Strona 41 z 557 PierwszyPierwszy ... 31323334353637383940414243444546474849505191141541 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 5569

Temat: HUMOR

Redaktor naczelny Romeo Avatar fiergloo
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 164 3.012v Automat // Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL

Domyślnie

Cytat Napisał fr33
    Kupować Alfe z automatyczną skrzynią biegów, to jak kupować gumową lalę z zaszytymi otworami...
    Miałeś Alfę z automatem??

A teraz coś anonsowego:
    Młoda, sympatyczna dziewczyna szuka romantycznego, młodego chłopaka,
    który będzie mógł zabrać ją na dalekie, egzotyczne wakacje. Anal nie wchodzi w grę.
    http://fiergloo.blog.pl lub http://fiergloo.pl/ - moje spojrzenie na motoryzację

Administrator ds. zlotu Romeo Avatar fr33
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Auto
    164 Super TS

Domyślnie

Cytat Napisał fiergloo
    Cytat Napisał fr33
    Kupować Alfe z automatyczną skrzynią biegów, to jak kupować gumową lalę z zaszytymi otworami...
    Miałeś Alfę z automatem??

nie, ale jeździłem Audi A8 3.7 V8 quattro w automacie i aż się prosiło o manualną skrzynie (dobrze ze to był tiptronic) ..

tym samym nie mówie, że automat to zło bo też się fajnie jeździ
    Jurajski Klub Alfa Romeo
    www.jkar.org

Warsztat samochodów włoskich
    www.flar-ital.pl

Dorabianie części, elementów itp na zamówienie - kontakt PW

Mieszka w
    Wrocław
    Auto

Domyślnie

Cytat Napisał fr33
    tym samym nie mówie, że automat to zło bo też się fajnie jeździ
    Na miasto jest świetne. Ale nikt przecie nie zmusza żeby jechać na biegu D. W Alfie 164 był automat ZF 4HP-18- tam masz opcje D 1 2 3 - na mieście jeżdze na trójce czasem nawet na dwójce. I jest ok. Tylko prędkościomierz ma spontana- raz działa raz nie i nie wiem jak jest z prędkościa.

Żeby nie było OT:

Irish government asked a question to its citizens:
    Is the Polish immigration a serious problem?
    35% respondents said: Yes, it is a serious problem!
    65% respondents said: Absolutnie k*rwa żaden!

Pójście na wojnę bez Francji jest jak pójście na polowanie bez akordeonu.

Jaki jest wizerunek wzorowego Polaka?
    Nie przeklina, nie pali, ani nie pije.
    - Ku..., papieros wpadł mi do kieliszka!

Dwóch Polaków na stacji benzynowej w Niemczech zaczepia Niemca tankującego swój samochód celem złapania stopa:
    - Dzień dobry, podwiózłby nas pan do Berlina?
    - Was?
    - Tak, mnie i kolegę.

Diabeł złapał Polaka, Ruskiego, Niemca i mówi:
    - Każdy z was musi przepłynąć przez Nil. Wypuszczę tego, któremu krokodyl nie odgryzie jąder!
    Pierwszy przez Nil przepłynął Niemiec. Gdy wyszedł z wody, diabeł pyta:
    - Jak było?
    - Normalnie - odpowiada cienkim głosikiem Niemiec.
    Drugi był Ruski. Gdy wyszedł z wody, diabeł pyta:
    - Jak było?
    - Normalnie - odpowiada cienkim głosikiem Ruski.
    Jako trzeci, Nil przepłynął Polak. Gdy wyszedł z wody, diabeł pyta:
    - Jak było?
    - Normalnie - odpowiada Polak.
    Nagle z Nilu wyłazi krokodyl i pyta cienkim głosikiem:
    - Który płynął ostatni?
    http://fiergloo.blog.pl lub http://fiergloo.pl/ - moje spojrzenie na motoryzację

Spirit
    Gość

Domyślnie

Jak bym miał taką żonę to już bym jej nie miał DD

http://es.youtube.com/watch?v=qF-RS4LoOn8

Starscream
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał Spirit
    Jak bym miał taką żonę to już bym jej nie miał DD

umarłem <oczy2>

ViP Romeo Avatar williamdrake
    Mieszka w
    Erlensee (de)
    Auto
    AR 145 2.0 TS QV, Peugeot 207 1.4 Vti
    Ik@r 1111
    AR 33 1.7 IE 2000-2008 r.
    AR 145 2.0 16V TS 2008-...

Mieszka w
    Wrocław
    Auto

Domyślnie

Manager ze swoją świtą obszedł już wszystkie zakamarki fabryki,porozmawiał z kilkoma uśmiechniętymi (i o dziwo znającymi doskonale język angielski) robotnikami, aż na koniec dotarł do hali produkcyjnej. Po chwili zauważył dwóch stojących naprzeciw siebie gości w zaplamionych kombinezonach, mocno gestykulujących i przekrzykujących warkot maszyn. "Pewnie rozmawiają o jakichś ważnych sprawach produkcyjnych" - pomyślał manager, skinął na swoją osobistą tłumaczkę i powiedział:
    - Proszę podkraść się do nich niezauważenie, podsłuchać o czym mówią, przetłumaczyć na angielski i wieczorem dostarczyć mi spisaną rozmowę. Jestem przecież fachowcem i zdaję sobie sprawę z tego, że więcejdowiem się o problemach zakładu z takiej rozmowy, niż ze wszystkich papierów i ocen prywatyzacyjnych.

Wieczorem, po powrocie do hotelu zastał na łóżku kartkę z zapisem rozmowy:

Majster do robotnika:

"...wstępuję w intymne związki seksualne z tobą i twoją mamą, ty, kobieta lekkich obyczajów, nawet gwałconej tokarki, kobieta lekkich obyczajów, nie możesz, kobieta lekkich obyczajów,
    prawidłowo włączyć. Dyrektor, kobieta lekkich obyczajów, polecił w żeński organ rozrodczy, kobieta lekkich obyczajów, wejść z tobą w intymne związki seksualne w tylnej linii bioder, kobieta lekkich
    obyczajów, jeśli przez ciebie pasywny homoseksualisto znowu nie wykonamy, kobieta lekkich obyczajów, tego nie podobnego do męskiego organu rozrodczego planu, kobieta lekkich obyczajów, który musi zrobić gwałcona z tyłu w linii bioder fabryka."

Robotnik do majstra:

"Majster to mógł wstąpić w intymne związki seksualne ze swoją mamusią, ja już wstąpiłem w intymne związki seksualne w tylnej linii bioder z panem dyrektorem, i nie będę wchodził w takie związki, kobieta lekkich obyczajów z gwałconymi tokarkami. A co najważniejsze na męskim organie rozrodczym wiszą mi wszystkie, kobieta lekkich obyczajów, plany tego gwałconego zakładu."

Artur_13
    Gość

Domyślnie

Przychodzi reporter do kobiety mieszkajacej obok toru F1.
    Reporter sie pyta:
    -czy nie przeszkadza Pani to ze mieszka Pani obok toru Formuly 1 ?
    Na to odpowiada pani:
    Nieee
    Nieeeeee
    nieeeeeeee !

Mieszka w
    Wrocław
    Auto

Domyślnie

Wiecie jakie jest zdrobnienie od słowa "szczęśliwy"?

Siusiam na śliweczki

ViP Romeo Avatar Alfamaniak156
    Mieszka w
    Luboń
    Auto
    Seat Leon FR 186KM/413Nm - Lancia Y 1,2 8V 1998r/ 60KM

Domyślnie

Cytat Napisał Spirit
    Jak bym miał taką żonę to już bym jej nie miał

http://es.youtube.com/watch?v=qF-RS4LoOn8
    CHłopaki wysie smiejecie aja naprawde cos takiego widziałem w sobotę na myjce koło mojego parkingu na Jagiełły (koło ronda) w Poznaniu...

Koles normalnie otworzył drzwi ( co gorsza w Alfie 156 kolory czerwonego), popsikał drzwi od wewnątrz jakimś środkiem i pier#$%noł Karcherem po wewnetrznej tapicerce drzwi...myslałem że zawału dostanę i op#$%le gnoja za takie coś...ja tam napewno w zyciu auta nie oddam i nie polecam Poznaniakom których cos podkusi...mam nadzieje ze w innych myjkach tak nie robią

To raczej nie temat do humoru ale do Horroru...

Sorki za off topic ale musiałem ostrzec kolegów..uwaga na myjki...nie ma jak to samemu sobie umyc, odkurzyc, nawoskować....

Pozdrawiam
    "Wiem że masz duszę. Masz Alfę - masz klasę" - Jeremy Clarkson
    Alfa Romeo 166 3.0V6 226 KM i uśmiech z twarzy nie schodzi
    Lancia Ypsilon 1,2 - Miejski przemieszczacz

ruda cipa

cipa zalana

doustnie czy w czopkach obrazy

wklej to osobie ktora wisi ci piwo

daje ci okejke

wstaw to na tablice osobie która ma cię tam zabraćskype sex cycki cipkawstaw to na tablice osobie która kochasz bestywstaw to na tablice osobie która pije piwośmieszne krowyczary mary engel pencegprzerubka rozmowa z ksoedzem ze. zgrzeszylem pocalowalemdrift smiesznekierowca jak sprzedaje alfe smiesznewstaw to na tablice swojemu bratuwstaw to na tablice osobyktóra jest chudakobiety o duzych piersiach i rozowych psitkachbesty takie jak wstaw to na tablice osobą które powiiny być za sobąwstaw to na tablice jakiemuś alkoholikowi niech wiewtsaw to na tablicę osobe któa jest mendąwstaw to na tablice osobie która kradniewstaw to na tablice swojemu słudzewstaw to na tablice swojemu słudze niech wie ze pan o nim pamiętawstaw to na tablice osobie która lubi kostki cukruwstaw to komuś na tablice kto ładnie śpiewawstaw to na tablicę osobie która Cię dziś zaskoczyłamówi mąż do żony: - idź po piwo. - ależ kochanie może jakieś magiczne słowo - hokus pokus czary mary wypie...aj po browary!wstaw to na tablice osobie która stawia piwowstaw to na tablice osobie ktora stawia piwo kwejkwklej to na tablice osobie która lubi chodzić bez bluzkiwtaw to komuś na tablice kto ma stawiaćwstaw to na tablice osobie która kocha biżuteriewstaw to na tablice osobie z którą się zaczepiasz h-35wklej to na tablice osobie ktora dużo gadawstaw to na tablice osobie z którą obgaduje dziewczynyto nie dla mnie jezdze alfąwstaw to na tablice osobie ktora wisi ci pieniadzeszuflady w kuchniwstaw to na tablice osobie która jest za chudawstaw to na tablice osobie ktora sie będzie bicwklej to na tablice osobie która sie smieje z niczegokłejk wstaw to na tablice z która chcesz wyjśćrosyjskie nagrobki kwejknasza klasa demotywatory 18mbabcie z wiochy sto aspiryna na twmaniek sdero

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia