Strona 10 z 80 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192060 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 798

Temat: [regulamin] Konkurs - Zdjęcie miesiąca

  1. #91
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    2015 Dodge Challenger R/T Plus
    Postów
    120

    Domyślnie

    Cytat Napisał bikermarek Zobacz post
    No wiesz, Vaselinho złożył taką propozycję .
    przeczytaj ze zrozumieniem to co napisalem, taka propozycja padla przy focie na okladke a nie przy fotach miesiaca, ktorych regulamin jest na pierwszej stronei i sie nie zmieni... o i przy okazji, wszystkim forumowiczom polecam dokładne przeczytanie regulaminu konkursu przed wysłaniem zdjęć.

    Cytat Napisał obserwator737 Zobacz post
    (a rozrzut jakościowy jest hmm ogromny - są foty nienadające się do niczego a są i bardzo bardzo fajne - oczywiście moim subiektywnym zdaniem)
    zgadza się, co więcej, są foty całkiem przyjemne dla oka, są foty beznadziejne zrobione gdzies pod blokiem jak i sa jakies ultra dziwne na ktorych widac.. ehm, sam nie wiem co.

    Cytat Napisał bobryt Zobacz post
    2. wg mnie nie powinniście pokazywać fot zgłoszonych do konkursu. W żadnym konkursie nie widziałem jeszcze żeby się chwalono nadchodzącymi projektami. poza tym wydaje mi się że zniechęci to część osób. komentować fotki będziemy jak będą poddane ankiecie. zdjęcia usuwam, wytrzymajcie do zakończenia konkursu pozwoliłem sobie troche posprzątać temat z niepotrzebnych komentarzy
    to było zasiąść w jury i nie byłoby problemu, sam nie musialbym pisac tego regulaminu, ustalac kalendarium itd. z tego co pamietam, ktos mi mowil ze to jury decyduje co robi (w tym konkretnym temacie), nie moderatorzy...

    poza tym
    Cytat Napisał Tuti Zobacz post
    przecież to zabawa
    Cytat Napisał obserwator737 Zobacz post
    a pokazanie dobrej foty - cóż , może komuś pomoże w zrobieniu równie dobrej lub lepszej
    no właśnie, proponowałbym przemyśleć to, co napisał Marcin..

    piszcie dalej, mi się już nie chce odpisywać bo wychodzą same problemy, niech zajmie sie tym ktos z jury kto sie, kolokwialnie mowiac "opier**la"

  2. #92
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vaselinho Zobacz post
    niech zajmie sie tym ktos z jury kto sie, kolokwialnie mowiac "opier**la"
    wychodzi że ja :/

  3. #93
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    Vaselinho spokojnie, w wybór zdjęć wam się nie wtrybiam przecież po prostu chodzi mi tu o zwykłe ogólne zasady. myśle że fotka zrobiona przez kogoś nie jest dobrą motywacją, a jedynie źródłem inspiracji.

    ja sam jako uczestnik (niedługo coś podeśle) widząc jakieś świetne foty moge pomysleć: "eee i tak z nimi nie mam szans"

    każdy wie jak zdjęcia Alf wyglądają, wystarczy poklikać na Google żeby znaleźć inspiracje.
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  4. #94
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    2015 Dodge Challenger R/T Plus
    Postów
    120

    Domyślnie

    bobryt masz oczywiscie racje, ale skoro nalegacie zeby nie dawac fot to fot wiecej nie bedzie. oczywiscie czekam na foty z Twoja 155

    no i po raz n-ty zapraszam do udziału w konkursie.. to w końcu nic nie kosztuje.

  5. #95
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR GT JTS 2004
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    Vaselinho - muszę przyznać, że perfekcyjnie moderujesz ten wątek.

    1)Tylko, że w życiu raczej tak bywa, że albo się wydaje werdykty, albo ich słucha…

    2)Jeśli chodzi o zamieszczane zdjęcia konkursowe, przed wydaniem werdyktu… cóż wiem, że już nie będziesz zamieszczał, ale może alternatywa. Jako wskazówkę - jak robić możesz napisać parę słów na ten temat, wskazówek – mały elementarz, może? Może tak byłoby lepiej i pomocniej, i co ważne nie byłby to cios w kreatywność

    3) Tak wcześniej myślałam, że na okładkę pójdzie może zdjęcie roku, ale to pewnie bez sensu…

    Przepraszam, że się wtrącam, bo ja i fotografia to dwie różne bajki, ale tak mi się pomyślało – sam zadecydujesz co z moimi myślami zrobić
    Ostatnio edytowane przez Majka ; 11-11-2009 o 01:07

  6. #96
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    2015 Dodge Challenger R/T Plus
    Postów
    120

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka Zobacz post
    Vaselinho - muszę przyznać, że perfekcyjnie moderujesz ten wątek.
    do perfekcji moim zdaniem dużo brakuje, nie mniej jednak dziękuje bardzo

    Cytat Napisał Majka Zobacz post
    2)Jeśli chodzi o zamieszczane zdjęcia konkursowe, przed wydaniem werdyktu… cóż wiem, że już nie będziesz zamieszczał, ale może alternatywa. Jako wskazówkę - jak robić możesz napisać parę słów na ten temat, wskazówek – mały elementarz, może? Może tak byłoby lepiej i pomocniej, i co ważne nie byłby to cios w kreatywność
    na 100% znaleźli by się oponenci takiej opcji, więc myślę, że bez sensu już mieszać. natomiast mam na to rozwiązanie - i tu pytanie do spolecznosci alfaholicy.org a głównie do Tutiego może założylibyśmy dział związany stricte z fotografią/fotografiką, gdzie mielibyśmy działy fot do oceny, fot z internetu, sesji foto, jakieś przewodniki itd. już jakiś czas temu o tym myślałem, ale jakoś nie miałem okazji zaprezentować pomysłu szerszemu gronu.

    Cytat Napisał Majka Zobacz post
    3) Tak wcześniej myślałam, że na okładkę pójdzie może zdjęcie roku, ale to pewnie bez sensu…
    coś w tym jest, jednak grunt to to żeby foto roku znalazło się w ogóle w kalendarzu

    Cytat Napisał Majka Zobacz post
    Przepraszam, że się wtrącam, bo ja i fotografia to dwie różne bajki, ale tak mi się pomyślało – sam zadecydujesz co z moimi myślami zrobić
    każda myśl jest cenna, pamiętam, że podczas sesji Gtv Redzi podsunął mi genialny pomysł na zdjęcie

    to chyba na tyle, dobranoc

  7. #97
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    wcześniej już z Marcinem gadałem żeby założyć temat z jakimś turtorialem dot. zdjęć, więc Vaselinho jeśli masz czas i ochotę możesz założyć nawet tutaj (w Sprawach Org.) temat typu "jak zrobić dobre zdjęcie", ja go przykleję ewentualnie. Fajnie jakby fachowcy się podzielili wiedzą na temat zdjęć i obróbki.
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  8. #98
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    2015 Dodge Challenger R/T Plus
    Postów
    120

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobryt Zobacz post
    wcześniej już z Marcinem gadałem żeby założyć temat z jakimś turtorialem dot. zdjęć, więc Vaselinho jeśli masz czas i ochotę możesz założyć nawet tutaj (w Sprawach Org.) temat typu "jak zrobić dobre zdjęcie", ja go przykleję ewentualnie. Fajnie jakby fachowcy się podzielili wiedzą na temat zdjęć i obróbki.
    tyle, że ja tutorial napisałem i od dawna jest do niego załącznik w regulaminie konkursu Majka się pytała o ocenę danego zdjęcia, więc można by było zrobić temat "zdjęcia do oceny" ale to wszystko w sprawach ogranizacyjnych będzie mało przyjemnie wyglądać, można by dać do hydepark, jednakże prosiłbym administrację/modów o przemyślenie sprawy, może jednak warto by było otworzyć dział foto.

  9. #99
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    hmm, a nie mysleliscie o tym, zeby prace wystawiac raczej na jakims flickrze czy picassie? O forach poswieconych fotografii nie wspomne.... Bo to troche jakby motoryzacyjne jest.... nieprawdaz?

  10. #100
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    no tu sie zgodzę. temat może być, bo działy powinny dotyczyć motoryzacji
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

Podobne wątki

  1. Zdjęcie miesiąca - maj
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 30-06-2013, 17:58
  2. Zdjęcie miesiąca - maj
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 03-06-2012, 21:52
  3. Zdjęcie miesiąca - maj
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 31-05-2011, 20:01
  4. Zdjęcie miesiąca - maj
    Utworzone przez Vaselinho w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 01-06-2010, 17:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory