Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 345678910111213
Pokaż wyniki od 121 do 127 z 127

Temat: Alfa C-suv

  1. #121
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    F80
    Postów
    118

    Domyślnie

    czy alfa podała jakiekolwiek informacje o tym napędzie plug in?

  2. #122
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,788

    Domyślnie

    Na razie nie ma dokładnych danych, może być to platforma z Jeepa - z 1,3 benzyna z silnikiem elektrycznym o łącznej mocy 240 KM, przyspieszenie około 7 s. Tylko wiadomo, że w tej wersji cena będzie pewnie w pobliżu 200K a nie 100K.

  3. #123
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Chojnice
    Auto
    159 i 75
    Postów
    881

    Domyślnie

    https://youtu.be/JIiKqG8R-rA

    Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

  4. #124
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    F80
    Postów
    118

    Domyślnie

    no nie wiem czy będą mogli tak zaszaleć, podobnej wielkości mini countryman plug in kosztuje od ok 150 tys, też napęd 225 koni, 1.5 turbo plus silniki elektryczne, więc po cichu mam nadzieję że w okolicy ceny mini (w końcu to produkcja BMW więc tak jakby premium ) czyli 150-160 tys będzie można coś kupić, niekoniecznie najwyższą wersję wyposażenia. Jakby jeszcze rzeczywiście dali drzwi bez ramek to już zapisuję się na liste kolejkową

    dziwne, w tym filmie https://www.youtube.com/watch?v=gm7wG--e-HM mówią ze sprzedaż Tonale ma być od 2022, w prasie w tym tygodniu napisali ze od 2020, komu wierzyć?
    Ostatnio edytowane przez krist ; 06-03-2019 o 16:21

  5. #125
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Alfa Romeo 156 '02 1.9 JTD 8v, Fiat 125p '69
    Postów
    28

    Domyślnie

    Ja uwierzę w to że jest w sprzedaży dopiero jak zobacze to auto fizycznie w salonie. Po tych całych przebojach w ciągu ostatnich kilku lat jednak można sądzić że 2021/2022 to absolutne minimum, jak nie później.

  6. #126
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    Roberta Zarbi poinformowala ze poczatek produkcji koniec 2020..
    Powodzenia[emoji1787]


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #127
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    .
    Postów
    451

    Domyślnie

    Bywam często w Niemczech na delegacjach i Tipo dość dużo tam jezdzi gdzie poza niemieckimi markami praktycznie nic się nie sprzedaje należy to uznać za sukces. W Polsce jedno z najbardziej popularnych o ile nie najbardziej popularne auto prywatnych nabywców. Zreszta ja mam dobra opinie o tym aucie. Miałem okazje zrobić Tipo z T-Jet 400 km i to świetne auto gdyby nie faktura plastików we wnętrzu to właściwie nie widziałbym wad. Sama jazda to przyjemność, świetnie zestrojone zawieszenie nic nie buja jest komfortowo, przy 180km/h auto prowadzi się pewnie było to dla mnie zaskoczeniem bo tego typu samochody budżetowe w kwesti prowadzenia zazwyczaj pozostawiały wiele do życzenia. A tutaj mamy doczynienia z bardzo dobrze zestrojonym zawieszeniem i bardzo stabilnym samochodem w połączeniu z T-Jet rewelacja nie dziwie się ze ludzie się do tego auta przekonują. Tipo biorąc pod uwagę przedział cenowy nie ma obecnie konkurencji za całokształt. Jedyne co może mu przeszkodzić to stereotyp, ze to Fiat. Nie zmienia to faktu, ze to solidne auto. Nie wiem jak 124 ale Fiat chyba teraz nie ma modelu, który by się nie sprzedawał przyzwoicie.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory