Temat: HUMOR

Użytkownik Romeo Avatar Juro
    Mieszka w
    Sulejówek
    Auto
    Alfa Romeo 147 TS 1.8 144KM

Domyślnie

Są trzy sklepy

Jeden jest Polaka, drugi Ruska i trzeci Niemca.
    Do sklepu Ruska przychodzi diabeł i mówi:
    - Chcę kupić 3 kilo nichuja, a jak nie masz to cię zabiję.
    Rusek szuka ale nie znalazł, więc go zabił.
    Następnie idzie do Niemca i mówi:
    Niemiec szuka, ale też nie znalazł, więc go zabił.
    Idzie do Polaka i mówi:
    Polak myśli i w końcu mówi do diabła:
    - To choć ze mną na chwile.
    Zaprowadził go do piwnicy, zgasił światło i mówi:
    - Widzisz coś?
    - Nichuja
    - To bierz 3 kilo i spier***aj!
    "Pamiętajmy, Alfę Romeo kupujemy sercem, i podobnie jak w przypadku kobiet, tak samo jest z alfami, serce faceta wybiera tą przy której mu szybciej zabije, a nie koniecznie tą która się innym podoba."

Historia mojej Małej ---> http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...a_mirella.html

Było: -Renault Laguna 1.6
    -AR 147 1.6 eco
    -Nissan Almera 1.4
    -Toyota Avensis T270 1.8

Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Auto
    alfa

Domyślnie

Żona nie poznaje męża, który wrócił z wyprawy w dżungli.
    Jest smutny, nie odzywa się, patrzy smętnie za okno.
    Po długich namowach mąż wyznaje, że w dżungli zgwałcił go goryl..
    - Nie martw się kochanie - mówi żona - nikt się nie dowie. Wiemy o tym tylko ja i ty a goryl przecież nie mówi.
    - No właśnie - odpowiada smętnym głosem mąż - nie mówi, nie pisze, nie dzwoni.

Użytkownik Romeo Avatar supa_adam
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Obecnie tylko jedna :P Gtv Motus Sport Edition 2002

Domyślnie

Użytkownik Romeo Avatar malin2k5
    Mieszka w
    Połczyn-Zdrój
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW '02 BLU VELA, 126p '78

Domyślnie

Nauczycielka na języku polskim kazała dzieciom napisać zdanie z wyrazem "prawdopodobnie".
    Pierwsza zgłasza się Agatka i czyta:
    - Prawdopodobnie polecę samolotem do Egiptu z mamą.
    Potem zgłasza się Jurek:
    -Za dwa miesiące będzie zima i prawdopodobnie będzie padał śnieg.
    Nauczycielka widzi, że Jasiu bawi się małymi samochodzikami, więc kazała przeczytać mu jego zdanie.
    Jasiu czyta:
    - Mój tata idzie z gazetą do kibla, prawdopodobnie będzie robił kupę, bo czytać nie umie.

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    147

Domyślnie

Wprost uwielbiam takie sytuacje:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	6912788032_09ea13b21d_b.jpg
Wyświetleń:	367
Rozmiar:	296.7 KB
ID:	117863

Mieszka w
    Połczyn-Zdrój
    Auto

Domyślnie

Do sypialni, w momencie zakładania przez tate prezerwatywy, bezceremonialnie
    wkracza mały Jasio.
    Żeby ukryć swój stan, tata udając, że niby nic się
    nie dzieje schyla się i szuka czegoś pod łóżkiem.
    - Co robisz? -pyta Jasio
    - A szukam kota - odpowiada tatuś.
    - I co, będziesz go bzykał?!

Użytkownik Romeo Avatar m4tinez
    Mieszka w
    Bieruń
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 120KM FL

Domyślnie

Jest i wątek o Alfa Romeo

Mieszka w
    Połczyn-Zdrój
    Auto

Domyślnie

Stoi myszka nad brzegiem rwącej rzeki, widzi - z boku stoi ptak, myszka mówi:
    - Ptaszku, przenieś mnie na drugą stronę rzeki.
    - Nie.
    - Ale ja proszę.
    - Nie.
    Myszka wkurzyła się i przepłynęła.
    Jaki morał z tej bajki?
    GDY PTAK TWARDY - MYSZKA MOKRA

Meldunek o przeprowadzonej akcji w " Dolinie Miłości".
    Na rozkaz Marszałka Mózgu, generał Członek przeprowadził ofensywę na Twierdzę Międzynogi, znajdującą się w rejonie uda przy wsi Podbrzusze. Generał Członek w porozumieniu z majorem Ręką, wysłał na zwiad kaprala Paluszka, który stwierdził; Teren mokry, lekko górzysty, silnie zalesiony. Wobec takiej sytuacji terenowej generał Członek wydał rozkaz ataku i nagłym ruchem przesuwał się pod Twierdzę. W międzyczasie Major zaatakował wieś Piersiowice, gdzie po zaciętej walce zdobyto dwa wzgórza o wyjątkowym znaczeniu strategicznym. Po chwilowym odpoczynku miał się rozpocząć atak na punkt mający największe znaczenie strategiczne, czyli - Twierdzę w Dolinie Miłości. Tutaj dowództwo zostało powierzone generałowi Gołogłowemu, który był wspierany działkiem przeciwlotniczym dużego kalibru ogniomistrza Jajka. Już przed świtem generał Gołogłowy opuścił pozycję wyjściową pod wsią Pipkowice, skąd poparty przez ogniomistrza Jajka ruszył do ataku. Rozpoczęła się zacięta walka. Polała się krew. W ogniu walki zginęli : Broniący dzielnie swojego odcinka porucznik Błonka, pseudonim "Cnota" który przez pewien czas bohatersko bronił przydzielonej pozycji i przeciwstawiał się Generałowi Gołogłowemu. Gen. Gołogłowy wykazał się niesamowitą umiejętnością manewrowania, atakując krótkimi posuwami w przód, zajmując najważniejsze punkty w Dolinie Miłości. Walczył tam również dzielny plutonowy Śmietanko pseudonim "Sperma" ze swym plutonem plemników, którzy to dostali się do niewoli wrogiego generała Macicy na okres 9-ciu miesięcy. Jak wykazał nasz wywiad. Ponieważ sytuacja stawała się kryzysowa z powodu braku amunicji, gen. Gołogłowy wraz z mjr. Flakiem wycofali się do pozycji wyjściowej we wsi Pipkowice, celem wypoczęcia i zmobilizowania dalszych sił.
    Ostatnio edytowane przez malin2k5 ; 17-01-2014 o 20:40

Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Auto
    alfa

Domyślnie

ruda cipa

cipa zalana

doustnie czy w czopkach obrazy

wklej to osobie ktora wisi ci piwo

daje ci okejke

wstaw to na tablice osobie która ma cię tam zabraćskype sex cycki cipkawstaw to na tablice osobie która kochasz bestywstaw to na tablice osobie która pije piwośmieszne krowyczary mary engel pencegprzerubka rozmowa z ksoedzem ze. zgrzeszylem pocalowalemdrift smiesznekierowca jak sprzedaje alfe smiesznewstaw to na tablice swojemu bratuwstaw to na tablice osobyktóra jest chudakobiety o duzych piersiach i rozowych psitkachbesty takie jak wstaw to na tablice osobą które powiiny być za sobąwstaw to na tablice jakiemuś alkoholikowi niech wiewtsaw to na tablicę osobe któa jest mendąwstaw to na tablice osobie która kradniewstaw to na tablice swojemu słudzewstaw to na tablice swojemu słudze niech wie ze pan o nim pamiętawstaw to na tablice osobie która lubi kostki cukruwstaw to komuś na tablice kto ładnie śpiewawstaw to na tablicę osobie która Cię dziś zaskoczyłamówi mąż do żony: - idź po piwo. - ależ kochanie może jakieś magiczne słowo - hokus pokus czary mary wypie...aj po browary!wstaw to na tablice osobie która stawia piwowstaw to na tablice osobie ktora stawia piwo kwejkwklej to na tablice osobie która lubi chodzić bez bluzkiwtaw to komuś na tablice kto ma stawiaćwstaw to na tablice osobie która kocha biżuteriewstaw to na tablice osobie z którą się zaczepiasz h-35wklej to na tablice osobie ktora dużo gadawstaw to na tablice osobie z którą obgaduje dziewczynyto nie dla mnie jezdze alfąwstaw to na tablice osobie ktora wisi ci pieniadzeszuflady w kuchniwstaw to na tablice osobie która jest za chudawstaw to na tablice osobie ktora sie będzie bicwklej to na tablice osobie która sie smieje z niczegokłejk wstaw to na tablice z która chcesz wyjśćrosyjskie nagrobki kwejknasza klasa demotywatory 18mbabcie z wiochy sto aspiryna na twmaniek sdero

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia