Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 44

Temat: Inne modele i kasa (fakty i mity)

  1. #31
    czachurek
    Gość

    Domyślnie

    gdy kupowalem samochod mialem niezly orzech dozgryzienia, po glowie chodzilo mi wiele marek, ale za kazdym razem gdy wracalem do salonu Fiata oczy mi blyszczaly, tak mi sie Bravo podobal nie miala znaczenia opinia o awaryjnosci tej Marki... ja po prostu musialem miec ten samochod

    tak samo zapewne jest z nabywcami MiTo - wchodzisz do salonu, widzisz je i ... i musisz nim wyjechac, bo inaczej nie zaznasz spokoju

    mnnie od MiTo odstraszal nieco fakt ze wszyscy mowili ze to ... Punto.. no i srodek auta mnie nie powalil tak jak Bravo z pakietem Sport... moze gdyby MiTo wygladalo w srodku tak jak z Punto EVO (przypomina w srodku Bravo mini ) to byc moze dzis tez bym jezdzil MiTo, pomimo ze najblizsi mowili mi, ze to zbyt kobiecy samochod

  2. #32
    Pingwin
    Gość

    Domyślnie

    Awaryjność Bravo? a skąd to wziąłeś, kolego???? Kto takie opinie wydaje i powtarza?

    ---------- Post dodany o godzinie 09:46 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 09:41 ----------

    [QUOTE=czachurek;
    za to ceny MiTo nie sa .... i zapewne Giulietty tez nie beda[/QUOTE]

    Poczytaj lepiej więcej o planowanej polityce firmy. Ja spodziewam się cen Giulietty w wersji "normalnej" w przedziale 60-65 tysięcy albo nawet niżej. Absolutnie nie bedą to ceny wyższe. Nowe genialne pomysły zarządu zakładają duży wzrost sprzedaży samochodów. Giulietta jest zwykłym autem, jakich na ulicach jezdzi tysiące, niczym się nie wyróżnia. Nie ma powodu do windowania ceny, bo nikt tego nie kupi.
    Obudźmy się.

  3. #33
    Użytkownik Znawca Avatar rafter
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    BMW 540i xDrive G30
    Postów
    1,602

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pingwin Zobacz post
    Ja spodziewam się cen Giulietty w wersji "normalnej" w przedziale 60-65 tysięcy albo nawet niżej. Absolutnie nie bedą to ceny wyższe. Nowe genialne pomysły zarządu zakładają duży wzrost sprzedaży samochodów. Giulietta jest zwykłym autem, jakich na ulicach jezdzi tysiące, niczym się nie wyróżnia. Nie ma powodu do windowania ceny, bo nikt tego nie kupi.
    Pingwin to Giulietta zastępuje 147 więc ceny powinny być zblizone ale raczej wyższe ze względu na nowość .Myślę ,że 65 kpln to za podstawowy model z najsłabszym silnikiem i standardowym wyposażeniem. Mocny silnik ,czy to TBi czy JTDM + wersja Distinctive to może być coś ok. 95-100 kpln
    AR 156 1.8 TS ( 2001-2006)
    AR 159 1.9 JTDM 16V ( 2006-2009)
    AUDI A5 2.0 TFSI MTM (2009 -2014)
    BMW 528i F10 ( 2014 - 2019 )
    BMW 540i G30 ( 2019 -

    Lewostronnym powolno jeźdźcom mówimy kategorycznie NIE !!!

  4. #34
    czachurek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pingwin Zobacz post
    Awaryjność Bravo? a skąd to wziąłeś, kolego???? Kto takie opinie wydaje i powtarza?
    a gdzie napisalem o awaryjnosci Bravo? pisalem o opinii o awaryjnosci Fiata jako marki ... moje Bravo jest z pazdziernika 2008r i narazie wciaz dziala


    Poczytaj lepiej więcej o planowanej polityce firmy. Ja spodziewam się cen Giulietty w wersji "normalnej" w przedziale 60-65 tysięcy albo nawet niżej. Absolutnie nie bedą to ceny wyższe. Nowe genialne pomysły zarządu zakładają duży wzrost sprzedaży samochodów. Giulietta jest zwykłym autem, jakich na ulicach jezdzi tysiące, niczym się nie wyróżnia. Nie ma powodu do windowania ceny, bo nikt tego nie kupi.
    Obudźmy się.
    czytalem co Marchione powiedzial o planach na przyszlosc - ale skoro MiTo jest droga, to niby dlaczego Giulietta miala byc tania i porownywalna z konkurencja? moim zdaniem nie ma opcji aby kosztowala mniej niz 65-70tys za golasa z marnym silnikiem ... zobacz na Lancie... Alfa nie bedzie tansza

  5. #35
    plancior
    Gość

    Domyślnie

    Właśnie chciałem iść o zakład z Pingwinem, że Giulietta na bank nie będzie kosztować mniej niż 60k, ale widzę, że koledzy mnie już ubiegli swoimi opiniami

  6. #36
    Pingwin
    Gość

    Domyślnie

    załóżmy się więc. Obstawiamy wersję najsłabszą, podstawową. Napisałem, ze cena będzie z przedziału 60-65 tys złotych. Kto staje do zakładu?

    ---------- Post dodany o godzinie 17:29 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 17:27 ----------

    Cytat Napisał czachurek Zobacz post
    ... zobacz na Lancie... Alfa nie bedzie tansza
    Lancii niedługo już nie bedzie. Dla Alfy przeznaczono inny los: ma pozostać na rynku. Nowe auto ma być konkurencją dla golfów i dla astry (do astry zresztą jest podobne). Nie wygrają tego nigdy i mam nadzieje, ze oszołom Marchionne to wie. Ale mogą się postawić mocniej, sprzedać więcej. Wyłącznie obniżka ceny może im to zapewnić.

  7. #37
    czachurek
    Gość

    Domyślnie

    w sumie naszej dyskusji przeszkadza jeden fakt - mieszkamy i zarabiamy w Polsce... Europejczycy kupia Giuliette i MiTo bez wiekszych ceregieli ... u nas kazdy zastanowi sie 2x

  8. #38
    Użytkownik Znawca Avatar rafter
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    BMW 540i xDrive G30
    Postów
    1,602

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pingwin Zobacz post
    załóżmy się więc. Obstawiamy wersję najsłabszą, podstawową. Napisałem, ze cena będzie z przedziału 60-65 tys złotych. Kto staje do zakładu?
    Niewiadomo na razie jakie wersje na nasz rynek się pojawią . Jak sobie przypominam w przypadku 159 zaczęli od wersji Progression i Distinctive i słabo to wystartowało ,więc wprowadzili zubożonego Impressiona (zabrali VDC, alfatex ,alufelgi ,dwustrefowy klimatronik itd)
    P.S.
    Pamiętam jak dziś szok cenowy .Rok 2005 , jeżdziłem wtedy 156 1.8 TS , na fakturze miałem ,że poprzedni właściciel zapłacił za nią w saloonie 73 kpln a sprzedawca w Carserwisie pokazuje mi następcę czyli 159 2,2 JTS ze skórką i navi za 144 kpln ))
    Ostatnio edytowane przez rafter ; 20-01-2010 o 18:19
    AR 156 1.8 TS ( 2001-2006)
    AR 159 1.9 JTDM 16V ( 2006-2009)
    AUDI A5 2.0 TFSI MTM (2009 -2014)
    BMW 528i F10 ( 2014 - 2019 )
    BMW 540i G30 ( 2019 -

    Lewostronnym powolno jeźdźcom mówimy kategorycznie NIE !!!

  9. #39
    Pingwin
    Gość

    Domyślnie

    masz racje Rafter, o tym już pisałem również. To jeden z powodów dla których sprzedaż 159 jest zdecydowanie niższa od sprzedaży 156 kiedyś. A Marchionne się dziwi, że nie wykonali planów.
    Mówię Ci: to grabarz marki. Pogrzeb już trwa.

  10. #40
    plancior
    Gość

    Domyślnie

    Pingwin, przecież Makarone sam przyznał, że 159 pod względem marketingowym była wtopą.
    Czy MiTo jest taką wtopą? Otóż nie, sprzedaje się całkiem dobrze, więc szefostwo wyciągnęło wnioski z klapy rynkowej 159. Jestem pewien, że podobnie będzie z Giuliettą.
    Tobie to naprawdę ciężko dogodzić, raz narzekasz, że auta będą za tanie, bo dla ludu, a innym razem krytykujesz wysoką cenę 159.

Podobne wątki

  1. Selesped fakty i mity
    Utworzone przez Andy1970 w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-03-2012, 19:37
  2. [159] 159 ....Servis FAKTY i MITY
    Utworzone przez Babos w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 29-12-2010, 15:02
  3. Pb95 a 98 fakty mity
    Utworzone przez Colin w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-09-2009, 20:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory