na tablice osobie która kradniewstaw to na tablice swojemu słudzewstaw to na tablice swojemu słudze niech wie ze pan o nim pamiętawstaw to na tablice osobie która lubi kostki cukruwstaw to komuś na tablice kto ładnie śpiewawstaw to na tablicę osobie która Cię dziś zaskoczyłamówi mąż do żony: - idź po piwo. - ależ kochanie może jakieś magiczne słowo - hokus pokus czary mary wypie...aj po browary!wstaw to na tablice osobie która stawia piwowstaw to na tablice osobie ktora stawia piwo kwejkwklej to na tablice osobie która lubi chodzić bez bluzkiwtaw to komuś na tablice kto ma stawiaćwstaw to na tablice osobie która kocha biżuteriewstaw to na tablice osobie z którą się zaczepiasz h-35wklej to na tablice osobie ktora dużo gadawstaw to na tablice osobie z którą obgaduje dziewczynyto nie dla mnie jezdze alfąwstaw to na tablice osobie ktora wisi ci pieniadzeszuflady w kuchniwstaw to na tablice osobie która jest za chudawstaw to na tablice osobie ktora sie będzie bicwklej to na tablice osobie która sie smieje z niczegokłejk wstaw to na tablice z która chcesz wyjśćrosyjskie nagrobki kwejknasza klasa demotywatory 18mbabcie z wiochy sto aspiryna na twmaniek sdero

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia