Strona 402 z 418 PierwszyPierwszy ... 302352392393394395396397398399400401402403404405406407408409410411412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,011 do 4,020 z 4180

Temat: Kosmetyka Alf - doradztwo,porady,Twój arsenał itd

  1. #4011
    Użytkownik Świeżak Avatar speedek
    Dołączył
    03 2017
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Auto
    159 1750 TBI TI
    Postów
    68

    Domyślnie

    Na początek możesz kupić pady LAKE COUNTRY CCS DA żółty, biały i czarny. Trwałe są. Ok 30 pln za sztukę.

    Pasty to wybrałbym zupełnie inne. Na pierwszy etap Megsa 101, a na wykończenie Scholl S17 + lub Koch Antihologram, ze wskazaniem na Scholla.

    Megs może nie jest tani, ale ma tą niezaprzeczalną zaletę, że jak już dojdzie się do wprawy, to można za jego pomocą zrobić korektę one step.

    Z BP 75 możesz się spodziewać dość dużych wibracji podczas pracy, ale to normalne przy DA i małych padach.

  2. #4012
    Użytkownik Rowerzysta Avatar adrian1115
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Mielec
    Auto
    ex GT 1.9 JTD/ex 166 FL 2.4 JTDm
    Postów
    312

    Domyślnie

    Zamawiał bym z http://showcarshine.pl komplet i tam nie mają małego megsa 101 i żółtych padów z Lake Country. Mógłbyś mi polecić zestaw z tej strony bym mógł zamówić wszystko za jednym zamachem?


  3. #4013
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Zobacz / spytaj na :
    www.waxparadise.pl
    chyba wszystko z tego co pisałeś tam będzie, lake country pady tam kupowałem , megsa ma też sporo, glinki dobre, doradztwo itd. Strona może mało efektowna ale się nie przejmuj, gość wie co sprzedaje. I poproś i jakiś testerek czegoś z duraglossa na lakier - będziesz zachwycony.

  4. #4014
    Użytkownik Świeżak Avatar speedek
    Dołączył
    03 2017
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Auto
    159 1750 TBI TI
    Postów
    68

    Domyślnie

    Pady z Lake zastąp te brakujące wersje z Flexipads, a zamiast Megsa 101, który występuje tylko i wyłącznie w dużej flaszce to weź Scholl Concepts - S20 Black Sample Kit - 100gram + 145mm Spiderpad.

  5. #4015
    Użytkownik Rowerzysta Avatar adrian1115
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Mielec
    Auto
    ex GT 1.9 JTD/ex 166 FL 2.4 JTDm
    Postów
    312

    Domyślnie

    Na waxparadise.pl brak mocowania DA 75 i 125 więc ta stronka odpada zostaje mi jeszcze mrcleaner.pl o ile będą mieć mocowanie 75mm bo widzę, że 125mm mają.


  6. #4016
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Zobacz / spytaj na :
    www.waxparadise.pl
    chyba wszystko z tego co pisałeś tam będzie, lake country pady tam kupowałem , megsa ma też sporo, glinki dobre, doradztwo itd. Strona może mało efektowna ale się nie przejmuj, gość wie co sprzedaje. I poproś i jakiś testerek czegoś z duraglossa na lakier - będziesz zachwycony.
    Sklep, który w jednym miejscu na swojej stronie piszę:

    - Wszystkie paczki są ubezpieczone i w razie uszkodzenia w transporcie, my bierzemy to na siebie.


    a, na kolejnej zakładce

    - Poprzez Paczkomaty InPost (ewentualne reklamacje rozpatrywane na własną rękę)

    W razie uszkodzenia przesyłki wypinają tyłek i każą sami składać reklamacje i bujać się z inpostem opisywani już byli na KA ;]

  7. #4017
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    159SW 16V 150KM, Mercedes Vito
    Postów
    275

    Domyślnie

    Cytat Napisał speedek Zobacz post
    Na początek możesz kupić pady LAKE COUNTRY CCS DA żółty, biały i czarny. Trwałe są. Ok 30 pln za sztukę.

    Pasty to wybrałbym zupełnie inne. Na pierwszy etap Megsa 101, a na wykończenie Scholl S17 + lub Koch Antihologram, ze wskazaniem na Scholla.

    Megs może nie jest tani, ale ma tą niezaprzeczalną zaletę, że jak już dojdzie się do wprawy, to można za jego pomocą zrobić korektę one step.

    Z BP 75 możesz się spodziewać dość dużych wibracji podczas pracy, ale to normalne przy DA i małych padach.
    A ja bym się tak nie upierał nad Lake Country... Spokojnie wystarczą mu Flexipad, Nat czy Royal Pads... Miałem wszystkie i wybieram już tylko z "dziurką", jeszcze żadna mi się nie odkleiła.
    I wszystko zależy co ma do zrobienia, bo może się okazać, że do tej polerki Sonax 04/06 mu wystarczy i tow małej tubie.
    i z BP 75 jak się założy "dystans" i nie jest uszkodzona, to nie przesadzajmy z tymi wibracjami... chyba, że jest wada fabryczna.
    Dla mnie nie ma za wielkiej różnicy między 75 a 135 na Bassie, na Lare czy Krauss tak samo...

    Menzerny bym nie brał... mi jakoś nie podpasowała. z 3M też różne są opinie...
    Ostatnio edytowane przez Dreamer ; 26-07-2017 o 13:59

  8. #4018
    Użytkownik Rowerzysta Avatar adrian1115
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Mielec
    Auto
    ex GT 1.9 JTD/ex 166 FL 2.4 JTDm
    Postów
    312

    Domyślnie

    Wezmę chyba zestaw flexipads pady i pasty kocha 8.02 i antichologram co wy na to?

    Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka


  9. #4019
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Sklep, który w jednym miejscu na swojej stronie piszę:

    - Wszystkie paczki są ubezpieczone i w razie uszkodzenia w transporcie, my bierzemy to na siebie.


    a, na kolejnej zakładce

    - Poprzez Paczkomaty InPost (ewentualne reklamacje rozpatrywane na własną rękę)

    W razie uszkodzenia przesyłki wypinają tyłek i każą sami składać reklamacje i bujać się z inpostem opisywani już byli na KA ;]

    No takich rzeczy to sory ale nie czytam na stronach sklepów z . A KA nawiedzonego, z jakimiś wojenkami sklepów, detailetrów czy dystrybutorów tym bardziej.
    Swoją drogą, jak można uszkodzić wosk w paczce czy gąbki ???, bez przesady. Ale co tam kto uważa.

    Podaję gdzie jest wszystko z wymienionych (choć okazuje się że nie ) i gdzie zakupy wielokrotnie mi się sprawdziły i tyle. Ale ani mnie ziębi, ani grzeje czy Adrian tam coś kupi, czy gdzie indziej.

    O, duży asortyment był też w all4auto.pl i też szybka i ok obsługa.

    Co do WaxParadise, to chyba jako jeden z pierwszych Duraglossa środki proponował, i cały "system" postępowania z autem - jak to nazywam minimum wysiłku i czasu, przy maximum efektu. Który faktycznie dla KosmetkoAutowców , może się wydawać zbyt prosty i jako taki, być nie do końca poważany. Bo jak to możliwe, mieć efekt dwoma środkami i się nie namachać no niemożliwe przecież.
    Ostatnio edytowane przez Andrzejsr ; 26-07-2017 o 15:03

  10. #4020
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    No takich rzeczy to sory ale nie czytam na stronach sklepów z .
    Jak zwykle się unosisz nie wiadomo po co chyba w naturze już tak masz... Czasem warto przeczytać zasady sklepu, w którym się robi zakupy żeby nie zostać z mokrym kartonem i pustymi butelkami ot tylko na to chciałem zwrócić uwagę nic ponadto ;]
    Ostatnio edytowane przez Pływak ; 26-07-2017 o 15:28

Podobne wątki

  1. Twój pomysł na bodykit / ospoilerowanie..
    Utworzone przez Mariusz AutoDS w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 82
    Ostatni post / autor: 10-12-2018, 19:48
  2. pioneer prosba o doradztwo
    Utworzone przez masters85 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 20-01-2016, 16:43
  3. Sprzedac czy naprawiac silnik prosze o doradztwo !!
    Utworzone przez szczuras w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-09-2012, 20:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory