Strona 40 z 558 PierwszyPierwszy ... 30313233343536373839404142434445464748495090140540 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 5571

Temat: HUMOR

tygryz
    Gość

Domyślnie

Zima okrutna, w jaskini siedzą 2 straszliwe yeti, ojciec i syn i jedzą.
    Syn mlaskając pyta ojca: Tato, dlaczego my tych człowieków atakujemy z tyłu, przecież i tak ich zawsze zabijamy, a potem zjadamy?
    Na to ojciec ogryzając kość: Widzisz synu, człowieki zdecydowanie lepiej smakują nie obesrane...

serj
    Gość

Domyślnie

T-shirt bez rękawów :mrgreen: tylko biedronka takie ma

Dowcip:

Siedzi dziewczynka w piaskownicy. Podchodzi do niej facet koło 40-tki i mówi:
    - dostaniesz cukiereczka jak pozwolisz dotknąć kolanka.
    - ok, nie ma sprawy- odpowiada dziewczynka.
    Następnego dnia przychodzi ten sam facet i mówi:
    - dostaniesz lizaczka jak pozwolisz dotknąć uda.
    Kolejnego dnia znowu ten sam facet przychodzi:
    - dostaniesz torbę cukiereczków jak pozwolisz pocałować się w policzek.
    Kilka dni później dziewczynka spotyka koleżankę w piaskownicy i sobie rozmawiają:
    - co u Ciebie? pyta koleżanka.
    - a spoko poznałam faceta, ale chyba dostanę cukrzycy zanim mnie przeleci.

serj
    Gość

Domyślnie

http://youtube.com/watch?v=GXJ28Y7e2Ck

nic dodać nic ująć" "wykład o chodzeniu z dziewczyną" ;]

Sylwik
    Gość

Domyślnie

Było sobie takie średnio dobrane małżeństwo: żona - dewotka, a mąż - pijak. Pewnego razu żona
    zdenerwowana na męża mówi:
    - Słuchaj, nawróciłbyś się, poszedł do kościoła...
    - Nie, stara mowy nie ma, umówiłem się z kolesiami.
    - A za sto złotych? - pyta małżonka.
    - A, za 100 to spoko.
    Przyszła niedziela, mąż poszedł do kościoła, a żona sobie myśli: "Pójdę, zobaczę co on tam robi".
    Przyszła do kościoła, patrzy a mąż chodzi po całym kościele, wchodzi do zakrystii, podchodzi do
    ołtarza itp. Zdziwiona podchodzi i pyta, co on najlepszego wyprawia. A mąż na to:
    - Zrzuta była i nie wiem gdzie piją...

.................................................. .................................................. ........................

- Na komisariat przychodzi fax. Policjant czyta go, zamiata cały komisariat, rozbiera się i wychodzi na ulicę. Co było napisane w faxie?
    - Zamieć i gołoledź na A4!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tubork
    Gość

Domyślnie

Blondynka jedzie samochodem autostradą A2. Udało jej się włączyć radio i tam słyszy: "Podajemy ważny komunikat dla kierowców jadących autostradą A2. Według wiarygodnych, przed chwilą otrzymanych informacji, autostradą ową jedzie samochód w przeciwnym kierunku". Blondyna spogląda przez okno swojego samochodu i mruczy do siebie:
    - I to niejeden!!!!

tubork
    Gość

Domyślnie

Zdenerwowana blondynka krzyczy do boy'a hotelowego:
    - Pan sobie myśli, że jak jestem ze wsi, to może mnie pan wsadzić do tak małego pokoju?!
    - Ależ proszę pani, jedziemy na razie windą.

Redaktor naczelny Romeo Avatar fiergloo
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 164 3.012v Automat // Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL

Domyślnie

Był sobie facet, który miał motor. A ponieważ, bardzo lubił swój motor, to smarował go wazeliną, żeby mu nie zardzewiał podczas deszczu. I pewnego razu spotkał dziewczynę marzeń, on ją pokochał, ona jego jak to w bajkach bywa. I pewnego dnia ona zaprosiła go do siebie na obiad. Przed wejściem do jadalni uprzedziła go:
    - U nas w domu jest taka tradycja, że kto się pierwszy odezwie po obiedzie, zmywa naczynia, ta tradycja obowiązuje również gości. Tak więc pamiętaj.
    No więc zaczęli jeść, zjedli i siedzą i patrzą po sobie. Chłopak sobie myśli:
    - Mmmm, pycha obiad, trzeba by było podziękować, no ale nie będę przecież zmywać.
    Dziewczyna sobie myśli:
    - Zabrałabym go już do pokoju, ale nie mogę nic powiedzieć, bo będę musiała zmywać.
    Matka myśli:
    - Trzeba by już wstać, ale napracowałam się dzisiaj i nie chce mi się zmywać.
    Ojciec myśli:
    - Nic nie robiłem przez cały dzień to i zmywał nie będę.
    Mija pół godziny. Chłopakowi się znudziło, wziął dziewczynę, posadził na stole, podniósł jej spódnicę, spuścił spodnie i użył sobie. Siada i myśli:
    - UUUch, leżało mi to już od dwóch dni, trzeba by jej coś powiedzieć, bo to jakoś głupio, ale przecież zmywać nie będę.
    Dziewczyna myśli:
    - Było extra, trzeba by mu podziękować, ale to zmywanie....
    Matka myśli:
    - Nie miałam tego od 6 lat, trza by coś staremu powiedzieć, ale nie teraz, bo zmywać nie będę.
    Ojciec myśli:
    - A to gnój, moją córkę przeruchał, a ja przez to zmywanie nic nie mogę powiedzieć.
    Mija następne pół godziny. Chłopak wziął mamusię na stół i powtórzył numer. Siada i myśli:
    - Ale się spodliłem. Tu taka lacha, a ja jej matkę. Musiałbym się wytłumaczyć, ale...
    Dziewczyna myśli:
    - świnia, najpierw ja, potem moja matka. Musiałabym mu coś powiedzieć, ale...
    Matka myśli:
    - Ehhhh! Jak dobrze, jak mu podziękować, jak nic nie można powiedzieć?
    Ojciec z pianą w ustach myśli:
    - Moja córka, moja żona na moim stole, a ja nic nie mogę temu draniowi powiedzieć.
    Nagle zerwał się deszcz. Chłopak wstaje od stołu, podchodzi do okna i patrzy jak jego motor moknie.
    - He, he, dobrze, że go wysmarowałem wazeliną - myśli. - Jak przestanie padać to muszę go znowu posmarować.
    I zaczyna szukać po kieszeniach puszki, i stwierdza, że zapomniał jej z domu.
    - No trudno, zmyję te naczynia - myśli i pyta:
    - Czy ktoś ma wazelinę?
    Na co ojciec zrywa się i biegnie do kuchni:
    - TO JA JUŻ POZMYWAM!
    http://fiergloo.blog.pl lub http://fiergloo.pl/ - moje spojrzenie na motoryzację

Administrator ds. zlotu Romeo Avatar fr33
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Auto
    164 Super TS

Domyślnie

Cytat Napisał fiergloo
    - TO JA JUŻ POZMYWAM!

hehehehe DD dobre
    Jurajski Klub Alfa Romeo
    www.jkar.org

Warsztat samochodów włoskich
    www.flar-ital.pl

Dorabianie części, elementów itp na zamówienie - kontakt PW

Administrator ds. zlotu Romeo Avatar fr33
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Auto
    164 Super TS

Domyślnie

Kupować Alfe z automatyczną skrzynią biegów, to jak kupować gumową lalę z zaszytymi otworami...
    Jurajski Klub Alfa Romeo
    www.jkar.org

Warsztat samochodów włoskich
    www.flar-ital.pl

Dorabianie części, elementów itp na zamówienie - kontakt PW

ruda cipa

cipa zalana

doustnie czy w czopkach obrazy

wklej to osobie ktora wisi ci piwo

daje ci okejke

wstaw to na tablice osobie która ma cię tam zabraćskype sex cycki cipkawstaw to na tablice osobie która kochasz bestywstaw to na tablice osobie która pije piwośmieszne krowyczary mary engel pencegprzerubka rozmowa z ksoedzem ze. zgrzeszylem pocalowalemdrift smiesznekierowca jak sprzedaje alfe smiesznewstaw to na tablice swojemu bratuwstaw to na tablice osobyktóra jest chudakobiety o duzych piersiach i rozowych psitkachbesty takie jak wstaw to na tablice osobą które powiiny być za sobąwstaw to na tablice jakiemuś alkoholikowi niech wiewtsaw to na tablicę osobe któa jest mendąwstaw to na tablice osobie która kradniewstaw to na tablice swojemu słudzewstaw to na tablice swojemu słudze niech wie ze pan o nim pamiętawstaw to na tablice osobie która lubi kostki cukruwstaw to komuś na tablice kto ładnie śpiewawstaw to na tablicę osobie która Cię dziś zaskoczyłamówi mąż do żony: - idź po piwo. - ależ kochanie może jakieś magiczne słowo - hokus pokus czary mary wypie...aj po browary!wstaw to na tablice osobie która stawia piwowstaw to na tablice osobie ktora stawia piwo kwejkwklej to na tablice osobie która lubi chodzić bez bluzkiwtaw to komuś na tablice kto ma stawiaćwstaw to na tablice osobie która kocha biżuteriewstaw to na tablice osobie z którą się zaczepiasz h-35wklej to na tablice osobie ktora dużo gadawstaw to na tablice osobie z którą obgaduje dziewczynyto nie dla mnie jezdze alfąwstaw to na tablice osobie ktora wisi ci pieniadzeszuflady w kuchniwstaw to na tablice osobie która jest za chudawstaw to na tablice osobie ktora sie będzie bicwklej to na tablice osobie która sie smieje z niczegokłejk wstaw to na tablice z która chcesz wyjśćrosyjskie nagrobki kwejknasza klasa demotywatory 18mbabcie z wiochy sto aspiryna na twmaniek sdero

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia