Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 66

Temat: Ameryka i 4C...

  1. #21
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    Jeszcze i to dość znaczna.
    Zasadniczo to kawał dachu jej ktoś zwinął
    Poza tym jest cała masa szczegółów. Inne lampy, lusterka, wzór felg, inny dyfuzor tylny i możliwość założenie centralnego wydechu Akrapovic'a, nowe materiały we wnętrzu, siedzenia Sabelt itd. Ogólnie wersji jest cała masa i jeszcze do tego dochodzą te na USA.

  2. #22
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Wydech.

  3. #23
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    W styczniu w USA i Kanadzie sprzedano 103 sztuki 4C. Łącznie od początku sprzedaży czyli od listopada sprzedano 197 a zamówień mają całą masę. Dobrze się zapowiada

  4. #24
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wichura87
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR, OPC
    Postów
    453

    Domyślnie

    Cytat Napisał slavol Zobacz post
    Dokładnie, czas oczekiwania to 12-14 miesięcy. Więc wszystko wyprodukowane jedzie od razu do klientów.
    Żebyście nie mieli wątpliwości - aktualny czas realizacji zamówienia w Polsce to 2 lata! (słownie: DWA LATA). Informacja z Carserwisu, ostatnio mieli w salonie 4C na parę dni.
    Auto obłędne, ale 2 lata czekania to przesada...

  5. #25
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Zgadzam się. Powinni to przyspieszyć. 4C robi dobry grunt pod kolejne modele, tylko ten czas oczekiwania.....
    Fiat Tipo 2020 - Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007
    Mam chorobę zwaną ITALIA

  6. #26
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Wadowice
    Auto
    Była156 TS 1999,była147jtdm 150KM 2005,159 TiQ4 2010 159 ti 2,4 Q4 201
    Postów
    162

    Domyślnie

    Sprawdziłem co dzieje się za wielką wodą z 4C i zmartwiła mnie wielkość sprzedaży:
    stycz -97
    luty-47
    marzec-73
    kwiec.-38
    maj.-40
    czerwiec-25
    Razem Ameryka 295szt, Europa w tym czasie ok 400szt.Moim zdaniem dużo brakuje do deklarowanych 5 tyś rocznie
    Wiecie może co jest przyczyną ,co jest "wąskim gardłem" skoro czas oczekiwania to podobno ok.2 lata.

  7. #27
    Użytkownik Romeo Avatar CodeMaker
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159 1,9 JTS
    Postów
    1,259

    Domyślnie

    Cytat Napisał otto Zobacz post
    Wiecie może co jest przyczyną ,co jest "wąskim gardłem" skoro czas oczekiwania to podobno ok.2 lata.
    Sam sobie odpowiedziales. Jak ktos chce kupic modny gadzet to chce go miec teraz a nie za dwa lata. Za dwa lata moze miec ochote na cos innego...

  8. #28
    Użytkownik Romeo Avatar .Andrzej.
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    do zabawy: Alfa Romeo Gtv 1.9 JTDm, na co dzień: duże z V6 i RWD
    Postów
    678

    Domyślnie

    Cytat Napisał otto Zobacz post
    ...
    Wiecie może co jest przyczyną ,co jest "wąskim gardłem" skoro czas oczekiwania to podobno ok.2 lata.
    Moim zdaniem - tandetne wnętrze. Niby miała być lekka, ale przesadzili z tym odchudzaniem, bo zamiast szczupłej modeli wyszła im anorektyczka. A to oczekiwanie, to jakieś sztucznie wydłużone, żeby pokazać jakie to chodliwe auto, co jest w zupełnej sprzeczności z tym ile tego sprzedają. Chyba, że do ich produkcji zatrudniki kilka osób.
    Ostatnio edytowane przez .Andrzej. ; 03-07-2015 o 15:54

  9. #29
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał .Andrzej. Zobacz post
    Moim zdaniem - tandetne wnętrze. Niby miała być lekka, ale przesadzili z tym odchudzaniem, bo zamiast szczupłej modeli wyszła im anorektyczka. A to oczekiwanie, to jakieś sztucznie wydłużone, żeby pokazać jakie to chodliwe auto, co jest w zupełnej sprzeczności z tym ile tego sprzedają. Chyba, że do ich produkcji zatrudniki kilka osób.
    Już raz pisałem o jej wnętrzu w porównaniu do wielu innych aut podobnej klasy. Pooglądaj trochę testów na YT, poczytaj opinie na stronach z US a nie pisz Twoich osobistych teorii. W kwestii 4C zawaliła strategia produkcyjna. Nie mogą nadążyć i z 5 miesięcy oczekiwania zrobiło się ponad 20...

  10. #30
    Użytkownik Romeo Avatar .Andrzej.
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    do zabawy: Alfa Romeo Gtv 1.9 JTDm, na co dzień: duże z V6 i RWD
    Postów
    678

    Domyślnie

    No ale że pisałeś o wnętrzu, to staje się to już dogmatem? A może moje "osobiste teorie" są zbieżne z poglądami niektórych potencjalnych klientów ? Jakbym miał tyle czekać na to cudo, to wolałbym sobie kupić Caymana Bo Cayman to chyba auto podobnej klasy? To że na YT są filmiki chwilowo zauroczonych osób, to nie znaczy że większość tak uważa. Bo ktoś kogo to auto nie interesuje, nie będzie zaprzątać sobie nim głowy i kręcić o nim filmów. Ot i tyle. A że garstka zapaleńców się nim podnieca, to jeszcze nie czyni z 4C legendy.

    Przy wnętrzu Caymana, to 4C wygląda jak produkt minionej dekady. Zadziałali księgowi i dorobiono do tego marketing, który jak widać niektórzy łykają bezkrytycznie Kupując Porschaka można wybierać między wersją "bida" i "wypas". Kupując 4C można wybierać .... kolor (?)





Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory