Strona 6 z 559 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151656106506 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 5583

Temat: HUMOR

bassman
    Gość

Domyślnie

:mrgreen:

artii_!3
    Gość

Domyślnie

Wiecie co różni blondynke z żabą??.... Bo Blondynka nic nie kuma

gosia
    Gość

Domyślnie

Maciek jak masz wicej to mi tez mozesz wyslac na maila ) jak nie bedziesz mial co robic i chwile czasu z gorki dzieki

Użytkownik Romeo Avatar phantom71
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    AR 156 1.8TS 16V 10.1998

Domyślnie

hehehe dobre dobre, no to i ja sie przyłączę

ZNAJDŹ RÓŻNICĘ

Administrator ds. zlotu Romeo Avatar fr33
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Auto
    164 Super TS

Domyślnie

----------

Czasami Lech Kaczyński budzi się ze strachem, a czasami wcale jej nie budzi. Wink

-----------

Tania i Masza zawsze chcieli zwiedzić Galerię Tretiakowską, ale pieniędzy starczało tylko na wódkę.

-----------

Cmentarz, mżący deszcz, wilgotno, przygnębienie, mglisto.
    Wszyscy przemokli i zmarzli.
    I tylko ja jeden leżę w suchej i ciepłej skrzynce...

----------

Faraon planuje swój pogrzeb, przegląda oferty, a tam... kryptoreklama.

----------

- Dziadku, co robisz z tą butelką? Budujesz w niej żaglowiec?
    - Z początku to nawet chciałem, ale teraz to już tylko chciałbym wyciągnąć rękę.

-----------

Żona skarży się mężowi
    - Wczoraj koło spożywczaka, kilku pijaczków nazwalo mnie dziwką!!!
    - A po co łazisz tam gdzie cię znają?

-----------

Słowo "aerobic" wymyślili instruktorzy, którzy doszli do wniosku, że jeżeli chcą brać od każdego 30 zł za godzinę, to nie może się to nazywać "skakanie i wymachiwanie łapami".

-----------

Archeologom udało się całkowicie odszyfrować napis na płytach darowanych Mojżeszowi. Okazało się, że przykazanie było tylko jedno
    "Nie z czasownikami pisze się osobno. Na przykład: nie zabijaj, nie kradnij, nie cudzołóż itd".

-----------

Kiedy moja babcia miała 60 lat, zaczęła biegać 10 kilometrów dziennie. Teraz ma 90 i nikt nie wie, gdzie jest.

-----------

Na początku nie było niczego. I Bóg rzekł: niech będzie światłość. Dalej nie było niczego, ale było to lepiej widać.

-----------

W mongolskich kinder-niespodziankach jest zawsze jedna i ta sama zabawka - żółtko!

-----------

Moja babcia miała bardzo wielu kochanków, dlatego na genealogicznym drzewie przedstawiona jest jako dziupla.

-----------

Małego niedźwiadka Alexa uniosła kra na środek morza.
    Pewnie by umarł z głodu i chłodu, gdyby lodołamacz "Arktyka" nie wkręcił go w śrubę...

-----------

Student zauważa w pociągu Alberta Einsteina i zagaduje:
    Przepraszam profesorze, czy Nowy York zatrzymuje się przy tym pociągu?

-----------

Dziewczyna była doskonale ułożona, tylko ręka tak jakoś dziwnie wystawała z walizki.

-----------

Jezus jest światłością. Ćmy muszą go uwielbiać.

-----------

Biegnie po wsi stado uzbrojonych po zęby świń. Dowódca stada pyta przechodzącego mieszkańca: - Chłopie! Rzeźnika szukam!

-----------

Żona jest jak słoń: popatrzeć można, ale po co komu swój słoń?

-----------

Gdyby Kaczyńscy byli trojaczkami, bałbym się następnego konklawe...

-----------

Jeżeli złotą rybkę położyć na patelni, to liczba życzeń zwiększa się automatycznie do pięćdziesięciu...

-----------

Jaka powinna była być kobieta?
    96% mężczyzn odpowiedziało: jak przychodnia - czysta, ogólnodostępna i bezpłatna.

------------

Agencja Reuters, powołując się na anonimowego informatora podała, że David Hasellhoff zawitał z wizytą w Klewkach. Oburzeni Talibowie i kosmici, zamieszkujący podolsztyńską miejscowość, gorąco zaprzeczają doniesieniom.

------------

W austriackich Alpach żyją pewne psy – bernardyny . Zimą one szukają zaginionych w śniegu turystów... i tym żyją...

------------

PROMOCJA!
    Tylko do końca tego tygodnia wszyscy klienci w naszym sklepie obsługiwani będą poza kolejnością.

------------

Myszka za kotka, kotek za pieska , piesek za wnuczka, wnuczek za babcię , babcia za dziadka - tak mści się sycylijska mafia.

------------

W Estonii policja wytropiła dużą partię fałszywych studolarowych Euro.

------------

Wiele dziewczyn krępuje się pojawiać się na ulicy z nieumalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.

------------

- Jaka jest różnica między talibem a zdradzonym mężem?
    - Obaj polują na niewiernych, ale zdradzony mąż przynajmniej wie, za co...

-----------

- AAAAAAAAA!!! Doktorze!?! Co mi jest?!!
    - AAAAAAAA!!! Mój Boże!!! Co panu jest?!

------------

Szczyt roztargnienia? Wymienić jako szklarz 30 szyb w oknach i dopiero potem się zorientować, że to Twoje okulary są pęknięte.

------------

By dowiedzieć się, czy barszcz jest posolony, należy opuścić w niego dwie elektrody, i puścić po nich prąd. Jeżeli pojawi się zapach chloru - znaczy, barszcz już jest posolony.

------------

W dawnej Sparcie słabe i brzydkie niemowlęta były zrzucane w przepaść. To dlatego nie mieli dobrych szachistów.

ViP Romeo Avatar williamdrake
    Mieszka w
    Erlensee (de)
    Auto
    AR 145 2.0 TS QV, Peugeot 207 1.4 Vti

Domyślnie

"Czasem Kaczyński budzi się ze strachem a czasem..wcale jej nie budzi..."
    Ik@r 1111
    AR 33 1.7 IE 2000-2008 r.
    AR 145 2.0 16V TS 2008-...

Mieszka w
    Erlensee (de)
    Auto
    Ik@r 1111

Mieszka w
    Erlensee (de)
    Auto

Domyślnie

Hehe, a słyszeliście ,że już mamy tylko 8 planet w naszym układzie słonecznym? Mam pewne podejrzenia (skoro księżyc da się zakosić to i Plutona też można)... :wink:
    Ik@r 1111

Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan

Domyślnie Coperfield się chowa

Poniżej fotki :mrgreen: :mrgreen:

... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

Użytkownik Alfa i Omega
    Mieszka w
    Jastrzębie Zdrój
    Auto
    była AR 146 1.6 TS 99r, jest Lancia Lybra 1.8

Domyślnie

heheehh ładna bania z tymi podobiznami
    Zaraziłem się wirusem alfa

ruda cipa

cipa zalana

doustnie czy w czopkach obrazy

wklej to osobie ktora wisi ci piwo

daje ci okejke

wstaw to na tablice osobie która ma cię tam zabraćskype sex cycki cipkawstaw to na tablice osobie która kochasz bestywstaw to na tablice osobie która pije piwośmieszne krowyczary mary engel pencegprzerubka rozmowa z ksoedzem ze. zgrzeszylem pocalowalemdrift smiesznekierowca jak sprzedaje alfe smiesznewstaw to na tablice swojemu bratuwstaw to na tablice osobyktóra jest chudakobiety o duzych piersiach i rozowych psitkachbesty takie jak wstaw to na tablice osobą które powiiny być za sobąwstaw to na tablice jakiemuś alkoholikowi niech wiewtsaw to na tablicę osobe któa jest mendąwstaw to na tablice osobie która kradniewstaw to na tablice swojemu słudzewstaw to na tablice swojemu słudze niech wie ze pan o nim pamiętawstaw to na tablice osobie która lubi kostki cukruwstaw to komuś na tablice kto ładnie śpiewawstaw to na tablicę osobie która Cię dziś zaskoczyłamówi mąż do żony: - idź po piwo. - ależ kochanie może jakieś magiczne słowo - hokus pokus czary mary wypie...aj po browary!wstaw to na tablice osobie która stawia piwowstaw to na tablice osobie ktora stawia piwo kwejkwklej to na tablice osobie która lubi chodzić bez bluzkiwtaw to komuś na tablice kto ma stawiaćwstaw to na tablice osobie która kocha biżuteriewstaw to na tablice osobie z którą się zaczepiasz h-35wklej to na tablice osobie ktora dużo gadawstaw to na tablice osobie z którą obgaduje dziewczynyto nie dla mnie jezdze alfąwstaw to na tablice osobie ktora wisi ci pieniadzeszuflady w kuchniwstaw to na tablice osobie która jest za chudawstaw to na tablice osobie ktora sie będzie bicwklej to na tablice osobie która sie smieje z niczegokłejk wstaw to na tablice z która chcesz wyjśćrosyjskie nagrobki kwejknasza klasa demotywatory 18mbabcie z wiochy sto aspiryna na twmaniek sdero

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia