Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 71
    Redaktor naczelny Romeo Avatar fiergloo
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 164 3.012v Automat // Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL// Lancia Kappa 2.4JTD FL

Domyślnie

Często się widzi jak niektórzy ludzie dają się podpuszczać.

Raz miałem taką sytuację, że jade swoim Audi z kolesiami i jedna dziewczyna była- w sumie max- 5 osób. No i jade za kolesiem w FIAcie Palio Weekend. Była już noc, a że nie chciało mi sie wyprzedzać, to kolega zaczął marudzić- wyprzedź go, z tyłu: wyprzedź go co się będziesz za FIATem wlekł. A ja odparłem: a kogo mam wyprzedzić? Coś jedzie przede mną? Przybliżylem glowe do szyby przedniej i mówie: ty, rzeczywiście coś jedzie, bo widze jakieś dwa nie wyraźne punkciki. Po chwili ktoś z tyłu krzyknął" On ma kurzą ślepote!"- po chwili mnie błagali żebym sie zatrzymał, a ja w duchu miałem z nich niezłą pompę.
    http://fiergloo.blogspot.com lub http://fiergloo.pl/ - moje spojrzenie na motoryzację

Administrator Romeo Avatar Piotriix
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.

Domyślnie

--------------------------------------------------------------------------------

75andrew155 napisał/a:
    No nie nie bierz tego dosłownie razem na dziewczyny nie chodzimy ani piwa nie pijemy SŁOWO
    bimski napisal!!!
    A co w tym złego?! --------------------------------
    ..a no to,ze sa granice ja tez nigdy z ojcem zadnego alkoholu nie pilem nawet jak juz bylem zonaty i dzieciaty ot uwazam ze pewnych rzeczy synom a tym bardziej ojcom nie wypada we wspolnych relacjach .

Użytkownik Alfa i Omega
    Mieszka w
    Solec Kujawski
    Auto
    33 Q4, 156 SW 2,4 JTD

Domyślnie

Mi sie wydaje ze jak syn z ojcem wypije piwo a nawet cos mocniejszego to nic sie nie stanie i nic w tym zlego. Ja jestem zdania ze lepiej wypic z ojcem w domu niz pic niewiadomo z kim po katach

Redaktor naczelny Romeo Avatar fiergloo
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 164 3.012v Automat // Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL// Lancia Kappa 2.4JTD FL

Domyślnie

Cytat Napisał _zagiel_
    Mi sie wydaje ze jak syn z ojcem wypije piwo a nawet cos mocniejszego to nic sie nie stanie i nic w tym zlego. Ja jestem zdania ze lepiej wypic z ojcem w domu niz pic niewiadomo z kim po katach
    Z tym się zgadzam w 100%. I mój ojciec myśli tak samo.
    http://fiergloo.blogspot.com lub http://fiergloo.pl/ - moje spojrzenie na motoryzację

Użytkownik Alfa i Omega
    Mieszka w
    Jastrzębie Zdrój
    Auto
    była AR 146 1.6 TS 99r, jest Lancia Lybra 1.8

Domyślnie

[quote="wera"]
    Cytat Napisał Tuti
    Zastanawia mnie tylko jak ten "Listek" ma funkcjonować, gdy np. jednego auta używają np. ojciec i syn... będą przy każdej zmianie kierowcy zrywać naklejkę? :mrgreen:
    Właśnie też się zastanawiam...to młody kierowca też nie będzie mógł starych znajomych z imprezy odwieść bo nie będzie miał ze sobą listka??To chyba kolejny martwy przepis
    Zaraziłem się wirusem alfa

Antek
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał piotriix
    Właśnie też się zastanawiam...to młody kierowca też nie będzie mógł starych znajomych z imprezy odwieść bo nie będzie miał ze sobą listka??To chyba kolejny martwy przepis
    Ten listek nie jest obowiązkowy do naklejania go na szybe. On jest chyba tylko poto zeby poinformować innych ze jest osoba co ma od niedawna prawko i nie koniecznie jeszcze w miare jeżdzi. Podobno ludzie widząc taki listek są ostrożniejści i bardziej uważni no i wybaczający.

Użytkownik Alfa i Omega
    Mieszka w
    Jastrzębie Zdrój
    Auto

Domyślnie

Cytat Napisał Antek
    Cytat Napisał piotriix
    Ten listek nie jest obowiązkowy do naklejania go na szybe. On jest chyba tylko poto zeby poinformować innych ze jest osoba co ma od niedawna prawko i nie koniecznie jeszcze w miare jeżdzi. Podobno ludzie widząc taki listek są ostrożniejści i bardziej uważni no i wybaczający.
    No ok ale skoro on jest nieobowiązkowy to jak policja rozpozna młodego kierowce który poza obszarem zabudowanym jedzie ponad 80...choćby dozwolone 90??Czy na dwupasmowej 100....ciekawa opcja...moim zdaniem kolejny chory przepis

Administrator ds. serwera Romeo
    Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    156 SW 1.9 JTDm

Domyślnie

Cytat Napisał piotriix
    ..a no to,ze sa granice ja tez nigdy z ojcem zadnego alkoholu nie pilem nawet jak juz bylem zonaty i dzieciaty ot uwazam ze pewnych rzeczy synom a tym bardziej ojcom nie wypada we wspolnych relacjach .
    tez to znam... kuzynka dostanie posmakowac piwa z drugiego konca swiata, a synowi nie wolno

a co do tematu zwlaniania: najblizsze drogi znam dobrze, wiem gdzie moge jechac 140 a gdzie 60 - oczywisice mam na uwadze warunki atmosferyczne - i mam to tak obcykane ze do powiatowego miasta przy pustej drodze dojezdzam bez uzywania hamulca. u mnie na wioskach jest w miare duzo progow zwalniajacych - dla turystow. na drodze do dziwnowa wiem gdzie musze przy predkosci 110 km/h zaczac hamowac silnikiem, zeby do progu dojechac predkoscia 30 km/h nie naciskajac na pedal hamulca - to moj taki 'popisowy' numer
    rzadko uzywam hamulcow przy pustej drodze, dlatego jak jakiejs skodzie czy crxowi zbierze sie na sciganie to mnie strzela... ja rozumiem, ze fajnie jest dla zabawy sie z kims poscigac, ale jak goscie przed zakretem testuja abs to mam ochote...
    dlatego jak widze, ze przedemna jakas nieobliczalna skoda to wole sobie juz turystycznie dojechac do urzedu miasta niz sie wpieniac.
    swoja droga troche komicznie to wyglada jak goscie pedza 140 km/h WRC, przed zakretem daja po hantlach, a zakret koncza na przeciwleglym pasie jezdni

a kierunkowskazy to juz niestety nawyk bardziej doswiadczonych kierowcow... na kursach mozna w czape dostac jak sie najpierw zahamuje, a potem wbije kierunek wiec w niektorych przypadkach listek moze byc bardziej prestizowy niz 8 mln km przebiegu

Użytkownik Alfa i Omega
    Mieszka w
    Jastrzębie Zdrój
    Auto

Domyślnie

co racja to racja

Użytkownik Alfa i Omega
    Mieszka w
    Jastrzębie Zdrój
    Auto

Domyślnie

przyznasz że niektórzy kierowcy z długim starzem poruszają się po drogach gorzej niż młodzi....starzy mam na myśłi dziadków po 65