Strona 405 z 418 PierwszyPierwszy ... 305355395396397398399400401402403404405406407408409410411412413414415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,041 do 4,050 z 4180

Temat: Kosmetyka Alf - doradztwo,porady,Twój arsenał itd

  1. #4041
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Świetnie to pojęcie względne szczególnie po AIO z wypełniaczami, które to po miesiącu zjadą z auta razem z woskiem. Lepszym rozwiązaniem jest chociaż korekta one step + długodystansowy wosk i po myciu tylko QD Przez 8 lat posiadania czarnych AR testowałem różne AIO, glazy, cleanery i zawsze wracałem do zestawu one step + wosk. Najmniej wysiłku najdłuższy efekt.
    Ostatnio edytowane przez Pływak ; 11-10-2017 o 11:59

  2. #4042
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    159SW 16V 150KM, Mercedes Vito
    Postów
    275

    Domyślnie

    A ten one step to zawsze robisz UC?

    Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  3. #4043
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Najczęściej UC na maszynie DA chociaż kończy mi się butla i chyba tym razem wjedzie zamiast UC SONAX EX 04-06

    efekty dzisiejszego czyszczenia... w sumie po wosku wygląda tak samo jak przed

    https://imgur.com/a/8YFJd

  4. #4044
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wax Paradise
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Różne
    Postów
    65

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Sklep, który w jednym miejscu na swojej stronie piszę:
    - Wszystkie paczki są ubezpieczone i w razie uszkodzenia w transporcie, my bierzemy to na siebie.

    a, na kolejnej zakładce
    - Poprzez Paczkomaty InPost (ewentualne reklamacje rozpatrywane na własną rękę)
    Dlaczego cytujesz wybiórczo? Celowo manipulujesz i przedstawiasz moją firmę w niekorzystnym świetle. Nie zacytowałeś najważniejszego:
    Towar wysyłamy wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Na życzenie wysyłamy także Paczką w Ruchu, Pocztą Polską oraz Paczkomatami InPost.
    Wszystkie paczki wysyłamy kurierem i wszystkie te paczki są ubezpieczone. Jeśli jakaś paczka się uszkodzi, od razu wysyłamy nową i Klient nie musi się martwić o proces reklamacji, ponieważ na drugi dzień ma swój towar. Jeśli jednak ktoś chce, to na życzenie możemy wysłać Pocztą, Paczką w Ruchu lub nieszczęsnymi Paczkomatami. Firma InPost nie pozwala jednak wysyłać płynów. Jest to niezgodne z ich regulaminem. Jeśli ktoś chce łamać prawo, to niech robi to na własną odpowiedzialność i na własne ryzyko. Jak ktoś chce skakać na główkę do płytkiej wody niech to robi, ja mogę tylko odradzić, ale każdy postępuje jak sam chce i sam każdy ponosi konsekwencje swoich wyborów.

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    W razie uszkodzenia przesyłki wypinają tyłek i każą sami składać reklamacje i bujać się z inpostem opisywani już byli na KA ;]
    Jesteś tak zazdrosny, że kłamiesz? Jak to byli opisywani? Jedna osoba napisała, że musiała sama składać reklamację w InPost. Ja tę osobę ostrzegałem i odradzałem Paczkomaty. Ta osoba wybrała tę formę dostawy na własną prośbę i wiedziała o konsekwencjach. To jest podłość, żeby potem mieć pretensje do mnie.


    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Czasem warto przeczytać zasady sklepu, w którym się robi zakupy żeby nie zostać z mokrym kartonem i pustymi butelkami ot tylko na to chciałem zwrócić uwagę nic ponadto ;]
    Stąpasz po cienkiej linii. Moja firma działa od stycznia 2010 roku. Kiedy wchodziliśmy na dopiero powstający rynek były oprócz nas 2 lub 3 sklepy detailingowe. Mamy wyrobioną renomę, mnóstwo pozytywnych komentarzy, nikt nie zostaje z mokrym kartonem i pustymi butelkami. Odradzamy jedynie Paczkomaty InPost i wyłącznie przesyłki wysyłane za ich pośrednictwem trzeba reklamować na własną rękę.

    PS, zajmujemy się z bratem także chiptuningiem (od 10 lat), mamy hamownię w Warszawie. Zapraszamy więc forumowiczów na hamowanie, chiptuning i zakupy detailingowe Dla forumowiczów ceny są dużo niższe.

  5. #4045
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wax Paradise Zobacz post
    Dlaczego cytujesz wybiórczo? Celowo manipulujesz i przedstawiasz moją firmę w niekorzystnym świetle. Nie zacytowałeś najważniejszego:
    Zacytowałem najważniejsze to Wy jako sprzedawce odpowiadacie za dotarcie przedmiotu do kupującego i to Wy powinniście wysyłać taką firmą jakiej jesteście pewni, a wysyłki niepewnej nie oferować wcale. Jak by kupujący zażyczył sobie gołębia pocztowego też byście wysłali?

    Firma InPost nie pozwala jednak wysyłać płynów. Jest to niezgodne z ich regulaminem. Jeśli ktoś chce łamać prawo, to niech robi to na własną odpowiedzialność i na własne ryzyko. Jak ktoś chce skakać na główkę do płytkiej wody niech to robi, ja mogę tylko odradzić, ale każdy postępuje jak sam chce i sam każdy ponosi konsekwencje swoich wyborów.
    To Wy jako nadawca łamiecie przepisy inpostu nie zamawiający. Wy jesteście zleceniodawca usługi przesyłki nie kupujący. 10 lat prowadzić biznes i tego nie wiedzieć?


    Jesteś tak zazdrosny, że kłamiesz? Jak to byli opisywani? Jedna osoba napisała, że musiała sama składać reklamację w InPost. Ja tę osobę ostrzegałem i odradzałem Paczkomaty. Ta osoba wybrała tę formę dostawy na własną prośbę i wiedziała o konsekwencjach. To jest podłość, żeby potem mieć pretensje do mnie.
    Czego mam zazdrościć? I gdzie niby kłamie? Sam sobie zaprzeczasz najpierw piszesz, ze kłamie, a później potwierdzasz to co napisałem, że jednak ktoś się musiał bujać z inpostem...


    Stąpasz po cienkiej linii. Moja firma działa od stycznia 2010 roku. Kiedy wchodziliśmy na dopiero powstający rynek były oprócz nas 2 lub 3 sklepy detailingowe. Mamy wyrobioną renomę, mnóstwo pozytywnych komentarzy, nikt nie zostaje z mokrym kartonem i pustymi butelkami. Odradzamy jedynie Paczkomaty InPost i wyłącznie przesyłki wysyłane za ich pośrednictwem trzeba reklamować na własną rękę.
    No jednak na forum KA ktoś opisywał, ze został z mokrym kartonem i jakoś tam tego nie sprostowaliście dlaczego? Nie udzielacie się już na KA? Wystarczyło sprostować pod postem niezadowolonego klienta były by wersje dwóch stron, a nie teraz po 3 miesiącach komuś zarzucać kłamstwa ;]

    Z mojej strony EOT nie mam zamiaru wdawać się z Wami w dyskusje. Najpierw popracujcie nad zasadami obsługi klienta i poprawcie regulamin aby nie było sprzeczności później ewentualnie miejcie pretensje, ze ktoś śmiał Was krytykować.
    Ostatnio edytowane przez Pływak ; 11-10-2017 o 15:44

  6. #4046
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Mumins
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Jest: 166 3.0 CF2 Sportronic; Syfik UFO. Były: 166 '02 2.4JTD, 166 '05 2.0TS Q2
    Postów
    472

    Domyślnie

    Sorry za OT, ale pisałem Ci prywatną wiadomość na KA [MENTION=10735]Pływak[/MENTION]

  7. #4047
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wax Paradise
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Różne
    Postów
    65

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Zacytowałem najważniejsze to Wy jako sprzedawce odpowiadacie za dotarcie przedmiotu do kupującego i to Wy powinniście wysyłać taką firmą jakiej jesteście pewni, a wysyłki niepewnej nie oferować wcale. Jak by kupujący zażyczył sobie gołębia pocztowego też byście wysłali?
    Jak nie wiesz, to nie pisz, bo się ośmieszasz. Dokładnie wiem jak prowadzić biznes i najpierw forumowy mędrku dokształć się zanim zaczniesz wypisywać bzdury. Nie jest Twoją sprawą czym wysyłamy i w jakiej formie - pilnuj swego nosa. Wysyłamy firmą DHL, która jest pewna, ale jeśli ktoś chce inną formę wysyłki, to dobrą praktyką jest taką formę udostępnić. Wszystko jest zgodnie z prawem.

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    To Wy jako nadawca łamiecie przepisy inpostu nie zamawiający. Wy jesteście zleceniodawca usługi przesyłki nie kupujący. 10 lat prowadzić biznes i tego nie wiedzieć?
    I znowu piszesz bzdury. Zaprawdę masz zadatki na bazarową babę Art. 548 § 3 Kodeksu cywilnego wyraźnie mówi:
    Jeżeli rzecz sprzedana ma być wysłana konsumentowi, to przedsiębiorca odpowiada za niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia towaru do momentu, w którym kupujący go otrzyma. Sprzedawca nie może się uchylać od tej odpowiedzialności nawet wtedy, gdy do uszkodzenia przesyłki doszło z winy profesjonalnego przewoźnika (np. firmy kurierskiej), któremu powierzył dostawę. Jeśli jednak przedsiębiorca nie miał wpływu na wybór przewoźnika, wygląda to inaczej. Kiedy to konsument decyduje i wybiera przewoźnika innego niż wskazany przez sprzedającego jako jedna z opcji, zwalnia go tym samym z odpowiedzialności za przesyłkę.
    Na tym kończę dyskusję z Tobą, bo jesteś zwykłym forumowym trollem. Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

  8. #4048
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Ale wy nie łamiecie KC, tylko regulamin przewoźnika który zabrania wprost wysyłania przesyłek zawierających płyny. W ogóle nie powinniście się godzić na wysyłanie przesyłek z płynami tym sposobem. I tak, wiem że firmy generalnie mają zapisy regulaminu InPost w głębokim poważaniu. Ale to już wasza sprawa i wasze ryzyko.

  9. #4049
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wax Paradise
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Różne
    Postów
    65

    Domyślnie

    Cytat Napisał jersey Zobacz post
    Ale wy nie łamiecie KC, tylko regulamin przewoźnika który zabrania wprost wysyłania przesyłek zawierających płyny. W ogóle nie powinniście się godzić na wysyłanie przesyłek z płynami tym sposobem. I tak, wiem że firmy generalnie mają zapisy regulaminu InPost w głębokim poważaniu. Ale to już wasza sprawa i wasze ryzyko.
    Rzecz w tym, że my NIE WYSYŁAMY. Napisz tę wiadomość do setek innych firm, które wysyłają płyny Paczkomatami... Prawda jest też taka, że to InPost ma w głębokim poważaniu firmy, które korzystają z ich usług. Jak ktoś chce mimo wszystko wysyłkę Paczkomatem, to zgodnie z prawem jest to JEGO SPRAWA I JEGO RYZYKO. Klient jest zawsze powiadamiany o fakcie, iż InPost zabrania wysyłania płynów.

  10. #4050
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mumins Zobacz post
    Sorry za OT, ale pisałem Ci prywatną wiadomość na KA [MENTION=10735]Pływak[/MENTION]
    Poszła odpowiedz

    a dyskusje wyżej pominę mam wiele ciekawszych rzeczy do robienia niż dyskusja z kimś kto ma bana na największym tematycznym forum w PL wiec wypowiada się wszędzie tylko nie tam gdzie było główne źródło dyskusji o przesyłce.... w sumie patrząc na sposób wypowiedzi to się nie dziwie, ze już się tam nie udzielacie ;]
    Ostatnio edytowane przez Pływak ; 13-10-2017 o 13:50

Podobne wątki

  1. Twój pomysł na bodykit / ospoilerowanie..
    Utworzone przez Mariusz AutoDS w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 82
    Ostatni post / autor: 10-12-2018, 19:48
  2. pioneer prosba o doradztwo
    Utworzone przez masters85 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 20-01-2016, 16:43
  3. Sprzedac czy naprawiac silnik prosze o doradztwo !!
    Utworzone przez szczuras w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-09-2012, 20:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory