Temat: Fajne linki

Użytkownik Romeo Avatar Qki
    Mieszka w
    Zamość, Lublin
    Auto
    AR 156 2.4 JTD 20V

Domyślnie

Po ABS i po rozdziale siły hamowania = dzwon jak szalony.
    Ja bardziej proponuję w takich warunkach jak wyżej, ustawić samochód żebyś miał prostą ze 30 m przed sobą, wrzucić ręczny i jechać do przodu, tyle o i ile u mnie zaraz wyskoczy błąd ESP i ABS wszystko szlag trafi (aż do ponownego uruchomienia samochodu - wyjdź i wejdź z powrotem ) ale u Ciebie przy Q4 będzie ciągnąć na siłę ręczny i troche to bedzie nie bardzo.. nie wiem jak sie zachowa..

Kayrol
    Gość

Domyślnie

nauczyłem sie szybko robic tak, zeby esp nie dawało o sobie znaku

Użytkownik Romeo Avatar saroo
    Mieszka w
    Nidzica
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.7 16v Bx. Alfa Romeo 164 3.0 V6

Domyślnie

Ameryka to wolny kraj. Tylko w Ameryce możesz zostać aresztowany za tańczenie w miejscu publicznym:

Kayrol
    Gość

Domyślnie

nie zostali aresztowani za tanczenie tylko ze niewykonywanie prostych poleceń i proźby oficera(ów)
    którka piłak , on mówi zeby nie tanczyli, każe im odejśc a oni robią na złośc i densują
    nie wykonywanie polecen policjanta w usa to przestepstwo, wiesz co sie dzieje jak policja cie zatrzymuje a ty wysiadasz z samochodu i idziesz w ich kierunku ? wyciagają broń, celują ci w głowe i krzyczą zebys padał na ziemie, później tylko JAIL za darmo.

btw, tańczyli z okazji " rocznicy śmierci " jakiegoś Tomasa Jefersona i policja uwazała ze ich zachowanie jest " nie na miejscu "
    Ostatnio edytowane przez Kayrol ; 20-12-2011 o 03:20

Użytkownik Rowerzysta Avatar Manieq
    Mieszka w
    SS
    Auto
    166 2.4 Collezione

Domyślnie

u tych "debili" przepraszam ...albo nie ? /chodzi o hAmeriiikkooonów ściślej USA/ nie na miejscu jest wszystko ,demokracja?? hahahahahahaha BEKA MAX z tej demokracji< to słowo niedługo zmieni swoje oblicze jeśli pacany się postarająNazwa:  pszczola.gif
Wyświetleń: 234
Rozmiar:  5.3 KB. atfu do N'tej

Użytkownik Alfa i Omega Avatar adam.st
    Mieszka w
    Kraków, Poland, Poland
    Auto
    AR156 2.016VTS oraz AR159 1.9JTD

Domyślnie

Jaka dla mnie, pseudo policja. To samo jak z kopaniem przechodnia podczas święta niepodległości. Coraz bardziej ograniczają naszą wolność..

Poza tym, "nie wykonywanie poleceń" - nie wiem czym ta pierwsza para zawiniła - za to, że leciutko się bujali. To jak idę i naturalny ruch mego ciała wymaga tego, aby przechylało się w lewo i prawo, to jest określony prawnie maksymalny kąt wychylenia rozgraniczający chód od tańca? Wątpię... A ze strony tych policjantów widzę tylko pokłady agresji, chęci pokazania swego jajestemstwa i ego. Głównie policjanci tacy nie pokończyli żadnej wymagającej szkoły, pewnie nie byli zbytnio lubiani lub popularni dorastając i za tym mundurem kryją tak naprawdę swój strach.

I nie to, że ja jestem jakimś szczylem "jp, jp na 100%" bo jakaś jednostka do sprawowania porządku musi być, nigdy nie szerzyłem jakiejś nienawiści do policji, nie można chodzić i frywolnie mordować ludzi, ale za tańczenie, albo typowe zbieranie mandatów jak widzę notorycznie tu w poznaniu - staną 40m od skrzyżowania w ciemnych mundurach, często po 17 jak jest ciemno, albo na postoju taksówek radiowozem się chowają i wypisują - a nie mogą stanąć przy przejściu i zatrzymywać mówiąc "nie wolno przechodzić, jest czerwone"? Mogą, tylko nie zbiorą na podwyżki świąteczne... - this is fucking ridiculous!

Aha, ja nie dałem się ani razu na tą ich pułapkę złapać także żeby nie było że się burzę bo dostałem mandat - to jest po prostu niepoprawne. A najbardziej mnie śmieszyło, jak zatrzymałem biegnącego kolesia przed światłami, pokazując mu czerwone a potem na policjantów - bezcenne

Po prostu pamiętajmy, że policjanci to też ludzie - są rozsądni, postępujący zgodnie z prawem i w interesie ludzi, ale są też i kretyni próbujący odreagować to, że byli całe życie nikim, myśląc że jak dostaną mundur, to są panami świata. Sory ale za dużo naczytałem się o przekraczaniu ich jurysdykcji - nawet na ten moment, jak piszę tego posta pamiętam kilka spraw - koleś pomógł wyłowić drugiemu jego tonącego brata, niestety tamten zginął, jeden z braci który przeżył był w szoku i nie chciał wsiąść do radiowozu, policjanci na siłę go chcieli wrzucić do auta, wtedy ten co pomagał chciał mu pomóc, przemówić do policjanta - złapał go za ramię. Wtem skupili się na nim, pobili i wrzucili obu do radiowozu dodatkowo traktując gazem pieprzowym. Nie mógł oddychać więc wybił okno (pomagający). Po dowiezieniu pomagającego na komendę skatowali go kilkakrotnie pałkami, wrzucili do celi, znowu pobili rękoma, zostawili, po 10 minutach wrócili, on już trzymał się ławki bo wiedział że znów chcą go prowadzić na bicie, uderzali go pałkami po nogach, puścił bo już był bezsilny i wtedy go zostawili. Wyrok dostał 2000 zł (2 tysiące!) za zbitą szybę i coś jeszcze, tego nie pamiętam (chyba oskarżony o pobicie był). Było w gazetach internetowych - gdzieś w Wawie o ile się nie mylę. Dróga sytuacja - ostatnio dzień niepodległości. Policjant zaatakował i pobił człowieka, który szedł chodnikiem. Potem zeznawał że ten człowiek rzucił cegłą (nie wiedział, ketyrn, że film jest na internecie...) i zaatakował policjanta, zaś na filmie widać iż jest zupełnie na odwrót. Pobity przez policjanta-przestępce przechodzień dostał grzywnę (3 tys.?) i też coś za pobicie.
    Ostatnio edytowane przez adam.st ; 21-12-2011 o 00:43

ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC

Domyślnie

A powiedz mi, czemu ludzie nie mają respektu dla Policji? Bo się ich nie boją. Takie teraz czasy się zrobiły że każdy odważny robi co chce, a potem do gliniarza "bo co mi zrobisz?". No i tu jest sedno sprawy:
    a) nic nie zrobi, bo nie powinien i ludziska dalej mają Policję w głębokim poważaniu
    b) zrobi porządek, nadszarpując reputację. wzbudzi to rzecz jasna agresję ale w jakimś stopniu ktoś pomyśli zanim dostanie wpieprz

Tak samo zobaczcie co się w szkołach dzieje. Bardzo podobna sytuacja.

Nie jestem zwolennikiem przemocy wobec zatrzymanych, ale policję powinno się respektować.
    Z Amerykanów akurat powinniśmy brać przykład. Działa jak działa, ale jak na policjanta podniesiesz rękę to jest po tobie. Każdy to wie, dlatego jest tam porządek
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

2002 Opel Zafira OPC

1999 Volvo V70

Użytkownik Romeo Avatar saroo
    Mieszka w
    Nidzica
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.7 16v Bx. Alfa Romeo 164 3.0 V6

Domyślnie

Mitsubishi Lancer Evo X w służbie policji z Podlasia:
    http://moto.gadu-gadu.pl/56888523069...owoz-w-policji

Użytkownik Rowerzysta Avatar Manieq
    Mieszka w
    SS
    Auto
    166 2.4 Collezione

Domyślnie

Cytat Napisał bobryt Zobacz post
    Z Amerykanów akurat powinniśmy brać przykład
    <WTF> ...Z hAMerikkonuf tych z usa ,nie powinniśmy brac' przykładu ,i to w żadnym chyba wypadku. Tam to jest patologia życia. ..przynajmiej dla rozsądnego rozsądku. beka max ,z nich przykład <dobre> ....
    Tylko bez urazy proszę ,masz pełne prawo do swojego zdania ,jak narazie......

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    Dębica
    Auto
    AR 156 1,8 TS 2001; Croma 1,9 16V 2005

Domyślnie

Cytat Napisał Manieq Zobacz post
    <WTF> ...Z hAMerikkonuf tych z usa ,nie powinniśmy brac' przykładu ,i to w żadnym chyba wypadku. Tam to jest patologia życia. ..przynajmiej dla rozsądnego rozsądku. beka max ,z nich przykład <dobre> ....
    Tylko bez urazy proszę ,masz pełne prawo do swojego zdania ,jak narazie......
    kolego a byles kiedys w USA?
    podejrzewam ze nie i cala sytuacje USA znasz z TV i innycxh srodkkow masowego przekazu.
    prawda jest taka ze policja w PL i policja w USA to niebo a ziemia. dlaczego ludzie w PL nie szanuja policji? bo kazdy wie jak dzialaja, przekraczaja uprawnienia na swoja korzysc, a jak ktos im udowodni przekroczenie uprawnien to sprawa jest szybko zamiatana pod dywan.
    w USA policja jest calkowicie inna, zatrzymuja cie lub legitymuja to dzien dobry, jak sie masz i pelna kultura, ludzie wiedza ze policja im pomaga, szanuja ich i czuja przed nimi respekt. przy kontroli drogowej policjant podchodzi do auta ale jedna reke trzyma na kaburze zeby giwere w razie czego wyciagnac dlatego nikt z auta nie wychodzi, wykonuja polecenia policjanta.
    Z powodów osobistych i światopoglądowych odmawiam składania zeznań.

PILKA NOZNA DLA KIBOLI !!!