Strona 1 z 10 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 95

Temat: Alfa Romeo Junior 2008

  1. #1
    Emenems
    Gość

    Domyślnie Alfa Romeo Junior 2008

    Dokładnie nie jest sprecyzowany wygląd, Alfa Romeo w poszukiwaniu pieniędzy zamierza wejść do niższych klas. Autko ma Bazować Na Fiacie Grande Punto
    Jeśli chodzi o moje zdanie, to takie rozmienianie się na drobne może jeszcze bardziej zaszkodzić firmie.


    (C)autoscoops




    zrodlo: italiaspeed
    Fotki Dzięki kuulesowi z www.samochodyswiata.pl

  2. #2
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    eh
    wyglada jak nadmuchana gt... co sie dzieje z tym swiatem ;/

  3. #3
    bassman
    Gość

    Domyślnie

    I bedzie tak jak z Mercedesem A-clase... ;// Dramat...

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    złom
    Postów
    723

    Domyślnie

    Ej to zdjięcie to bullshit. Jest to projekt jakiegoś studenta z Designu transportu, który brał udział w konkursie. Każdy studencina pokazywał swoje koncepcje, jedne były ok inne dyskusyjne, z pewnością nie jest to ten concept o którym mowa.
    1984 GTV6 3.2 24V

  5. #5
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    PietereQ, troche mnei uspokoiles...
    ale ostatnio cos w designu alfy nie tak, wiadomo ze to koncepty, ale koncepty 159 i brery byly o kilkadziesiat nieb lepsze...
    czyzby alfa skonczyla robila ladne auta? ;/

  6. #6

  7. #7
    Administrator ds. społecznych Fachowiec Avatar Majkel
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Koszalin, Gdynia
    Auto
    Ducati Hypermotard 796
    Postów
    2,908

    Domyślnie

    ok moja podpis juz masz Niedlugo alfa moze bedzie produkowala takie Chevrolety Lacetti...albo inne bańki. Mam nadzieje ze to tylko taki koncept

  8. #8
    Emenems
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał PietereQ
    Ej to zdjięcie to bullshit. Jest to projekt jakiegoś studenta z Designu transportu, który brał udział w konkursie. Każdy studencina pokazywał swoje koncepcje, jedne były ok inne dyskusyjne, z pewnością nie jest to ten concept o którym mowa.
    Nie wiem czy zauważyłeś na na każdym obrazku model Alfy wygląda inaczej. Nie wkleiłem tych fotek żeby pokazać że auto będzie tak wyglądać, tylko że są to bardzo wczesne wizje i propozycje wyglądu tej małej Alfy. Konkretnego wyglądu poprostu nie ma. Krążą tylko pogłoski że takie auto ma być produkowane i będzie bazowało na Grande Punto

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    złom
    Postów
    723

    Domyślnie

    Powiem tak, na italiaspeed chłopcy mają czasami tendencję to zbytniego podniecania się nie do końca oficjalnymi informacjami (tak było z alfą dardo). Byłem na stronie uniwersytetu na którym był wydział wzornictwa trnsportu, i w kategorii "prace studentów" właśnie zanajdował się zarówno ten model (pierwsze zdjęcie) jak i parę innych (w skali 1:3) dlatego śmiem twierdzić, że nie tak będzie wyglądało to nowe "coś"
    1984 GTV6 3.2 24V

  10. #10
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Albo konkurencja dla smarta coupe... Dajta spokoj... Po co to cale mieszanie z maserati, silniki 4 litry 500 koni, jak potem alfa przyszykuje nam skurczona i napompowana brere z silnikiem pewnie od seicento :/

    Jak dla mnie to marka sportowa produkujaca suvy to porazka, a co dopiero taka pchle - stwierdzil to czlowiek jezdzacy najmniejsza wyprodukowana do tej pory alfa ;/

    czy to nie bez sensu? koncern fiata ma juz auto segmentu a - punto wiec po co mu kolejne?

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo 146 Junior
    Utworzone przez Szymonik w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 21-10-2007, 16:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory