Zobacz wyniki ankiety: które zdjęcie uważasz za najlepsze?

Głosujących
361. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • nr 1

    165 45.71%
  • nr 2

    168 46.54%
  • nr 3

    28 7.76%
Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 128

Temat: Zdjęcie miesiąca - styczeń

  1. #21
    Miss Alfaholicy 2011 Alfa i Omega Avatar bija22
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Rymanów Zdrój
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.5 V6
    Postów
    307

    Domyślnie

    1. superowo, tylko klimacik psuje snieg na lekko odsuwanej przedniej szybie. jakby nie to, byloby dziewiczo
    2. zimno, mrozno, malo zycia...ladne ale przeraza mnie
    3. nie ma mowy choc spoko fotka
    swoj glos marny oddaje na...jedyne sluszne tego miesiaca... 33
    bija22 i Alfa156 V6 są powody do mruczenia
    ...i do płaczu

    http://imageshack.us/photo/my-images/37/nnnh.jpg/

  2. #22
    markus
    Gość

    Domyślnie

    jednak 2 ponieważ...
    1) zdjęcie ciekawe, bo dobrze przedstawia warunki pogodowe i ich efekty, jednak wyglądałoby bardziej dynamicznie gdyby samochód był ustawiony agresywnie i byłaby inna perspektywa, np. żabia, gdzie samochód wydawałby się większy i bardziej wyeksponowany, atutem miejsca jest otaczająca pustka dlatego myślę, że z tej perspektywy byłby bardziej odczuwalna, robiłaby większe wrażenie;
    2) wydaje się nafaszerowane photoshopem, ale jest plastyczne i bardzo medialne, samo ustawienie samochodu jest agresywne, gotowe do jazdy, powoduje, że patrząc na niego czuję się, że chce się go mieć, wsiąść i pojechać, a sama okolica wprowadza klimat industrialny, w takich tajemniczych barwach, innego świata, groźnego, tajemniczego, takiego jaka jest alfa... świetnie, że widać bieżnik i powybijane szyby bo przez to zdjęcie jest ciekawe, ze względu na dużą ilość i różnorodność faktur i wzorów; poza tym samochód jest w mocnym punkcie, ekspozycja na wysokości samochodu powoduje, że patrząc na zdjęcie od razu rzuca się w oczy samochód a dopiero później jego otoczenie, szarości dobrze pasują do chłodnego klimatu zimy, świetna kolorystyka;
    3) ogólnie fajne miejsce i kolorystyka, ale myślę, że zdjęcie ma kilka błędów technicznych i kompozycyjnych, które zakłócają swobodny odbiór zdjęcia - najbardziej rzuca się w oczy krzywy horyzont, brakuje trochę poziomu i wydaje się jakby budynek miał się zaraz zawalić a alfa stoczyć; szkoda, że budynek obcięty, u dołu jest dużo miejsca, można było je zamienić na więcej przestrzeni u góry przez co samochód znalazłby się w mocnym punkcie i też silnie przyciągałby uwagę; mimo to bardzo fajne miejsce i też dobra kolorystyka - kibicuję!

    to tak moim zdaniem nikogo nie urażając, wszystkie prace podobają mi się a każdy z autorów zasługuje na ogromne brawa za swoje prace i fajne pomysły powodzenia!
    Ostatnio edytowane przez markus ; 25-01-2010 o 22:39

  3. #23
    Użytkownik Znawca Avatar PiterR
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Wadowice/Kraków
    Auto
    Była - AR147..
    Postów
    1,399

    Domyślnie

    zdjęcie nr 2, jak to już zostało powiedziane, ma za dużo obróbki ps'em. Zdjęcie 3 nie do końca zimowe, biorąc pod uwagę warunki panujące za oknem dlatego głos na 1
    Today we are living our future memories..

  4. #24
    plancior
    Gość

    Domyślnie

    Zdecydowanie 1.
    Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo wszyscy poprzednicy/poprzedniczki głosujący na 33 już wyrazili moje zdanie

    Pozdrawiam

  5. #25
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar currahee
    Dołączył
    08 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145 1.6 Boxer 1995 r.
    Postów
    478

    Domyślnie

    Dla mnie wygrywa jedynka. Bo 33, bo "naturalne", bo mimo, że pustka to ciekawie wygląda. Dodatkowo czerwień auta dobrze kontrastuje z "wszechobecną" bielą.
    2 i 3 odpadają w przedbiegach za syf w tle czego nie znoszę i uważam, że taka sceneria zwłaszcza do Alf nie pasuje. Choć przyznaję, że 2 jest świetnie wykadrowana i z innym tłem było by bardzo dobrze.
    FORZA ITALIA !

  6. #26
    Stanisław
    Gość

    Domyślnie

    wszystkie trzy są piękne

  7. #27
    SYSUNIAdq
    Gość

    Domyślnie

    głos na 1 ponieważ takich zdjęć oczekuje i na takie dalej czekam. Jest zwyczajne w swojej prostocie oryginalne i 100% zimowe, 2 za bardzo przekombinowana programem graficznym, i nie za bardzo wiem czy auto jest uwalone błotem czy śniegiem. Skoro ma to być kalendarz naszego autorstwa to wklejajmy tam zdjęcia jak najbardziej oryginalne . 3 bedzie dobra na jesień.

  8. #28
    Użytkownik Romeo Avatar dakoolk
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Modra Foka
    Postów
    693

    Domyślnie

    Moim zdaniem 2 jest bezkonkurencyjna, za "bad look" Belli bez żadnego tuningu optycznego Fakt, że może to wszystko nie pasować do charakteru Belli (lepiej mogłoby tu pasować autko bardziej industrialne np. Audi A5), ale srebrna Bella z tym błotem fajnie się wpasowuje (bo na ogół moim zdaniem samochody srebrne=nuda, ze względu, że często jestem we Włoszech, a tam to minimum 30% wszystkiego co jeździ)
    Moja ex - teraz u kolegi "szybka"...

  9. #29
    Użytkownik Świeżak Avatar Varrels
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Rybnik
    Auto
    [156] silnik 2,4 JTD rok produkcji 99
    Postów
    223

    Domyślnie

    Ciężki wybór ale dwójkę wybrałem

  10. #30
    Dariush
    Gość

    Domyślnie

    a pod koniec z wszystkich zdjęć wydamy kalendarz Alfoholików sprzedamy na allegro i będziemy ucztować całą noc hehe pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Zdjęcie miesiąca - maj
    Utworzone przez YonasH w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 16-06-2014, 19:31
  2. Zdjęcie miesiąca - styczeń
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 08-02-2014, 20:10
  3. Zdjęcie miesiąca - styczeń
    Utworzone przez Mask w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 07-02-2013, 21:14
  4. Zdjęcie miesiąca - styczeń
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 102
    Ostatni post / autor: 02-02-2012, 00:15
  5. Zdjęcie miesiaca - styczeń
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 88
    Ostatni post / autor: 04-02-2011, 11:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory