Strona 31 z 80 PierwszyPierwszy ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 797

Temat: [regulamin] Konkurs - Zdjęcie miesiąca

  1. #301
    f_u_n_k_y
    Gość

    Domyślnie

    ale po co wynajmować firmę jak jest na forum kilka osób, które zrobią to za darmochę? Jak połączymy to z jakimś ogniskiem czy coś to może być nawet fajna impreza

  2. #302
    Strzala_1
    Gość

    Domyślnie

    w miare mozliwosci tez bym pomogl z fotografami lub sprzetem i tez jestem za taka propozycja i nie musi to nawet byc za free totalne

  3. #303
    Użytkownik Rowerzysta Avatar seboq
    Dołączył
    08 2009
    Auto
    156 2.0 TS Sportpack 2000r.
    Postów
    74

    Domyślnie

    Cytat Napisał f_u_n_k_y Zobacz post
    ale po co wynajmować firmę jak jest na forum kilka osób, które zrobią to za darmochę? Jak połączymy to z jakimś ogniskiem czy coś to może być nawet fajna impreza
    eh, psujesz rynek...

  4. #304
    f_u_n_k_y
    Gość

    Domyślnie

    może i psuję, ale skoro jesteście tacy chętni na jakąś zrzutę to proszę was bardzo
    chociaż dla mnie taka zrzuta ma sens tylko, jeśli ma pójść na pokrycie np. jakiejś benzyny do agregatu i innych pierdół, a nie do portfela fotografa
    wydawało mi się, że idea jest, aby zrobić coś z niczego i dla zabawy i radochy, ale może się pomyliłem..

  5. #305
    Strzala_1
    Gość

    Domyślnie

    wiadomo jak to w polsce jest ale nie ma nigdy nic za darmo wiec zawsze jakies pieniadze w gre wejda chocby wlasnie na energie na jakies oplaty z tym zwiazane nie liczac juz swojego czyjegos czasu ktory nam poswieca chocby na przyslowiowa flaszke sie nalezy zawsze

  6. #306
    f_u_n_k_y
    Gość

    Domyślnie

    wiesz, flaszka czy kanister benzyny to nie są wielkie koszta, ale jeśli jest mowa, żeby zrobić to stricte komercyjnie to trzeba te parę kafli liczyć.

  7. #307
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    napisałem kiedyś coś takiego tylko w temacie zdjęcie miesiąca września....

    "Moje zdanie jest takie, że jeśli chcemy zrobić jakiś na prawdę fajny kalendarz można by było wybrać 12 najlepszych/najładniejszych samochodów z forum, różnych modelowo. Ustawiamy się w jakimś fajnym miejscu na plener i robimy zdjęcia.
    Ja ze swojej strony mogę załatwić do tego organizację sprzętową jak profesjonalne lampy, softboxy, tła, sprzęt foto ze szkłami, pomoc jeszcze jednego fotografa, i wg. uznania forumowiczów modelki z wizażystkami.
    Czyli ogólnie jesteśmy do przodu jakieś 3tys PLN bo tyle kosztuje coś takiego. Reszta to 12 samochodów i trochę chęci czego niestety nam brakuje... organizacja i zgranie to jest trochę obce słowo na tym forum. Potwierdzą to pewno również inni... ale tak jak napisałem to tylko moje skromne zdanie."

  8. #308
    Użytkownik Romeo Avatar Pietia
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Ze wsi za odrą, pod Opolem xD
    Auto
    Mia Bella AR 147 1,6TS 01r.
    Postów
    719

    Domyślnie

    Pomysł mrutyna trzeba przyznać jest zacny. Chętnie sam bym przyjechał choćby pokibicować albo choćby potrzymać dekielek.

    A co do dużej ilości 156-tek na zdjęciach miesiąca. Można na przyszły rok pomyśleć o następującym rozwiązaniu. Zdjęcia przesyłają wszyscy na każdy miesiąc z jednym małym ale. Jeśli w którymś miesiącu wygra zdjęcie danego modelu, zdjęcia tego też modelu nie będą mogły brać udziału w następnych miesiącach. Zapewni to na pewno różnorodność modeli na ewentualnym kalendarzu na rok 2012.

  9. #309
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pietia Zobacz post
    A co do dużej ilości 156-tek na zdjęciach miesiąca. Można na przyszły rok pomyśleć o następującym rozwiązaniu. Zdjęcia przesyłają wszyscy na każdy miesiąc z jednym małym ale. Jeśli w którymś miesiącu wygra zdjęcie danego modelu, zdjęcia tego też modelu nie będą mogły brać udziału w następnych miesiącach. Zapewni to na pewno różnorodność modeli na ewentualnym kalendarzu na rok 2012.
    To będzie 147, 156, może 145 i potem długo nic, albo coś bardzo kiepskiego. mrutyna - na zlocie takie sprawy trzeba proponować, nie będzie problemy z dostatkiem samochodów

    Tylko w tym roku już organizatorzy obiecali, że jeśli powstanie kalendarz to pojawią się w nim te Alfy, które wygrywały konkurs Zdjęcie miesiąca...

  10. #310
    Użytkownik Znawca Avatar pafka
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Jaworzyna Śląska
    Auto
    Alfa GT
    Postów
    1,550

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pietia Zobacz post
    Zdjęcia przesyłają wszyscy na każdy miesiąc z jednym małym ale. Jeśli w którymś miesiącu wygra zdjęcie danego modelu, zdjęcia tego też modelu nie będą mogły brać udziału w następnych miesiącach. Zapewni to na pewno różnorodność modeli na ewentualnym kalendarzu na rok 2012.
    Tylko jeżeli w pierwszym miesiącu wygra 156, w drugim 147, to się może okazać, że w następnych miesiącach nie będzie z czego wybierać - będzie za mało fotek. Zresztą podobno już teraz nie jest z tym najlepiej...

Podobne wątki

  1. Zdjęcie miesiąca - maj
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 30-06-2013, 17:58
  2. Zdjęcie miesiąca - maj
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 03-06-2012, 21:52
  3. Zdjęcie miesiąca - maj
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 31-05-2011, 20:01
  4. Zdjęcie miesiąca - maj
    Utworzone przez Vaselinho w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 01-06-2010, 17:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory