Strona 545 z 559 PierwszyPierwszy ... 45445495535536537538539540541542543544545546547548549550551552553554555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,441 do 5,450 z 5582

Temat: HUMOR

Użytkownik Romeo Avatar zieloo007
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    156 1.9 jtd, Ford Fusion-wół roboczy

Domyślnie

Użytkownik Romeo Avatar Black Wolf
    Mieszka w
    Sochaczew
    Auto
    Była 159 był c5 jest mondeo 2.5 v6

Alfa w garażu cieszy niczym da Vinci na ścianie salonu

Mieszka w
    Sochaczew
    Auto

Domyślnie

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	comment_Ya7bIlTEhIc6HYh3Pi0EJplff5WLQuqs.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	146.7 KB
ID:	206312Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zlot-fanów-różnych-marek.-Nie-chciałbym-być-na-zlocie-fanów-BMW....jpg
Rozmiar:	52.6 KB
ID:	206313Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	comment_cmnoNwYcuMQDkQpb7EuMuY0xvYHxl7XF,w400.jpg
Rozmiar:	20.6 KB
ID:	206310
    Ostatnio edytowane przez Black Wolf ; 25-07-2016 o 15:40

Mieszka w
    Racibórz
    Auto

Domyślnie

Cytat Napisał Black Wolf Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	comment_Ya7bIlTEhIc6HYh3Pi0EJplff5WLQuqs.jpg
Rozmiar:	146.7 KB
ID:	206312Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zlot-fanów-różnych-marek.-Nie-chciałbym-być-na-zlocie-fanów-BMW....jpg
Rozmiar:	52.6 KB
ID:	206313Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	comment_cmnoNwYcuMQDkQpb7EuMuY0xvYHxl7XF,w400.jpg
Rozmiar:	20.6 KB
ID:	206310
    Byyyło już...

- - - Updated - - -

Mieszka w
    Sochaczew
    Auto

Domyślnie

https://www.youtube.com/watch?v=zj5L6-D06EI
    Dla mnie najlepsze od 2;31

Użytkownik Alfa i Omega Avatar Krzysztof
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo 159 JTDM 1.9 Q-Tronic

Domyślnie

Jak sprzedać Alfę 166? http://olx.pl/i2/oferta/alfa-romeo-1...tml#9e82f9b1a4
    Ponieważ ogłoszenia szybko znikają z netu, to pozwolę sobie tu zacytować sprzedającego w całości:

Witam, mam na sprzedaż Alfę 166 z silnikiem 2,4 jtd.
    Zacznę od wad pojazdu, bo zdjęcia mogą mocno Was zmylić. Nie, nie jest to okazja i dotyk midasa, powiedziałbym bardziej, ze otwierając to ogłoszenie wchodzisz w bagno.
    Auto dostałem w rozliczeniu za projekty...nie wiem, czy mój projekt był tak słaby, że postanowiłem przyjać ten...dyliżans w swoje progi...ale pięknie nie jest. Na pojeżdzie prawdopodobnie jest 8 wiader szpachli, człowiek od którego brałem pojazd, mówił, ze zleciało na nią jakieś "drzewko" według mnie mogłaby być to sekwoja 200 letnia... Lakier pęka prawie wszędzie, o dachu nie wspomnę, bo tam dzieje się prawdziwy armagedon...wydaję mi sie, ze pierwszy jej właściciel garażował ją na jej plecach.
    Polakierowana jest tak, że w nocy i z odległosci 2metrów wygląda jak milion dolarów, z metra jak gówno.
    Pamiętajmy, że wciąż mówimy o królowej lawet więc lista wad jeszcze nie jest skończona.
    Z tyłu jest pęknięty przewód hamulcowy więc hamuje pod warunkiem, że wozisz kotwicę w aucie.
    Przegląd oczywiście skończył sie chyba sto lat temu, a ubezpieczenie kończy się na dniach ( chyba żadna ubezpieczalnia nie jest tak durna, żeby ubezpieczyć Alfę Romeo ).
    Zawieszenie coś tam stuka, puka ale jedzie prosto, skręca i w sumie tłumi coś tam nierówności.
    To teraz plusy...( wbrew pozorom nie zacytuję klasyka, że plusa, to na akumulatorze szukaj w Alfie)
    Wnętrze, jest na Rapie, jak już uda wejść sie do środka ( po drodze nie załamując sie wyglądem zewnętrznym ) to wchodzimy w inny świat. Jasna skóra, fotele MOMO, klima ( nie wiem, czy działa bo mam ten samochód głęboko w du..ie ) telefon ( to działa ) , zmieniarka płyt i inne opcje typu pełna elektryka.
    Silnik hula jak zły, tutaj nie powiem złego słowa, bo odpala bez problemu, dzwięk ma jak rasowe Ferrari, a pali mniej niż Matiz na pedały.
    Trzeba przyznać, że dynamiczny jest.
    Ma zamontowane ksenony ( nie takie za 12 złotych )
    Polecam samobójcom albo ludziom, którzy chcą to wziać na części. Jak podjedziesz pod remizę i postawisz auto bokiem ( przód wygląda jak niedorobiony węgorz z palcem w du..ie ) to jest nawet szansa, że poderwiesz laski ( i wcale nie musi być niewidoma )
    Co do pytań, nie sprzedaję na części, nie wożę na pogrzeby i nie wiem, czy przebieg jest prawdziwy. Jest nowy akumulator i nic poza tym. Dobra, wlałem jeszcze nowy olej i tak sobie stoi rok u mnie.
    P.S. O dziwo jest garażowana u mnie na hali i tym razem już nie plecach
    Pozdrawiam. Michał
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)

Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Auto
    brak

Domyślnie

Pani premier Indii składa wizytę w Rosji. Putin postanowił najpierw pokazać jej Moskwę, więc zabrał ją do limuzyny i ją obwozi. Przypomniał sobie, ze swojej wizyty w Indiach, brud jaki tam panował i zaczyna się podśmiewać z tamtejszych warunków sanitarnych:
    - A jak byłem u was to zauważyłem, że wszędzie pełno odchodów na ulicach macie...
    Zawstydziła się niezmiernie pani premier, ale zniewagę przełknęła, jadą dalej, a tu na Placu Czerwonym jakiś koleś kuca na środku i załatwia dużą potrzebę. Pani premier z triumfem w oczach pokazuje to Putinowi, ten wkurwił się strasznie i mówi do swojego Kafara:
    - Wania idź zastrzel tego matoła, obciach robi...
    Wania podchodzi, zamienia kilka słów, chowa pistolet i wraca szybko do limuzyny.
    - Nie mogłem go zastrzelić... to ambasador Indii.

Użytkownik Maniak resoraków Avatar Vincenzo
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo 120 KM

Domyślnie

Pewnie znacie, ale żart ostatnio aktualny:

Papież wyjechał na przejażdżkę samochodowa, oczywiście prowadził szofer. Jednak ze papież bardzo nudził się "z tyłu" limuzyny nacisnął guzik interkomu i mówi do kierowcy:
    - Chciałbym teraz poprowadzić. Kierowca miał dylemat, bo nie wolno mu było się zamieniać, ale papież to papież.
    - Zgoda - powiedział i przesiedli się. Gdy tylko za kierowca zamknęły się drzwi papież ruszył z piskiem opon. Na prostych osiągał prędkość do 240 km/h, zakręty robił na dwóch kolach, słowem prosił się o interwencje bożą. Dzięki niebiosom zatrzymał ich policjant. Stróż prawa podszedł do okna kierowcy (szyby były przyciemniane) i puka.
    - Zrobiłem coś nie tak? - pyta papież gdy uchyliło się okno.
    - Eee, proszę chwile poczekać - powiedział speszony policjant i poszedł do samochodu zawiadomić centrale przez radio.
    - Halo centrala? Dajcie komisarza!
    - Tu komisarz, o co chodzi?
    - Zatrzymałem osobistość... co robić?
    - Zatrzymałeś premiera? - pyta spokojnym tonem przełożony.
    - Nie... - Prezydenta?! - tym razem dało sie słyszeć w jego glosie panikę.
    - Nie... - Boże jedyny! To kogo zatrzymałeś?! - komisarz już prawie płakał z bezsilnej złości.
    - Nie wiem, ale sam papież jest jego szoferem...

Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Auto
    romeo

Domyślnie

A wiecie dlaczego niewidome dzieci tak lubią bułki z makiem?
    Bo na każdej jest inna historyjka

Mieszka w
    Racibórz
    Auto

Domyślnie

Cytat Napisał connec Zobacz post
    A wiecie dlaczego niewidome dzieci tak lubią bułki z makiem?
    Bo na każdej jest inna historyjka

ruda cipa

cipa zalana

doustnie czy w czopkach obrazy

wklej to osobie ktora wisi ci piwo

daje ci okejke

wstaw to na tablice osobie która ma cię tam zabraćskype sex cycki cipkawstaw to na tablice osobie która kochasz bestywstaw to na tablice osobie która pije piwośmieszne krowyczary mary engel pencegprzerubka rozmowa z ksoedzem ze. zgrzeszylem pocalowalemdrift smiesznekierowca jak sprzedaje alfe smiesznewstaw to na tablice swojemu bratuwstaw to na tablice osobyktóra jest chudakobiety o duzych piersiach i rozowych psitkachbesty takie jak wstaw to na tablice osobą które powiiny być za sobąwstaw to na tablice jakiemuś alkoholikowi niech wiewtsaw to na tablicę osobe któa jest mendąwstaw to na tablice osobie która kradniewstaw to na tablice swojemu słudzewstaw to na tablice swojemu słudze niech wie ze pan o nim pamiętawstaw to na tablice osobie która lubi kostki cukruwstaw to komuś na tablice kto ładnie śpiewawstaw to na tablicę osobie która Cię dziś zaskoczyłamówi mąż do żony: - idź po piwo. - ależ kochanie może jakieś magiczne słowo - hokus pokus czary mary wypie...aj po browary!wstaw to na tablice osobie która stawia piwowstaw to na tablice osobie ktora stawia piwo kwejkwklej to na tablice osobie która lubi chodzić bez bluzkiwtaw to komuś na tablice kto ma stawiaćwstaw to na tablice osobie która kocha biżuteriewstaw to na tablice osobie z którą się zaczepiasz h-35wklej to na tablice osobie ktora dużo gadawstaw to na tablice osobie z którą obgaduje dziewczynyto nie dla mnie jezdze alfąwstaw to na tablice osobie ktora wisi ci pieniadzeszuflady w kuchniwstaw to na tablice osobie która jest za chudawstaw to na tablice osobie ktora sie będzie bicwklej to na tablice osobie która sie smieje z niczegokłejk wstaw to na tablice z która chcesz wyjśćrosyjskie nagrobki kwejknasza klasa demotywatory 18mbabcie z wiochy sto aspiryna na twmaniek sdero

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia