Temat: HUMOR

Użytkownik Ogier Avatar strzelec
    Mieszka w
    SD
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.4JTD

Domyślnie

Użytkownik Maniak resoraków Avatar 1234mjm
    Mieszka w
    z za kierownicy
    Auto
    AR GT 1.9 JTD, AR Brera 3.2 JTS Q4

Domyślnie

Może mało śmieszne ale jakie prawdziwe

Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1418918019226.jpg
Wyświetleń:	548
Rozmiar:	32.3 KB
ID:	158158  

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Auto
    155 1.8 16v T.Spark 103 kW 1996r.

Domyślnie

Sam to wymyśliłeś?
    Na prośbę oraz "prośbę" Moderatorów usunąłem link do bloga o użytkownikach i autach AR, co oczywiście nie zmienia mojego nastawienia do WIĘKSZOŚCI właścicieli alf!

Użytkownik Maniak resoraków Avatar 1234mjm
    Mieszka w
    z za kierownicy
    Auto
    AR GT 1.9 JTD, AR Brera 3.2 JTS Q4

Domyślnie

Cytat Napisał omron8 Zobacz post
    Sam to wymyśliłeś?
    jeśli pytanie skierowane do mnie, to nie, natknęłam się na demotach

Użytkownik Romeo Avatar KHOT
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Panzergrau

Domyślnie

W sumie to humor, aczkolwiek prawdziwe do bólu:

http://www.blogomotive.pl/index.php/...o-nie-polecam/
    "Aby zrozumieć „paradoks" konia ciągnącego wóz,
    najlepiej wyobrazić sobie co się będzie działo, jeśli koniowi założymy wrotki."

"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."

Użytkownik Romeo Avatar tomaz
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 CF3 Sportronic | Mazda 3 2.0b

Domyślnie

Cytat Napisał KHOT Zobacz post
    W sumie to humor, aczkolwiek prawdziwe do bólu:
    Dawno tak dobrego tekstu nie czytałem!
    Dzięki KHOT, normalnie stres z całego tygodnia mi zszedł
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    https://www.flickr.com/photos/131042348@N03/albums

Użytkownik Pirat drogowy
    Mieszka w
    Wiskitki
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 170km, FIAT Bravo 1.6 MJT 105km

Domyślnie

Typowy kmiot to napisał.. Po pierwsze, on nie ogarnia, ze ludzie tam kasy nie mają, nie wszyscy piwo złopią, bo wolą samogona, a jedno tanie i tatwe w naprawie auto musi służyć do wszystkiego, bo nie da rady mieć pickupa do gnoju i passka do kościoła. I ten Opel nie bedzie na handel, on u nich siedem żyć jeździł będzie. na picowanie też nie ma, tylko tyle, co pod kościół. I niech popatrzy pod blokami, tam też chlew.

pzdr, tadzikpl

Użytkownik Romeo Avatar KHOT
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Panzergrau

Domyślnie

Oj, zabolało.

A stereotyp to stereotyp, co prawda bym go nie ograniczał do wsi czy nawet małych miasteczek, ale to opisuje ten typ mentalności w którym się znajduje pewna część rodaków - sam pochodzę z takiego małomiasteczkowego środowiska i potwierdzam w 100%

Mówię o grubej warstwie czegoś na desce rozdzielczej – normalnie napisałbym, że chodzi o kurz, ale w tych autach z kurzem to już ma niewiele wspólnego – w tym czymś roztocza mają swoje miasta, miasta mają dzielnice, dzielnice mają osiedla a na tych osiedlach malutkie bejbi-roztocza bawią się w chowanego i berka.
    "Aby zrozumieć „paradoks" konia ciągnącego wóz,
    najlepiej wyobrazić sobie co się będzie działo, jeśli koniowi założymy wrotki."

"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."

Użytkownik Romeo Avatar mattom
    Mieszka w
    dolnoslaskie DZL-> PO
    Auto
    Fiat CROMA 1.9 150ps

Domyślnie

porządek w aucie jest zbyt mainstreamowy
    147 powodów do zadowolenia

ruda cipa

cipa zalana

doustnie czy w czopkach obrazy

wklej to osobie ktora wisi ci piwo

daje ci okejke

wstaw to na tablice osobie która ma cię tam zabraćskype sex cycki cipkawstaw to na tablice osobie która kochasz bestywstaw to na tablice osobie która pije piwośmieszne krowyczary mary engel pencegprzerubka rozmowa z ksoedzem ze. zgrzeszylem pocalowalemdrift smiesznekierowca jak sprzedaje alfe smiesznewstaw to na tablice swojemu bratuwstaw to na tablice osobyktóra jest chudakobiety o duzych piersiach i rozowych psitkachbesty takie jak wstaw to na tablice osobą które powiiny być za sobąwstaw to na tablice jakiemuś alkoholikowi niech wiewtsaw to na tablicę osobe któa jest mendąwstaw to na tablice osobie która kradniewstaw to na tablice swojemu słudzewstaw to na tablice swojemu słudze niech wie ze pan o nim pamiętawstaw to na tablice osobie która lubi kostki cukruwstaw to komuś na tablice kto ładnie śpiewawstaw to na tablicę osobie która Cię dziś zaskoczyłamówi mąż do żony: - idź po piwo. - ależ kochanie może jakieś magiczne słowo - hokus pokus czary mary wypie...aj po browary!wstaw to na tablice osobie która stawia piwowstaw to na tablice osobie ktora stawia piwo kwejkwklej to na tablice osobie która lubi chodzić bez bluzkiwtaw to komuś na tablice kto ma stawiaćwstaw to na tablice osobie która kocha biżuteriewstaw to na tablice osobie z którą się zaczepiasz h-35wklej to na tablice osobie ktora dużo gadawstaw to na tablice osobie z którą obgaduje dziewczynyto nie dla mnie jezdze alfąwstaw to na tablice osobie ktora wisi ci pieniadzeszuflady w kuchniwstaw to na tablice osobie która jest za chudawstaw to na tablice osobie ktora sie będzie bicwklej to na tablice osobie która sie smieje z niczegokłejk wstaw to na tablice z która chcesz wyjśćrosyjskie nagrobki kwejknasza klasa demotywatory 18mbabcie z wiochy sto aspiryna na twmaniek sdero

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia