Zobacz wyniki ankiety: Głosuję na zdjęcie numer:

Głosujących
191. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1.

    10 5.24%
  • 2.

    5 2.62%
  • 3.

    16 8.38%
  • 4.

    104 54.45%
  • 5.

    6 3.14%
  • 6.

    21 10.99%
  • 7.

    7 3.66%
  • 8.

    19 9.95%
  • 9.

    3 1.57%
Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 234567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 135

Temat: Zdjęcie miesiąca - październik

  1. #111
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Cytat Napisał seboq Zobacz post
    czy można zrezygnować z uczestnictwa w konkursie? Czy regulamin to przewiduje?
    Foch, bo zdjęcie nie wygra?

  2. #112
    Użytkownik Rowerzysta Avatar seboq
    Dołączył
    08 2009
    Auto
    156 2.0 TS Sportpack 2000r.
    Postów
    74

    Domyślnie

    Nie, po prostu nie mam zamiaru uczestniczyć w takiej farsie. Mam gdzies wygraną, że tak powiem...

  3. #113
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Cytat Napisał seboq Zobacz post
    Mam gdzies wygraną, że tak powiem...
    To w czym problem?

  4. #114
    Użytkownik Rowerzysta Avatar seboq
    Dołączył
    08 2009
    Auto
    156 2.0 TS Sportpack 2000r.
    Postów
    74

    Domyślnie

    W tym ze nie mam zamiaru brac udzialu w dalej w czyms co nie ma nic wspolnego z konkursem na zdjecie miesiaca

  5. #115
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał seboq Zobacz post
    W tym ze nie mam zamiaru brac udzialu w dalej w czyms co nie ma nic wspolnego z konkursem na zdjecie miesiaca
    nie bawicie się tak jak ja chcę to zabieram zabawki i idę do domu

    gdyby twoja fota była nr 1 na pewno wszystko by ci odpowiadało


    a na koniec :
    po mojemu przy kolejnym głosowaniu dajcie tylko sondę i zero możliwości postów ( ktoś się nie będzie zgadzał z zasadami głosowania to nie weźmie w tym udziału i tyle )

    end








  6. #116
    Użytkownik Embrion Avatar jedrekDSK
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    145QV
    Postów
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dziaru Zobacz post
    hmmm , nie wiem ale jak dla mnie podrasowywanie zdjęć w programach jest jakby to powiedzieć nie wporządku , np. zdjęcie 2 jest tak sztuczne ze szok

    Jak dla mnie hmmm zdjęcia powinny być naturalne

    to zasługa moich umiejętności fotograficzno/photoshopowych które są tak efektywne jak jedzenie zupy widelcem

  7. #117
    Użytkownik Romeo Avatar Pfourul
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Katowice, śląskie, Poland
    Auto
    156 2.5 V6 R(etarded)-System
    Postów
    1,579

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    po mojemu przy kolejnym głosowaniu dajcie tylko sondę i zero możliwości postów ( ktoś się nie będzie zgadzał z zasadami głosowania to nie weźmie w tym udziału i tyle )
    Przecież to miał być ostatni miesiąc o O, chyba ze za miesiąc będziemy robić kalendarz na rok 2012? ;P
    Bo jak co to ja mam już pomysł na zdjęcia miesiąca czerwiec 2012

    << Like it!

    >2000
    o.O

  8. #118
    Użytkownik Embrion Avatar shelmaa
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Zabrze
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0 16V T.S.
    Postów
    1

    Domyślnie

    Na początku wkurzało mnie to, że zdjęcie dajmy na to listopada nie ma nic wspólnego z listopadem a to na kalendarz przeca, ale widocznie nie ma takiego wymogu, bo to jury kwalifikuje zdjęcia do konkursu i wie co robi (np. zdjęcie załóżmy maja w garażu podziemnym)
    Przeczytawszy kilka postów poczułem się jak na targowisku, więc popieram pomysł boćka by ograniczyć wszelakie konkursy fotograficzne do sondy i oszczędzić wszystkim owego targowiska a przede wszystkim tym, których zdjęcia się tutaj znalazły, bo nie ma to za wiele ze zdrową krytyką (większość krytyków muzycznych to niedoszli muzycy, którym po prostu nie "poszło" na ścieżce kariery).
    Jeśli chodzi o obróbkę przy pomocy szopów, to jest powiedzenie, że z obróbką cyfrową jest jak z makijażem - delikatny i gustowny może podkreślić urodę natomiast nachalny i ostry wręcz przeciwnie, pogorszyć sprawę.
    W ostatnim konkursie national geographic obróbka była niedozwolona łącznie z kadrowaniem, tak więc kwestia konkursu.
    Osobiście (jeszcze) nie używam, bo nie mam stosownego programu. Obróbką można poprawić wiele niedociągnięć zdjęcia, więc amatorom takim jak ja polecam się skupić na ograniczeniu do opcji aparatu i pracą nad kompozycją kadru. Pozdro dla wszystkich alfistów i "pstrykaczy".

  9. #119
    Użytkownik Romeo Avatar saroo
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Nidzica
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.7 16v Bx. Alfa Romeo 164 3.0 V6
    Postów
    2,742

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dziaru Zobacz post
    dlatego kiedyś fotografia była sztuką a teraz jest ..........
    Teraz też fotografia jest sztuką, tylko dużo bardziej dostępną. Jak napisał Tuti, kiedyś rolę Photoshopa pełniła ciemnia fotograficzna i nawet sobie nie wyobrażasz jak bardzo można było ingerować w zdjęcie.

    Cytat Napisał Madzia M.
    No niby masz rację,ale nie każdy ma możliwość podrasować swoją fotkę... Byłoby to fair, gdyby to był konkurs dla profesjonalistów...wtedy każdy mógłby się popisać swoimi możliwościami. Wiem,że można poprosić kogoś z jury o pomoc w obróbce,ale to nie to samo I nie piszę tego złośliwie...żeby potem nie było,że jestem jakaś nerwowa
    Jak to nie każdy ma możliwość? Jest pełno darmowych programow graficznych, dających duże możliwości a nawet programy komercyjne są dostępne w wersjach trial. Że trzeba umieć z nich korzystać? Wcale nie trzeba, jest masa tutoriali w internecie.

    Współczesny sprzęt fotograficzny jest w większości tak niedoskonały że zdjęcia wręcz wymagają delikatnej korekty w postprocesie. Tym bardziej jak korzysta się z automatyki dostępnej w aparacie, bo ta bez dokładnych wytycznych fotografującego dąży do neutralności, szarości.


  10. #120
    Madzia M.
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał saroo Zobacz post
    Jak to nie każdy ma możliwość? Jest pełno darmowych programow graficznych, dających duże możliwości a nawet programy komercyjne są dostępne w wersjach trial. Że trzeba umieć z nich korzystać? Wcale nie trzeba, jest masa tutoriali w internecie.
    Może i są darmowe programy ale nie każdy czuje się na siłach,żeby zrobić to samemu Piszesz,że "jest masa tutoriali w internecie"...ja np. nie wiem co to jest... nie znam się na tym. Jak ja Ci napisze,żebyś poszedł do "mopro",to będziesz wiedział o co chodzi? Nie wydaje mi się I to właśnie miałam na myśli...żeby były równe szanse.

Podobne wątki

  1. Zdjęcie mieiąca - październik
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 16-11-2014, 12:45
  2. Zdjęcie miesiąca - październik
    Utworzone przez Mask w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 15-11-2013, 15:10
  3. Zdjęcie miesiąca - maj
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 30-06-2013, 17:58
  4. Zdjęcie miesiąca - październik
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 134
    Ostatni post / autor: 09-11-2012, 10:19
  5. Zdjęcie miesiąca - październik
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 09-11-2011, 22:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory