Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Alfa C-suv

Użytkownik Rowerzysta
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo Mito, Fiat 500X, Vespa Sprint 125

Domyślnie Alfa Romeo C-suv

Prawdopodobnie w tym roku zostanie zaprezentowana Alfa Romeo C-suv (Kamal).

Ma być na płycie Jeep Compass, więc będzie z napędem na przód lub 4x4.

Znając tempo Włochów do produkcji wejdzie w 2020 roku, a pełnej sprzedaży w 2021 r.
    Ostatnio edytowane przez Andrzej_Kolbudy ; 01-01-2019 o 11:28

Użytkownik Maniak resoraków Avatar Żuczek
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM

Domyślnie

Oby przyspieszyli tempo, jeśli chcą ruszyć w Europie ze sprzedażą.
    Jeśli faktycznie wybrali platformę Jeepa - to wiadomo, że idą po kosztach i po pierwsze - samochód będzie przednionapędowy a po drugie nie będzie miał szans pozamiatać konkurencji pod względem prowadzenia, jak to ma miejsce w Giulii i Stelvio. Stawia to pod znakiem zapytania wypuszczenie wersji Q. Nie wiem czy to dobry ruch ale oznacza jedno - rozczarowują ich wyniki sprzedaży nowych modeli i chcą żeby najmniejsza Alfa była przede wszystkim tańsza w produkcji, pewnie też cena będzie bardziej konkurencyjna niż w przypadku większych modeli.

Użytkownik Rowerzysta
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo Mito, Fiat 500X, Vespa Sprint 125

Domyślnie

Bmw x1 i x2 też są przednonapędowe. Nie jestem pewny czy w Suv napęd na tył jest dobrym wyborem.

Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    159 V6

Domyślnie

Przedni napęd z dołączonym tyłem jest bardziej uniwersalny, przy czym sam przedni napęd sprawdzi się lepiej w codziennym użytkowaniu. Wiadomo, zawsze znajdą się marudy, co będą krytykować każde rozwiązanie (co niektórym tylny napęd w Giulii bardzo przeszkadza w zimie przecież). Być może dzięki temu będziemy widywać więcej Alf na ulicach.
    159 1.9 JTDm 16V -> 2.2 JTS -> 1750 TBi -> 3.2 JTS Q4

Użytkownik Maniak resoraków
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Torowa GTV6

Domyślnie

Tak, bo crossover na bazie bardzo przeciętnego corssovera to gatunek alf, który z chęcią będziemy widywać na ulicach...

Jeździłem tym nowym compassem i jeśli chodzi o stylistykę to włosi to jakoś to wizualnie zreanimowali ale reszta to był dramat, i nie jestem w stanie zrozumieć kto może kupić takie coś do miasta z przeświadczeniem dokonania dobrego wyboru. Będą musieli przeorać to auto od podstaw żeby ktoś chciał to rozważyć jako alternatywę dla X1.

Niech pokazują jakieś EV lepiej, bo przy obecnych prognozach dla rynku moto, to słabo widzę przyszłość tej firmy w ciągu dekady.
    Jak dojdziesz do konkretów, specjalistów w pęczki wiązać będziesz. - Mistrz Wu, dynastia Cham 666 r.

Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Auto
    Alfa Romeo 156 '02 1.9 JTD 8v, Fiat 125p '69

Domyślnie

Terminy w koncernie FCA to akurat pojęcie względne. Już nie mówiąc o Giulii która opóźniona była o parę lat, to nowa Giulietta już powinna być co najmniej zaprezentowana na targach i wchodzić do sprzedaży. Z tym C-SUVem może być różnie, trzeba czekać tylko nie wiadomo ile. Może pare miesięcy, może 2 lata, nie wiadomo.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia