Strona 26 z 26 PierwszyPierwszy ... 1617181920212223242526
Pokaż wyniki od 251 do 254 z 254

Temat: Alfa Romeo 169 (wizja)

  1. #251
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Z tego co wiem to nie ma być poziom Maserati, tylko Maserati ma zejść do poziomu niżej, czyli segmentu E. BMW 5 i E-Klasa to sement E, a Maserati Quattroporte to segment F, jakby ktoś się zastanawiał.

    Moim zdaniem jeśli Alfa ma się kiedyś liczyć w tym segmencie to musi odbudować swój wizerunek lub skonstruować coś co będzie tańsze, ale miało takie same lub lepsze wyposażenie i parametry. Przykład - Giulietta i Golf, za którego się przepłaca.
    Ostatnio edytowane przez Tuti ; 17-10-2011 o 20:12

  2. #252
    Użytkownik Romeo Avatar Zonkil
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Lubaczów/Berlin
    Auto
    Gokart 2.0 TB V6
    Postów
    799

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tuti Zobacz post
    Z tego co wiem to nie ma być poziom Maserati, tylko Maserati ma zejść do poziomu niżej, czyli segmentu E. BMW 5 i E-Klasa to sement E, a Maserati Quattroporte to segment F, jakby ktoś się zastanawiał.
    Nawet jeżeli Maserati zejdzie do E to nie chcę mi się wierzyć, że zrezygnują z wysokiej jakości materiałów, dynamicznych silników i designu...
    A jeśli Maserati będzie trzymać poziom a Alfa ma kosztować podobne pieniądze to można się spodziewać czegoś ciekawego

  3. #253
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    To na pewno Chodziło mi o to, że nie ma się co nastawiać, że Alfa będzie przypominać Quattroporte. Nowe Maserati też w jakiś sposób będzie musiało być "okrojone", bo przecież schodzi do tańszego segmentu. Tak samo ciężko porównywać np. E-Klasse do S-Klasse.

    Najważniejsze, żeby ta platforma została dobrze przygotowana. Z kontekstu na AutoEdizione wynikało, że to będzie prawdopodobnie nowa platforma na bazie LX i będzie miała nazwę E-Evo. Nie jestem pewny czy dobrze to rozumiem dlatego nie napisałem na AN. Alfa 166 już pokazała, że w tym segmencie wygląd to nie wszystko.
    Ostatnio edytowane przez Tuti ; 17-10-2011 o 20:46

  4. #254
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    wierzycie w bajki marchionne? ten włoski cap w sweterku tylko baja i baja
    a modeli jak nie było tak nie ma
    Julkę odpalał ze trzy lata
    teraz przesuwa Gulie i powrót do USA
    nagadał bredni o sprzedaży pół miliona alf w roku

    ludzie to grabarz marki
    inni produkują samochody
    alfa tylko o tym mówi
    JEDEN silnik benzynowy do wyboru, w aucie za ponad 100 tys. złotych, mówie o 159, a potem płacz, że sie nie sprzedaje..
    Ludzie.
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory