Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42
    Administrator ds. serwera Romeo
    Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    156 SW 1.9 JTDm

Domyślnie

Wołek, w BMW tez pada zawieszenie, ale w przypadku BWM nikt nie obwinia konstruktorow tylko polskie drogi. Wklejajac chodzilo mi wlasnie o komentarze typu ze alfy wybuchaja w garazach, ze kumpel kogos tam mial 155 i sie sypala, a potem kupil serie 3 i nic sie nie psulo... Awaryjnosc Alf i BMW jest przeciez na podobnym poziomie...

Redaktor naczelny Romeo Avatar fiergloo
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 164 3.012v Automat // Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL

Domyślnie

Ja do BMW też mam poszanowanie. Podoba mi się BMW 635 CSi E24, ale co niektórym właścicielom BMW w Polsce czasem odbija i myślą, że są najlepsi.

VW to auto dla ludu, dla mas... ale z większą sympatią i tak odnosze się do FIATa jeśli chodzi o auto dla mas. Tym bardziej, że dzisiaj VW to auto dla bogatego ludu. A VW Phaeton to dowód, że w Vaterlandzie istnieje poczucie humoru, to najlepszy ostatnio zarejestrowany dowcip... Volkswagen(auto dla ludu) za 230 000 PLN.
    http://fiergloo.blog.pl lub http://fiergloo.pl/ - moje spojrzenie na motoryzację

adasco
    Gość

Domyślnie

Alez sluchajcie, obiegowe opinie kraza o kazdym aucie - bo tez kazde ma swoje wady i zalety.
    Ostatnie 3 lata przejezdzilem peugeotem, ktoremu rzekomo pada zawieszenie, elektryka i mase innych rzeczy.
    I o ile zawieszenie pada wskutek naszych drog i wymaga dbalosci - nie powiedzialbym, ze to wada auta czy typowa usterka. Wszystkie zawieszenia w Polsce padaja 4 razy szybciej niz w cywilizowanych drogowo krajach.
    Z elektryki - zero usterek, tylko zarowki wymienialem
    A mial sie psuc na potege, no.....

Dlatego alfe kupilem bez strachu.... i podobnie bez strachu wsiade w kazde inne auto, o ile MI sie spodoba. Jesli LUBIE swoje auto, to o nie dbam. I przestaje sie psuc

tak samo nie dam zlego slowa powiedziec o Ladzie czy maluchu.... to kochane auta i potrafia byc bezawaryjne, o ile maja myslacego i nie-oszczedzajacego-na-wszystkim wlasciciela.
    Jak nie wlejesz oleju, to i rolls nawali.

A BMW ma opinie zszargana przez uzytkownikow, ktorych juz tu wymieniono.
    Osobiscie - nie lubie fordow, VW, opli i skod. Ale nie twierdze, ze to zle auta i ze alfa jest od nich lepsza (chociaz jest hehehhehe)... Jesli juz mam kogos besztac - to bezmyslnych drajwerow bez glowy, a nie same auta...

zwiezu
    Gość

Domyślnie

mnie tez rozpierdzielaja opinie ze deutchmobile sie nie psuja... a g.. prawda... jak kazde inne auto, dbasz to i jezdisz, ja swoja stram sie utrzymywac w jak najlepszym stanie, na bierzaco staram sie usowac defekty i sie jezdi, no i co jest mile ze nie ma tyle tych aut co tych zza odry, no i nie ma co mowic o stylistyce... 155 byla moim marzeniem z mlodzienczych lat... no wprawdzie to nie v6... ale tez nie moge na swoja narzekac... ma czasem kaprysy ale to jak kazda kobieta jak ktos madrze zauwazyl... :mrgreen:

ViP Romeo Avatar Lesio
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Alfa 146 1.4 T.S '98, Seicento 1.1 '00

Domyślnie

Wezcie pod uwage ze wiekszosc tych "wspanialych rydwanow helmuta" to bite ledwo trzymajce sie wlasnych kol toczydla. Nie sztuka jest odpicowanie samochodu w felgi 17 ciemne szyby walace audio sztucznej blondynki (sorrki dla naturlanych blondynek) i nie wiadomo co jeszcze ale utrzymanie auta w nalezytym stanie technicznym dla mnie nie liczy sie czym sie jezdzi ale jakim jest sie kierowcom i co sie ma pod kopulom 8)

wera
    Gość

Domyślnie

tak pół żartem pół serio w tym temacie ;-)))

ViP Romeo Avatar Rafał
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 3 szt , Alfa Galaxy //// BUSSO

Domyślnie

ja takie dyskusje koncze z regóły tak; alfa jak kazdy sportowiec np. ferrari bugatti , czy lamhorghini. serwisuje sie co 15 tys km i to jest własnie wyznacznik najlepszego autka na świecie ALFA ROMEO!!!-wiem co mam- hehehe!

Administrator Romeo Avatar Piotriix
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.

Domyślnie

kazda ksiezniczka potrzebuje pokojowki a nasze potrzebuja ciaglej pieszczoty mechanika

ViP Romeo Avatar Rafał
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 3 szt , Alfa Galaxy //// BUSSO

Domyślnie

ferrari dino i maserati bi turbo pisze co 15 tysiaków to autka z lat 90 a lambo niewiem - nigdy do takowego nie widziałem instrukcji obsługi a do ferrarki i maserka miałem!

Administrator ds. serwera Romeo
    Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    156 SW 1.9 JTDm

Domyślnie

Cytat Napisał Rafał
    lambo niewiem - nigdy do takowego nie widziałem
    przeca to VW, albo audi jak kto woli