Witam.

Koleżanki i koledzy z okolicy... (bliższej lub dalszej)

Potrzebuję pomocy. Szukam 147 jtd na szrocie do rozebrania na części. Nie widzieliście gdzieś w Waszej okolicy takiej Alfy?


Uściślę co potrzebuję. W moim samochodzie było jakieś zwarcie, instalacja nagrzewnicy/klimatyzacji dwustrefowej uległa zniszczeniu. Szukam takiej instalacji na zmianę. Allegro całe mam przeszukane od 2-3 tygodni całe, nie znalazłem tego co potrzebuję.
A zeby nie było za łatwo to posiadam nagrzewnicę z dodatkową elektryczną grzałką w nawiewie i takiej instalacji poszukuję Pomocy! bo lato pełną parą jest a ja się gotuję bez klimy/nadmuchu w aucie (
Takie instalacje były tylko w jtd/jtdm przed i po lifcie. I chyba w GT też (ale nie we wszystkich tylko w wersjach "specjalnych")


Jak zwykle moderatora proszę o wyrozumiałość, do giełdy nie mam dostępu (rozumiem, że do działu sprzedam mam za mały staż, ale do działu kupię powinien być dostęp dla każdego)



Pozdrawiam.


Aaa, gdyby ktoś gdzieś coś widział/znalazł to proszę o info, postaram się na PRIV wytłumaczyć co i jak jest z tą wiązką, co i jak sprawdzić zeby rozpoznać właściwą. Jak będzie sensowna odległość to pojadę osobiście, jak będzie zbyt daleko to uzgodnimy wysyłkę :_