Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 71
    Administrator ds. serwera Romeo
    Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    156 SW 1.9 JTDm

Domyślnie

Cytat Napisał _zagiel_
    Tuti za naszych czasow listkow jeszcze nie dawali to bylo niby w planach ale jakos wtedy nikomu nie wyszlo.
    ale te klony to ja pamietam jeszcze z dziecinstwa... ze ludize je na autach mieli i nigdy nie wiedzialem co to jest

Użytkownik Rowerzysta Avatar łukasz i kasia
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD

Domyślnie

listek oznacza ,,swiezo upieczonego'' kierowce i uwazam ze to jest dobra sprawa z wielu wzgledow. ale co oznacza ryba na samochodzie? spotkalem kilka samochodow z taka naklejka i dalej niewiem o co chodzi. wie ktos?
    łukasz155

Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    156 SW 1.9 JTDm

Domyślnie

Cytat Napisał łukasz i kasia
    ale co oznacza ryba na samochodzie? spotkalem kilka samochodow z taka naklejka i dalej niewiem o co chodzi. wiew ktos?
    to symbol chrzescijan... w czasach rzymian malowali rybe na domach czy cos takiego czemu akurat najklejaja je na autach? nie wiem moze to jakies blogoslawienstwo czy cos

z listkiem to dobry pomysl... lepiej, zeby starsi kierowcy trzymali odstep za mlodymi niz zeby potem mieli ich w nerwach z auta wywlekac

lepiej zaloz ten listek, zwlaszcza ze mieszkasz w miescie, a tam wjechac komus w du... nietrudno a mlodym czasem sie zdarza zapomniej spojrzec w lusterko

Użytkownik Rowerzysta Avatar łukasz i kasia
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD

Domyślnie

czyli ta ryba to na wloskich samochdach powinna byc, ktorymi jezdza chrzescijanie

bo w sumie ta rybe to przewaznie na fiatach widzialem
    łukasz155

Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    156 SW 1.9 JTDm

Domyślnie

Cytat Napisał łukasz i kasia
    czyli ta ryba to na wloskich samochdach powinna byc, ktorymi jezdza chrzescijanie

bo w sumie ta rybe to przewaznie na fiatach widzialem
    moj nauczyciel mial na corsie - moze ta nazwa pochodzi z wloskiego?
    a najlepsze jest to, ze nam twardo wpajal ze jest zydem...

Administrator ds. moderatorów Romeo Avatar 75andrew155
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V

Domyślnie

Tak to jakies tam wyznanie i oni się tak rozpoznaja kiedyś na stadionie Gwardii W-wa mieli taki zjazd jechowych czy jakiś tam i mieli ryby naklejone na autach. Za moich młodych czasów listka nikt się nie wstydził oprócz mnie :mrgreen:

Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

Użytkownik Alfa i Omega
    Mieszka w
    Solec Kujawski
    Auto
    33 Q4, 156 SW 2,4 JTD

Domyślnie

Tuti listki byly kiedys a pozniej o nich zapomnieli a "za naszych czasow" chodzilo o to ze wtedy jak zdawalismy na prawko bo chyba mi sie wydaje ten sam rocznik jestesmy ;] A rybka jest dla chrzescijan ze w razie wypadku to znak ze mozna im krew przetoczyc bo niektore wyznania tego zabraniaja :] wydaje mi sie ze to o to lotto ;]

Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    156 SW 1.9 JTDm

Domyślnie

Cytat Napisał _zagiel_
    Tuti listki byly kiedys a pozniej o nich zapomnieli a "za naszych czasow" chodzilo o to ze wtedy jak zdawalismy na prawko bo chyba mi sie wydaje ten sam rocznik jestesmy ;] A rybka jest dla chrzescijan ze w razie wypadku to znak ze mozna im krew przetoczyc bo niektore wyznania tego zabraniaja :] wydaje mi sie ze to o to lotto ;]
    jak chodzilem do podstawowki to myslalem,ze to auta przywiezione z kanady
    ja rocznik 86... nie wiem jak Ty bo nie wpisales w profilu

Redaktor naczelny Romeo Avatar fiergloo
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 164 3.012v Automat // Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL// Lancia Kappa 2.4JTD FL

Domyślnie

Ja jestem synem zawodowego kierowcy i bylem troche pod presją na samym poczatku. Ale ze jezdzilem caly czas z ojcem obserwowalem jak to jest. To do dzisiaj mi zostało, że w lusterka patrze dość często, niektórzy twierdzą że więcej patrze w lustra niż do przodu. Kierunkowskaz na 100 metrów do skrzyżowania to obowiązek, bo pamiętam jak ojciec sie wkurzał na ludzi co nie używają kierunków. Ogólnie płynność jazdy to u mnie musi być, bo też pamiętam jak ojciec najeżdżał na kolesi co raz jechali 120 gdzie nie bylo zakazu wyprzedzania a jak sie pojawil zakaz to nagle 60.

No ale nie wszyscy mają ojców - kierowców zawodowych i moim zdaniem zielony lisc dębu jest dobrym pomysłem i nie ma sie czego wstydzić. Bo tak jesli cos sie nabroi na drodze to trzeba mieć porządny klucz do kół z ciężarówki w razie jak jakis agresor wyjdzie z auta, a tak.. facet zobaczy lisc debu i da se spokój
    http://fiergloo.blogspot.com lub http://fiergloo.pl/ - moje spojrzenie na motoryzację

Antek
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał fiergloo
    Ja jestem synem zawodowego kierowcy i bylem troche pod presją na samym poczatku. Ale ze jezdzilem caly czas z ojcem obserwowalem jak to jest. To do dzisiaj mi zostało, że w lusterka patrze dość często, niektórzy twierdzą że więcej patrze w lustra niż do przodu. Kierunkowskaz na 100 metrów do skrzyżowania to obowiązek, bo pamiętam jak ojciec sie wkurzał na ludzi co nie używają kierunków. Ogólnie płynność jazdy to u mnie musi być, bo też pamiętam jak ojciec najeżdżał na kolesi co raz jechali 120 gdzie nie bylo zakazu wyprzedzania a jak sie pojawil zakaz to nagle 60.

No ale nie wszyscy mają ojców - kierowców zawodowych i moim zdaniem zielony lisc dębu jest dobrym pomysłem i nie ma sie czego wstydzić. Bo tak jesli cos sie nabroi na drodze to trzeba mieć porządny klucz do kół z ciężarówki w razie jak jakis agresor wyjdzie z auta, a tak.. facet zobaczy lisc debu i da se spokój
    jak już to listek Klonu nie dębu a jak sie chwalimy to ja jeżdże samochodem od dziecka i kilometrów już troche nabiłem nawet po mieście i twierdze ze sobie daje bardzo dobrze za kółkiem ale wszystko sie okaże jak zaczne naprawde jeżdzić. Ale wątpie zeby mi sie listek przydał :!: :!: