Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
Wyświetlany wątek znajduje się w dziale Hyde Park - Rozmowy na każdy temat, nie kwalifikujące się do pozostałych działów - motoryzacja, elektronika, GSM, humor, gry wideo, polityka, wczasy za granicą, rozrywka, hobby.
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pawyl007
    Mieszka w
    Leszno
    Auto
    Alfa Romeo 147 1,9JTD 140KM
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    3 d 7 h 17 m

Domyślnie Jak długo mogę jeździć autem na francuskich blachach?

Witam! Kupiłem auto z francji, mam oryginalne blachy francuskie i tu nasuwa się moje pytanie: Jak długo mogę na nich jeździć? Zaznaczam że na fakturze z francji mam datę na 16.05.2012. Mam nadzieję, że będziecie w stanie mi pomóc.
    Pozdrawiam!

Użytkownik Pirat drogowy
    Mieszka w
    Gdynia-Glasgow
    Auto
    Alfa.
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    11 d 11 h 23 m

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

1. [159] Navi - problemy (nie dzwoni, cd error, zawiesza sie, nie uruchamia itp)
    Utworzone przez Artorius w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 21-02-2013, 22:11
  2. jak długo mozna jeździć na polskich blachach w anglii?
    Utworzone przez lukas1983 w dziale Emigranci
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 07-01-2013, 20:14
  3. [159] Mogę odbierać, ale nie mogę dzwonić z telefonu wbudowanego w Navi
    Utworzone przez Condelone w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28-12-2010, 22:35
  4. Nie mogę otworzyć auta z pilota + nie mogę odpalić.
    Utworzone przez pawelmynia w dziale 156
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 28-12-2010, 22:28
  5. czarna 147 GTA na blachach CNA
    Utworzone przez Alfista w dziale Hyde Park
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-04-2009, 11:13

Tagi dla tego tematu

Tagi użytkowników

czy mozna jezdzic na zagranicznej rejestracji

jak długo można jeździć na zagranicznych tablicach

ile mozna jezdzic na tablicach zagranicznych francji

ile można jeździć na francuskich blachach

jak długo na obcych tablicach

jesli chce jezdzici samochodem czyjms to moge

ile mozna jezdzic na francuskich tablicach

ile czasu mozna jezdzic na zagranicznych numerach

auto na obcych blachach

jazda na francuskich tablicach rejestracyjnych

czy mozna jezdzic na tablicach z francji

jak dlugo mozna jezdzic zagranicznym samochodem w polsce

jazda na francuskich tablicach w polsce

ile mozna jezdzic na francuskich blachach

czy można jechać na obcejczy można jezdzić na samochodem na francuskich tablicachczy można jechać na tablicach francuskich po polsceauto z francji jazda po polsceile mozna jezdzic na zagranicznych blachachjazda na obcych tablicach w polsce 2012czy zagraniczne blachyczy można jeździć na francuskich numerachjakie dokumenty do rejestracji samochodu z francji 2010ile czasu na rejestracje auta z francjido kiedy mozna jezdzic na francuskich tablicachkupiłam auto na francuskich tablicachile czasu aby jezdzic autem na zagranicznych rejestracjachczy autem z francji mogę jeździćauto zagranicy ile mozna jezdzic bez rejestracjijak dlugo jazda samochodem na obcych tablicachczy mozna na obcej rehestracji jezdic w polscejak długo na polskich tablicach można jeździć we francjijazda samochodem na obcej rejestracjijazda na obcych tablicachjazda na zagranicznych tablicachczy można jeżdzić samochodem na rejestracjachjazda autem na zagranicznych tablicach 2013ile czasu moge jezdzic na obcych tablicachauto na zagranicznych tablicach w polscejak dlugo mozna w polsce jezdzic zagranicznym samochodemmoge jezdzic na obcych rejestracjach jak dlugokupilem samochod na zagranicznych numerachjak dlugo mozna jezdzic na obcej rejestracjijak długo można jeżdzić na polskich tablicachwe francjiczy mogę jeździć na francyskich tablicachczy mozna jezdzic na francuskich rejestracjachjazda autem z francji dokumentypolskie tablice we francjimozna jezdzic w polsce na tablicach francjijak sprawdzić samochód na zagranicznych blachachmozna jezdzic we francjiczy morzna jechać na tablicach francuskichczy mozna jezdzic na zagranicznych tablicachczy moge jeździc samochodem na francuskich blachachrejestracja samochodu na obcych numerach 2012ile czasu mogę jeździć na zagranicznych numerachjak dlogo mozna jezdzic auto z francjiile mozna jezdzic na francuskich nrile czasu można jeżdzić autemczy mogę jeździć autem na francuskich tablicachjazda na francuskich tablicach 2013jazda samochodem na zagranicznych tablicachile mozna jezdzic na ocych blachachczy na francuskich tablicach mogę jeździć po polscejak dlugo mozna jedzic polskim autem we francjiczy mogę jeżdzić na zagranicznej rejestracjiczy można jeżdzić na zagranicznych tablicach 2012auto na francuskich blachachile czasu można jezdzic na tablicach z zagranicyjazda samochodem na obcych blachachmożna jezdzić na francuskich tablicachczy mozna jezdzic na francuskich numer

Zakładki

Uprawnienia