Temat: HUMOR

Użytkownik Romeo Avatar Shorty10
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa 156 1.8 1998r. Sedan

Domyślnie

Dla mnie to trochę dziwne, bo nawet jak była to osoba, która za nic nie potrafi zmienić koła czy coś, to mógł zepchnąć przynajmniej auto gdzieś na bok, na trawę, pobocze czy gdzie było miejsce i po licznych próbach dalszego skontaktowania się wezwać taksówkę i pojechać do najbliższego wulkanizatora jeśli zależało mu na czasie (jak był na fb, to mógł sprawdzić w google też zakłady z oponami), a jak nie to udać się do hotelu, czy motelu (tu w sumie znalazłby pomoc do samochodu) i z tamtego miejsca już na spokojnie dalej się kontaktować z ubezpieczycielem.

Też byłbym wkurzony, szczególnie przy opłacaniu za grubą kasę takich pakietów, ale nie musiał stać jak dziecko z popsutą zabawką na środku piaskownicy, szczególnie gdy po takim czasie widać, że wszyscy mają go w dupie... takie skromne moje zdanie.
    Zakochany w Alfie od pierwszego wejrzenia

Były:
    Opel Astra 1.6 1998
    Alfa Romeo 156 1.8 TS 1998
    Seat Cordoba 1.6 1999
    BMW E36 316i 1998

Jest:
    Alfa Romeo 156 1.9 8V 115KM JTD FL 2005

Moja Becky 1.8 T.S.

Użytkownik Romeo Avatar tomaz
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 CF3 Sportronic | Mazda 3 2.0b

Domyślnie

Cytat Napisał KHOT Zobacz post
    Oczywiście ubezpieczalnia dała doopy po całości, ale koleś się wykazał jeszcze większym brakiem rozumu.
    Tak czy inaczej można to potraktować jako wyłudzenie kasy przez ubezpieczalnię. Ja osobiście korzystałem na wakacjach z opcji Assistance po stłuczce i pomimo że miałem pakiet "Basic" darmowy do OC, to ZANIM zdążyłem spisać oświadczenie z drugim uczestnikiem, laweta przysłana przez ubezpieczalnię była już na miejscu. Zdarzenie, uwaga, na trasie(!!!) nie w mieście, ani nawet na wiosce. Nazwy ubezpieczalni nie podaję, żeby nie było że reklama, ale Liberty Direct to nie było
    Finalnie dostałem oprócz holowania auto zastępcze na chyba trzy dni wtedy. Generalnie rewelka i od tej pory wykupuję u nich assistance full
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    https://www.flickr.com/photos/131042348@N03/albums

Użytkownik Romeo Avatar drift-r
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001

Domyślnie

Cytat Napisał KHOT Zobacz post
    Próbujesz coś załatwić, znaleźć pomoc? Nie.
    Właśnie pomoc próbował załatwić z firmy, której za taką pomoc płaci. Oczywista sprawa, że trwało to długo ale był co chwilę zapewniany, że już za chwilę, już za momencik... A że jest uparty to dociągnął sprawę do końca i tyle. Wymagał od niech pomocy dla zasady - płacę > żądam - teraz na początek reklamację i skargę do informacji zarządu i pociągnąć sprawę dalej. Nie można godzić się na to, że firma robi klienta w balona a on ma sobie szukać pomocy sam.

Pewnie gdyby wiedział ile to potrwa to by sie w to nie bawił, ale jak już się zaczęło to trzeba było skończyć.

Dodano po 2 minutes:

Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    Ja osobiście korzystałem na wakacjach z opcji Assistance
    W jednym z banków miałem do karty pakiet z holowaniem - szybki kontakt, szybki przyjazd - nie musiałem wybierać najbliższego warsztatu itp. Wszystko załatwione szybko i sprawnie. Tak jak powinno być.
    Ostatnio edytowane przez drift-r ; 29-09-2014 o 22:34 Powód: Dodano

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Auto
    155 1.8 16v T.Spark 103 kW 1996r.

Domyślnie

Słowik-chytrusek nie uznaje opcji "dopłać X zł a zrobimy coś za ciebie" bo występuje w niej słowo "dopłać" - a tego słowiki-chytruski nie lubią najbardziej!
    Na prośbę oraz "prośbę" Moderatorów usunąłem link do bloga o użytkownikach i autach AR, co oczywiście nie zmienia mojego nastawienia do WIĘKSZOŚCI właścicieli alf!

Użytkownik Romeo Avatar KHOT
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Panzergrau

Domyślnie

Po tym jak niektórych ludzi przerasta intelektualnie zablokowanie spamu na mejla czy wybór koloru szyby to już mnie nic nie zdziwi, nawet gość który spędza 4h pisząc bzdury na fejsbuku zamiast rozwiązywać sytuację.
    "Aby zrozumieć „paradoks" konia ciągnącego wóz,
    najlepiej wyobrazić sobie co się będzie działo, jeśli koniowi założymy wrotki."

"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Auto
    155 1.8 16v T.Spark 103 kW 1996r.

Domyślnie

Cytat Napisał syfon Zobacz post
    Dlaczego nawet w dziale humor, który ma dodawać nam uśmiechu w szarej reczywistości, muszę czytać tak niewybredne, prymitywne teksty?!
    Tak z ciekawości - rozbawił Cię temat o czekaniu na lawetę z LD?
    Na prośbę oraz "prośbę" Moderatorów usunąłem link do bloga o użytkownikach i autach AR, co oczywiście nie zmienia mojego nastawienia do WIĘKSZOŚCI właścicieli alf!

syfon
    Gość

Domyślnie

Nie, ale potrafię sobie wyobrazić, że kogoś innego mógł.
    Dopuszczam do świadomości, że każdy lubi inny rodzaj humoru.
    I przynajmniej nie wzbudził we mnie zażenowania jak większość Twoich chamskich, bezpodstawnych ataków personalnych.

Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto

Domyślnie

Lepiej sobie z bączkiem piątkę przybijcie .

Użytkownik Pirat drogowy Avatar silver001
    Mieszka w
    Elbląg
    Auto
    156 2.5 V6 Berlina, BluCosmo, Distinctive

Domyślnie

Nie wiedziałem czy dać w Fajne Linki, czy w Humor. Jako że pewnie było, a mi dziś dzień poprawiło, i mam co robić do końca dnia w pracy, podzielę się.

Symulator Internet Explorera:

http://mrdoob.com/lab/javascript/effects/ie6/

Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto

Domyślnie

ruda cipa

cipa zalana

doustnie czy w czopkach obrazy

wklej to osobie ktora wisi ci piwo

daje ci okejke

wstaw to na tablice osobie która ma cię tam zabraćskype sex cycki cipkawstaw to na tablice osobie która kochasz bestywstaw to na tablice osobie która pije piwośmieszne krowyczary mary engel pencegprzerubka rozmowa z ksoedzem ze. zgrzeszylem pocalowalemdrift smiesznekierowca jak sprzedaje alfe smiesznewstaw to na tablice swojemu bratuwstaw to na tablice osobyktóra jest chudakobiety o duzych piersiach i rozowych psitkachbesty takie jak wstaw to na tablice osobą które powiiny być za sobąwstaw to na tablice jakiemuś alkoholikowi niech wiewtsaw to na tablicę osobe któa jest mendąwstaw to na tablice osobie która kradniewstaw to na tablice swojemu słudzewstaw to na tablice swojemu słudze niech wie ze pan o nim pamiętawstaw to na tablice osobie która lubi kostki cukruwstaw to komuś na tablice kto ładnie śpiewawstaw to na tablicę osobie która Cię dziś zaskoczyłamówi mąż do żony: - idź po piwo. - ależ kochanie może jakieś magiczne słowo - hokus pokus czary mary wypie...aj po browary!wstaw to na tablice osobie która stawia piwowstaw to na tablice osobie ktora stawia piwo kwejkwklej to na tablice osobie która lubi chodzić bez bluzkiwtaw to komuś na tablice kto ma stawiaćwstaw to na tablice osobie która kocha biżuteriewstaw to na tablice osobie z którą się zaczepiasz h-35wklej to na tablice osobie ktora dużo gadawstaw to na tablice osobie z którą obgaduje dziewczynyto nie dla mnie jezdze alfąwstaw to na tablice osobie ktora wisi ci pieniadzeszuflady w kuchniwstaw to na tablice osobie która jest za chudawstaw to na tablice osobie ktora sie będzie bicwklej to na tablice osobie która sie smieje z niczegokłejk wstaw to na tablice z która chcesz wyjśćrosyjskie nagrobki kwejknasza klasa demotywatory 18mbabcie z wiochy sto aspiryna na twmaniek sdero

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia