Strona 2 z 182 PierwszyPierwszy 12345678910111252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 1819

Temat: Alfa Giulia w 2014?

  1. #11
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Geordie
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    383

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anka Cyganka Zobacz post
    Bo minie leasing , i trzeba bedzie oddac , a kupic cos nowego.
    Chtenie bym ja zatrzymala , albo przedluzyla leasing na kolejne lata ale raczej firma sie nie zgodzi
    Zwykle firmy leasingowe mają w ofercie opcję odkupu pojazdu za symboliczną kwotę. Warto sprawdzić. Szkoda zmieniać, skoro jesteś tak zadowlonona

  2. #12
    Anka Cyganka
    Gość

    Domyślnie

    My mamy taki leasing ze wykup jest drogi , za stawki rynkowe.
    Nie znam sie ale wiem ze jest leasing operacyjny i finnasowy . W jednym sa niskie raty a wysoki wykup a w drugim odwrotnie. A w sumie to co my mamy to jest jakis wynajem dlugoterminowy , leasing placi za wszytsko , serwisy , opony , naprawy itd a my mamy stale raty. Pozniej gdy auto ma 5-6 lat to pewnie juz nieoplacalne.
    Zobacze co bedzie za 2,5 roku i jakby cos ( jak Giula bedzie brzydka ) to bede cos kombinowala , ale wiem ze to u nas bedzie ciezkie bo moja firma ma jakies tam swoje standardy i ciezko na nowo wszytsko zmieniac

  3. #13
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Kolaś
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    OPOLE
    Auto
    Subaru Forester 2.5 230 KM
    Postów
    494

    Domyślnie

    Twoją????????????????

  4. #14
    Anka Cyganka
    Gość

    Domyślnie

    AAle co moja? Czy bym wykupywala? czy o co pytasz?

  5. #15
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Geordie
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    383

    Domyślnie

    Warto jeszcze poczekać, może pojawi się korzystna opcja wykupu. Firma leasingowa też będzie chciała się pozbyć używanego pojazdu. Bo jak nie Ty, to i tak odsprzedadzą auto handlarzom. Taka jest droga każdego firmowego pojazdu.

  6. #16
    Anka Cyganka
    Gość

    Domyślnie

    no u nas to nie tak prosto , kolega z biura chcial kupic moj poprzedni samochod .
    Nie dosc ze leasing walnal cene wyzsza niz rynkowa to na dodatek on jako osoba prywatna nie moze , tylko nasza firma jako uzytkownik. I dopiero moja firma moglaby jemu sprzedac
    Za duzo komplikacji , oplat itd. Firmy to nie interesuje

  7. #17
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Kolaś
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    OPOLE
    Auto
    Subaru Forester 2.5 230 KM
    Postów
    494

    Domyślnie

    Wcale nie jest to takie trudne o ile ma sie dobry układ z firma leasingowa a skoro TWOJA firma kupuje ciagle u nich to na pewno takie ma . Firma kupując za ostatnia rate leasingowa auto na wlasnosc wprowadza jako srodek trwały o wartości tej raty a jest to kwota zazwyczaj do 1 tysiaca zł. D

  8. #18
    Anka Cyganka
    Gość

    Domyślnie

    Kolas , no pewnie sie da wykupic , pytanie tylko po co? po co mi drugi samochod ktorym nie bede miala kiedy jezdzic.
    Bo firma musi mi i tak kupic nowy.
    Jesli juz prywatnie to kupie jakiegos zabytka na letnie niedziele.
    A gdy skonczy sie leasing chcialabym miec mozliwosc kupienia nowej fajnej Alfy , i tu jest mój żal za 159 , a obawa przed Giulia.
    I pewnie wtedy kupie ta Giulie , mimo ze nie bedzie mi sie tak podobala , ale nie bede miala wyjscia , bo wole taka Giulie niz cos innej marki

  9. #19
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Geordie
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    383

    Domyślnie

    Może się okazać, że wersja finalna będzie jeszcze bardziej wystylizowana na plus. Do tego dojdzie pewnie zupełnie nowe wnętrze, modyfikacja systemu DNA, nowe systemy itp. Może jednak warto będzie przesiąść się do Giulii?

  10. #20
    Użytkownik Romeo Avatar Zonkil
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Lubaczów/Berlin
    Auto
    Gokart 2.0 TB V6
    Postów
    799

    Domyślnie

    Fiat pokazuje w jakim kierunku chce iść ze stylizacją nowych Alf i faktem jest, że średnio to się prezentuje... brak zadziorności, dużo okrągłych nieregularnych kształtów, niby coś w stronę 8C, ale jakoś tak nieudolnie i tylna linia ścięta jak w A5 albo coś w stylu Passata CC... całość nie powala...

    Jednak nie ma co się dziwić takiemu rozwojowi sytuacji, bo każda marka musi iść do przodu z pomysłami i próbować nowych rozwiązać zarówno technicznych jak i designerskich a jak to komu wychodzi to każdy ocenia według swoich kryteriów...
    Fiat być może zupełnie nowym wyglądem chce zerwać więzi między Alfami z końca lat '90, które jak by nie było odbiły się trochę na postrzeganiu marki i ilości potencjalnych chętnych. Może to i dobre rozwiązanie, czas oceni...

    A jeśli chodzi o wygląd nowej Giulii to mówię zdecydowane raczej nie!

Podobne wątki

  1. [Giulia] Alfa Giulia- 2015
    Utworzone przez KRS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 15655
    Ostatni post / autor: 18-11-2019, 20:00
  2. Alfa Giulia Sprint
    Utworzone przez Dymo w dziale Transaxle
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 26-06-2012, 23:51
  3. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  4. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory