Strona 4 z 36 PierwszyPierwszy 1234567891011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 358

Temat: Alfa Romeo Collection 1:18

  1. #31
    Użytkownik Znawca Avatar Archi
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Gliwice/Knurów
    Auto
    była GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    1,193

    Domyślnie

    Cytat Napisał nietyx Zobacz post
    Nie, na razie te dwa modele przyjechały z Niemiec i stanęły na półce, po obserwacjach to może coś w weekend bym upolował Chociaż zastanawiam się nad Alfetta w promocji jest w skali 1:24
    Ostatnio widziałem ciekawy zestaw 147 wraz z podjazdem na przednie koła i leżącym mechanikiem ludkiem

    Nie no Twoja kolekcja jest nie do doścignięcia

    Przydał by się również worek pieniędzy na to hobby

    To jakie są kolejne modele w planch?

    Ja właśnie wybieram się do Reichu, gdzie czeka na mnie przy okazji biała GTA #98 1-18 z Autoarta

    a i Twoja kolekcja urośnie zanim się obejrzysz

    Alfetta 1-24 z serii na stulecie jest ok (mam), ale możesz też zapolować na tą 1-!8 z Autoarta, kiedyś w Rybniku ktoś miał ją w niezłej cenie,

    co do zestawu z ebay-a to czekam kiedy go przygniecie

    a co do planów, cóż... poszukam chyba drugiej 156 GTA - na części do GT... V6 (chcę zrobić replikę swojej, jedyny problem to nie identyczne felgi, stąd ta kopiarka 3D )


    Pozdrawiam

  2. #32
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar mat147
    Dołączył
    05 2013
    Mieszka w
    Zgorzelec
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6TS 120KM
    Postów
    429

    Domyślnie

    no powiem tak zaje****a kolekcja a możesz powiedzieć gdzie zakupowałeś modele? Bo mam z bburago jeden model alfe 156 gt ale z chęcią sprawił bym sobie 147
    Ostatnio edytowane przez mat147 ; 12-03-2014 o 13:08

  3. #33
    Użytkownik Znawca Avatar Archi
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Gliwice/Knurów
    Auto
    była GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    1,193

    Domyślnie

    Cytat Napisał 147 Zobacz post
    gdzie zakupowałeś modele?

    z chęcią sprawił bym sobie 147
    Zerknij na posty #6 i 16

    a co do 147 - to póki co tylko w skali 1-18 (Ricko), 1-32 (Kinsmart) lub 1-43 (różne - np. Minichamps).

  4. #34
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar nietyx
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    .
    Postów
    693

    Domyślnie

    Cytat Napisał Archi Zobacz post
    Ja właśnie wybieram się do Reichu, gdzie czeka na mnie przy okazji biała GTA #98 1-18 z Autoarta

    a i Twoja kolekcja urośnie zanim się obejrzysz

    Alfetta 1-24 z serii na stulecie jest ok (mam), ale możesz też zapolować na tą 1-!8 z Autoarta, kiedyś w Rybniku ktoś miał ją w niezłej cenie,

    co do zestawu z ebay-a to czekam kiedy go przygniecie

    a co do planów, cóż... poszukam chyba drugiej 156 GTA - na części do GT... V6 (chcę zrobić replikę swojej, jedyny problem to nie identyczne felgi, stąd ta kopiarka 3D )
    Biała GTA to chyba jakiś rodzynek? Poza czerwoną i chyba czarną nie widziałem nic Raz przegapiłem bo była okazja nowego Spidera 1:18 w wersji całkowicie czarnej obniżonej, dosyć fajnie się prezentował no ale mój błąd...

    Co do poszerzenia kolekcji to spokojnie nie śpieszy mi się ważny aby raz na jakiś czas jakiś model przybywał Na razie chce się skupić na skali 1:18 i 1:24, z tego co widzę to jednak większość modeli jak nasze duże samochodu - pochodzi z Reichu

    Ja akurat swoja GT mam wraz z felgami jak i tym co pod maską idealnie odwzorowaną, 147 ładnie też ma tristary wykonane ale już w 156 to jest masakryczna jakość tych felg..

  5. #35
    Użytkownik Świeżak Avatar TKfoto
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Koszalin PL
    Auto
    Byla AR 147 3d FL Rosso 1.6 TS 120KM, jest MiTo Rosso 1.4 78KM i Giulietta Veloce 1.75 240KM
    Postów
    103

    Domyślnie

    Ładna kolekcja. Ja zbieram tylko czerwone dwu lub trzy-dżwiowe Alfy w skali 1:43. Mam już 10 i narazie chyba nic nie dopnę, ponieważ uważam, że kolekcja powinna zawierać modele z jednej firmy (ja zbieram włoskiej M4 - nie za drogie, ale przystępnej jakości). Każda firma ma inną jakość, inne detale i modele postawione jeden przy drugim mogą znacznie się różnić. No i inne gablotki.
    Ale pasja mnie wciągnęła i mam dodatkowo jeszcze 75 wersje sportową próbną (bez numeru), a w planach Romeo 2 (też dwudżwiowa, czerwona i myślę nad rozpoczęciem kolekcji modeli wyścigowych (próbne, bez numerów i oczywiście czerwone). Również dużo się nagimnastykowałem, żeby to skompletować (był pomocny właśnie pansamochodzik, models4you, alfa-models, allegro i włoskie sklepy modelarskie). Wieczorem postaram się wrzucić fotki.

    - - - Updated - - -

    Żeby nie było, że tylko gada Od lewej: Giulietta Sprint Speciale 1959, 33.2 Stradale 1967, 2006 Sprint Stradale 1962, 1750 GTAm 1967, Giulia 1600 GTA 1965, Montreal 1973, 2000 GTV 1976, GT, Brera 2005, 8C Competizione 2007. Oraz 75 Turbo Evoluzione 1988.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0167.jpg
Wyświetleń:	238
Rozmiar:	125.0 KB
ID:	124323   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0168.jpg
Wyświetleń:	241
Rozmiar:	136.8 KB
ID:	124324   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0169.jpg
Wyświetleń:	242
Rozmiar:	117.4 KB
ID:	124325   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0170.jpg
Wyświetleń:	240
Rozmiar:	115.3 KB
ID:	124326   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0171.jpg
Wyświetleń:	240
Rozmiar:	130.0 KB
ID:	124327  

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0172.jpg
Wyświetleń:	243
Rozmiar:	137.3 KB
ID:	124328   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0174.jpg
Wyświetleń:	245
Rozmiar:	121.1 KB
ID:	124329  

  6. #36
    Użytkownik Znawca Avatar Archi
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Gliwice/Knurów
    Auto
    była GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    1,193

    Domyślnie

    Cytat Napisał TKfoto Zobacz post
    Ja zbieram tylko czerwone dwu lub trzy-dżwiowe Alfy w skali 1:43. Mam już 10 i narazie chyba nic nie dopnę, ponieważ uważam, że kolekcja powinna zawierać modele z jednej firmy (ja zbieram włoskiej M4 - nie za drogie, ale przystępnej jakości). Każda firma ma inną jakość, inne detale i modele postawione jeden przy drugim mogą znacznie się różnić. No i inne gablotki.
    Ale pasja mnie wciągnęła i mam dodatkowo jeszcze 75 wersje sportową próbną (bez numeru), a w planach Romeo 2 (też dwudżwiowa, czerwona i myślę nad rozpoczęciem kolekcji modeli wyścigowych (próbne, bez numerów i oczywiście czerwone). Również dużo się nagimnastykowałem, żeby to skompletować (był pomocny właśnie pansamochodzik, models4you, alfa-models, allegro i włoskie sklepy modelarskie). Wieczorem postaram się wrzucić fotki.
    Gratulacje Ciekawie i z pomysłem.

    "Romeo 2 (też dwudrzwiowa, czerwona " - mam tą "coupetę" z M4 w kolekcji... nie moja skala, ale mnie ujęła, to ją kupiłem.


    Michał
    "Biała GTA to chyba jakiś rodzynek? Poza czerwoną i chyba czarną nie widziałem nic Raz przegapiłem bo była okazja nowego Spidera 1:18 w wersji całkowicie czarnej obniżonej, dosyć fajnie się prezentowa".

    ta biała GTA to konwersja, z Ricko (oryginalnie czerwona jak u mnie lub grafitowa) - często zmieniaja kolor, koła, czasami dodają diody; efekty bywają różne... za to cena winduje, bo są to pojedyncze sztuki. Dlatego warto - jeśli nie dla zabawy, to dla ceny pobawić się samemu - bo ten Spider był najpewniej z Welly (czerwony, srebrny i czarny), ewentualnie może być z Norev'a (rubinowy z dwoma rodzajami felg).
    Ostatnio edytowane przez Archi ; 13-03-2014 o 09:23

  7. #37
    Użytkownik Świeżak Avatar TKfoto
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Koszalin PL
    Auto
    Byla AR 147 3d FL Rosso 1.6 TS 120KM, jest MiTo Rosso 1.4 78KM i Giulietta Veloce 1.75 240KM
    Postów
    103

    Domyślnie

    A z ciekawości to gdzie i za ile kupowałeś to Romeo 2?

  8. #38
    Użytkownik Znawca Avatar Archi
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Gliwice/Knurów
    Auto
    była GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    1,193

    Domyślnie

    Cytat Napisał TKfoto Zobacz post
    A z ciekawości to gdzie i za ile kupowałeś to Romeo 2?
    Było to ze 2 lata wstecz, a kosztowała pewnie ok. 35 zł (nie pamiętam), kupiłem ją w:

    http://models4u.pl/search.php?tekst=..._values_id=all

  9. #39
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar nietyx
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    .
    Postów
    693

  10. #40
    Użytkownik Znawca Avatar Archi
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Gliwice/Knurów
    Auto
    była GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    1,193

    Domyślnie

    W Niemczech bawią się czasem w dioramy (jak przy samolotach), często wykorzystując to co "zostaje" po wykorzystaniu innych części - i robią coś w rodzaju "odkrycia w stodole po latach" lub "odbudowywania auta w warsztacie".
    U mnie na coś takiego czeka 6C 1750 (kupiona za 5 euro jako niekompletna; przypomina stare czasy zabawy z modelami redukcyjnymi).
    Alfa Romeo Nel Cuore

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory